رفتن به مطلب

ماژول درگاه پرداخت Payline برای پرستا شاپ (1.4 و 1.5)

پست های پیشنهاد شده

سلام

ممنون برای آپدیت ماژول . فقط تنها مشکلی که هست اینه که وقتی وارد درگاه میشه یه رقم نادرست و خیلی بیشتر را برای پرداخت نشون میده . البته چند وقت پیش واحد ریال را به تومان تغیر دادیم . به نظرتون مشکل از کجاست ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 178
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

سلام

ممنون برای آپدیت ماژول . فقط تنها مشکلی که هست اینه که وقتی وارد درگاه میشه یه رقم نادرست و خیلی بیشتر را برای پرداخت نشون میده . البته چند وقت پیش واحد ریال را به تومان تغیر دادیم . به نظرتون مشکل از کجاست ؟

زمانی که عرض پیش فرض فروشگاهتون تغییر می دهید باید تمام قیمت های محصولاتتون رو دوباره وارد کنید

لینک به دیدگاه

دوستان یک مشکل عجیب ! سبد خرید را وقتی می خواهی پرداخت کنی میگه : سبد خرید شما خالی است.

لطفاً راهنمایی کنید

www. 3konj.com

نسخه پرستا شاپتون چیه؟ نسخه ی انجمن ما نیست!

مشکل شما رو باید دانوش جان راهنمایی کنن

لینک به دیدگاه

سلام

زمانی که عرض پیش فرض فروشگاهتون تغییر می دهید باید تمام قیمت های محصولاتتون رو دوباره وارد کنید

این کار را هم کردیم ولی همچنان بعد از وصل شدن به درگاه یک مبلغ دیگه را نشون میده
لینک به دیدگاه

رتباطی با پیلاین نداره.

فکر نمیکنم اون ماژول نیازی به تنظیم ارز داشته باشه.

پس من باید چیکار بکنم تا گزینه پرداخت در محل هم موقع خرید فعال بشه؟ اصلا چی شده که غیر فعال شده؟ چون من سبک قبلی فروشگاهم فقط پرداخت در محل بود. اما الان غیر فعال شده.

ممنون از راهنمایی

لینک به دیدگاه

سلام

ما یک مشکلی داریم با ماژول بعد از آپدیت از جانب شما .

مشکل اینجاست که بعد از پرداخت یک محصول نه سبد خرید خالی میشه نه پرداخت ثبت میشه در پرستا شاپ 1.5 ، ولی پول از حساب مشتری کم میشه .

تصویر ارور ضمیمه شد.

البته تو گوگل که این ارور سرچ شد نمونش زیاد بود : cart cannot be loaded or an order has already benn placed using cart

لطفاً راهنمایی کنید.

post-4051-14373019510163_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

آقا ما تو گوگل این ارور رو جستجو کردیم متوجه شدیم که به ماژول پرداخت مربوط میشه چون وقتی خرید انجام میشه یه کدی ماژول پرداخت به پرستاشاپ ارسال می کنه که پرداخت رو تایید می کنه ، این کد ارسال نمیشه . لطفاً راهنمایی کنید بالاخره پرداخت داره از ماژول پیلاین انجام میشه .

با تشکر

لینک به دیدگاه

منم از مدیریت خواهش می کنم این ماژول آخر را دوباره بررسی کنید چون ورژن قبلی هیچ مشکلی نداشت ولی این آپدیت آخر که برای سازگاری با SEO انجام شد ، مشکل داره .

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام من از نسخه 1.7 روي 1.5 استفاده مي كنم

پس از پرداخت و انتقال به سایت این ارور رو میده :

Cart can't be loaded or an order has already been placed using this cart

مشكل از چيه ؟

لینک به دیدگاه

یا صبر کنید تا نویسنده این ماژول این مشکل رو بررسی کنه ، یا میتونید از بازارچه تماس گرفته و درخواست بررسی فنی بدین ، البته برای بعضی دوستان درست کار میکنه و برای برخی ...

لینک به دیدگاه

با سلام

من درگاه سایتم رو فعال کردم و یه سوال دارم

در حساب کاربری پی لاین -> ایجاد فرم پرداخت-> وقتی کدهای فرم پرداخت تولید شد این توضیحات هست که :

بعد از تولید کد، کد ایجاد شده را کپی کرده و می توانید در محل مناسبی بین کدهای HTML وب سایت یا وبلاگ خود قرار دهید.

خب حالا کجا باید این کد رو قرار بدم؟ توی پیکربندی ماژول پی لاین فقط گزینه برای Payline API هست.

ممنون

ببخشید همین سوال رو در مورد کد " لوگوی تایید حساب تجاری " هم دارم و نمی دونم این کدها رو کجا باید پیست کنم

لینک به دیدگاه

با سلام.نخیر منظور دوست خوبمون ماژول های ایجاد بلوک html هست.سرچ کنید چند تا نمومه اش هست.بیشتر هم خواستید از ماژول کپی تهیه کنید.بعد از نصب هم قسمت پیکربندی ماژول هر کد html میتونید توش بزارید.

البته با اجازه مدیران راهنمائی کردم

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...