رفتن به مطلب

ماژول درگاه پرداخت Payline برای پرستا شاپ (1.4 و 1.5)

پست های پیشنهاد شده

• پاسخ 178
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

این ماژول نیاز به کمی اصلاحات داره تا این مشکلات پیش نیاد

کمی صبور باشید تا اصلاح کنیم

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لطفا ماژول رو طوری اصلاح بفرمایید که برای پرستا شاپ 1.6 هم جواب بده.

با سپاس

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوستان ورژن پرستا شاپ من 1.6.0.6

پرداخت کردم همه چیز درست کار کرد

فقط یه مشکلی که هست قسمت پرداخت انلاین نمیشه سمت راست عکسی که گذاشتم مثل یه منو قبل یه گزینه برای پرداخت انلاین درست کرد ؟

یه گزینه هست به اسم درگاه پرداخت انلاین این حذف بشه و یه منو به اسم پرداخت انلاین باشه فرم مراحل سفارش خیلی شکیل تر میشه

سلام

دوستان لطفا این مشکل رو هم پیگیری کنید

لینک به دیدگاه

این به قالب مربوط هست نه به ماژول

خب سیستمی که فایلهای css رو لود میکنه عین قالب پیش فرضه و اصولا نباید این اتفاق بیفته!البته من روی قالب پیش فرض تست نکردم ولی چون ساختار لود CSS شون یکیه بعیده مربوط به قالب باشه! البته اینم بگم وقتی فایل rtl.css رو به صورت دستی وارد میکنی دیگه این مشکل بوجود نمیاد!یعنی این وقتی ایراد پیش میاد فایل rtl.css لود نمیشه ولی در حالت عادی لود میشه و کار میکنه!خیلی هم کلنجار رفتم باهاش، نشد که نشد!

در ضمن این ماژول بعد از تائید سفارش ایمیل میفرسته؟چون من پرداخت با فیش بانکی رو که میزنم ایمیل میفرسته ولی با پی لاین بعد از تائید پرداخت هیچ شماره ای چیزی مبنی بر تائید پرداخت نشون داده نمیشه و یک راست میره صفحه تاریخچه سفارشات که جلوی سفارش هم زده تائید شده ولی ایمیل فرستاده نمیشه!

لینک به دیدگاه

بنده هم همين مشكل رو دارم.

مشتري بعد از پرداخت، به سايت برميگرده. ولي سايت به مشتري اعلام ميكنه كه شما محصولي رو براي خريد ثبت نكرديد. ولي پول به حساب من واريز ميشه.

پرستاشاپ ورژن 1.6

پي لاين 1.9

www.albalo.ir

ممنون از دانوش عزيز و همكارانشون.

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

این ماژول روی پرستاشاپ 1.6.0.6 هم نصب میشه ؟؟؟

اگر نمیشه ، راه حل جایگزین چیه ؟

بله. نصب میشه. ولی مشکل داره.

پیشنهاد می کنم استفاده نکنید.

منتظر نسخه جدید باشید.

البته مشخص نیست چه زمانی ارائه میشه.

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام من با پی لاین مشکل دارم بعد از اینکه خرید تکمیل میشه و میخواد برگرده به سایت همچین اروری رو روی سایت نشون میده و محصول رو تحویل نمیده

Cart cannot be loaded or an order has already been placed using this cart

لینک به دیدگاه

سلام من با پی لاین مشکل دارم بعد از اینکه خرید تکمیل میشه و میخواد برگرده به سایت همچین اروری رو روی سایت نشون میده و محصول رو تحویل نمیده

Cart cannot be loaded or an order has already been placed using this cart

مشکل بقیه دوستان هم همین هست.

ظاهراً مدیران و توسعه دهندگان وقت ندارند تا مشکلات رو برطرف کنند (چون پولی توش نیست).

بهترین کار این هست که با یک توسعه دهنده صحبت کنید و با مبلغی مناسب به توافق برسید تا مشکل رو براتون رفع کنند.

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز حجم کارها بسیار بالاست و ما طبق برنامه ای که خودمون داریم جلو میریم. در حال حاضر مشغول راه اندازی دفتر کار پرستاشاپ و همچنین ارائه نسخه 1609 هستیم. ماژولهای بانکی و پستی هم پس از اتمام پروژه های اختصاصی فعلی در برنامه کاری قرار دارند و تا چند وقت دیگه نسخه های جدیدی از این ماژولها منتشر خواهد شد.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست من نزدیک به سه سال از راه اندازی این سایت میگذره و این همه خدمات رایگان ارایه شده که در هیچ سایت داخلی و خارجی چنین کاری نمیکنند. مگر سایت هایی که بودجه های بالایی دارند. بیشتر خدمات رایگان هم تهیه شده و حاصل تلاش هست و جمع آوری شده از سایت های خارجی و ... هم نیست.

پس بهتره توقع خودتون رو پایین بیارید. لطف اجباری نیست و خدمات رایگان حکم خدمات داوطلبانه را دارند و لحن طلبکارانه شما چیزی جز زیاده خواهی و رایگان طلبی نیست!

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز.

من به تازگی از PrestaShop 1.6 استفاده میکنم.

از اونجایی که ماژول Payline برای نسخه ی 1.6 جواب نمیده، برای راه اندازی درگاه پرداخت اینترنتی روی این نسخه، میتونین راهی پیشنهاد بدین؟

لینک به دیدگاه

من میگم افرادی که این پلاگیم رو می خوان و لازم دارن هرکس بیاد 20-40 تومن به یکی از سازنده ها یا به سایت بده که یک نفر یا گروهی رو انتخاب کنه اینو درست کنن !

من خودم برنامه نویسم ، حالا تحت وبم زیاد قوی نیست ، ولی به نظرم واقعا باید برای این برنامه نویسایی که اینجا مجانی کار میکنند ارزش گذاشت چون وقت واقعا طلاست ! و اونا دارن مجانی واسه ی کمک به ما مایه میزارند .

من که خودم تا 40-50 هزار تومن پاییم که بدم واسه فیکس شدن یه پلاگین که قراره برای مشتری هام راحتی بیاره و نقطه ی مثبتی برای سایتم باشه ،

لینک به دیدگاه

این که ارزش قایل میشید ممنونم. اما شاید بد نباشه که بدونید تا به حال حتی یک ریال به صورت حمایت دریافت نکردیم ولی بازهم داریم خدمات رایگان میدیم و این تفاوت کار رایگان در ایران و سایر نقاط ایران هست!

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم راهنمایی فرمائید چطور میتونم در شاخه عمودی یک بلوکی به این شکل ایجاد کنم ؟

ادرس سایتی که ازش عکس انداختین هم بزارین چون تا جایی که من می دونم ماژول پرداخت مبلغ دلخواه پرستاشاپ نداره

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم راهنمایی فرمائید چطور میتونم در شاخه عمودی یک بلوکی به این شکل ایجاد کنم ؟

ادرس سایتی که ازش عکس انداختین هم بزارین چون تا جایی که من می دونم ماژول پرداخت مبلغ دلخواه پرستاشاپ نداره

ماژول نیست کد html رو از پی لاین گرفته

آدرس خصوصی ارسال گردید

لینک به دیدگاه

ماژول نیست کد html رو از پی لاین گرفته

آدرس خصوصی ارسال گردید

خب مشکلی نیست، ولی من جهان پی رو به پی لاین ترجیح می دم

می تونین ماژول اچ تی ام ال رو نصب کنین، همون راهی که برای نمایش شاخه ها توی صفحه اصلی بهتون گفتم رو برای ماژول html هم انجام بدین

از پیام خصوصی هم ترجیحاً برای قسمت های آموزشی استفاده نکنین بهتره!! چون صاحب سایت هم فکر نمی کنم از نام بردن سایتش ناراحت بشه، این فقط یه پیشنهاده

لینک به دیدگاه

بله فکر کردم بدون اجازه صاحب سایت نباید اینکار رو انجام بدم

اما در مورد ماژل html من دارمش ولی وقتی انجام میدم شاخه عمودی قرار میگیره به این صورت نمایش داده میشه

نمیدونم شاید از ماژول htmlbox باشه

یعنی در در بلوک قرار نمیگیره همینجوری واسه خودش ول هستش اگر عکس قبلی رو نگاه کنید متوجه بهتر متوجه منظورم خواهید شد

ممنون از اینکه راهنمایی میفرمائید

post-5048-14373020049785_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

عالی خوب تونستی فکر من رو بخونی بله فکر کردم بدون اجازه صاحب سایت نباید اینکار رو انجام بدم

اما در مورد ماژل html من دارمش ولی وقتی انجام میدم شاخه عمودی قرار میگیره به این صورت نمایش داده میشه

نمیدونم شاید از ماژول htmlbox باشه

اون نمونه هم که فرستادی عمودیه

به ماژول - موقعیت ها رو برو اونجا display-nav یه ماژول عمودی رو نگاه کن، مثلا ماژول شاخه ها، ماژول html هم بیار تو همون display درست می شه، احتمالا

لینک به دیدگاه

شرمنده چطوری میتونم ماژول رو به display-nav اضافه کنم بلد نیستم آیا باید از قسمت نشاندن ماژول اقدام کنم ؟

ممنون میشم راهنمایی فرمائید

روی لوکال تست کن جواب داد روی سایتت هم اعمال کن

برو به نشوندن ماژول ، html رو پیدا کن، ویرایش رو بزن و از لیست طولانیه dispaly رو پیدا کن و سیو کن، کامپال اجباری بعد ctrl+f5

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...