رفتن به مطلب

اشکال در بخش ترجمه

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان خوبم

من وقتی که ترجمه ها رو می خواهم اصلاح کنم با این پیغام خطا روبرو می شوم:

هشدار! پیکربندی PHP شما حداکثر تعداد فیلدهایی که در یک فرم ارسال می‌شوند را محدود می‌کند:

1000 برای max_input_vars.

لطفا از ارایه کننده‌‏‏‏‏‏‏هاست خود برای افزایش محدودیت سوال کنید و درخواست کنید تا محدودیت برسد به

1267 حداقل یا به طور دستی فایل ترجمه را ویرایش کنید

من توی لوکال و هم آنلاین این پیغام را دریافت می کنم.

توی لوکال فایل php.ini را بررسی کردم ولی نمی دونم اشکال از کجاست.

فایل ترجمه را می توانم ویرایش کنم ولی می خواهم بدانم که چجوری میشه برطرف کرد؟

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

برای آنلاین که باید با مدیر هاستتون تماس بگیرید

برای لوکال هم باید max_input_vars = 3000 رو به فایل php.ini اضافه و سرویس آپاچی رو ریست کنید

لینک به دیدگاه

به هاستون پیام بدین max_input_vars رو براتون زیاد کنن .

تو لوکال هم دنبال این عبارت ( max_input_vars ) تو فایل php.ini بگردین و وقتی پیدا کردین از 1000 به 5000 افزایش بدین مشکلتون حل میشه .

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

با سلام من ابن پیغام رو دریافت میکنم

هشدار! پيكربندي PHP شما حداکثر تعداد فیلدهایی که در یک فرم ارسال می‌شوند را محدود می‌کند:

لطفا از ارایه کننده‌ هاست خود برای افزایش محدوديت سوال کنید و درخواست کنید تا محدودیت برسد به

1318 حداقل یا به طور دستی فایل ترجمه را ویرایش کنید

ساپورت هاست من هم میگه هچین مقداری بر روی فایل php شما موجود نیست . من آخرین نسخه فارسی پرستا رو نصب کردم 1.5.2

لطفا راهنمایی بفرمایید چکار باید کنم

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

با سلام من ابن پیغام رو دریافت میکنم

هشدار! پيكربندي PHP شما حداکثر تعداد فیلدهایی که در یک فرم ارسال می‌شوند را محدود می‌کند:

لطفا از ارایه کننده‌ هاست خود برای افزایش محدوديت سوال کنید و درخواست کنید تا محدودیت برسد به

1318 حداقل یا به طور دستی فایل ترجمه را ویرایش کنید

ساپورت هاست من هم میگه هچین مقداری بر روی فایل php شما موجود نیست . من آخرین نسخه فارسی پرستا رو نصب کردم 1.5.2

لطفا راهنمایی بفرمایید چکار باید کنم

اگر به phpinfo() a دسترسی داری ميتونی اين max_input_vars و با cntrl+F ، search کنی . در قسمت core نوشته شده اگر اشتباه نکنم و مقدار آن را ببينی که چقدر است. اين مقدار را هم از php.ini ميشه تغيير داد و هم با استفاده از htaccess. که اينها بستگی داره که هاست شما اجازه ی دستکاری کردن اين فايل ها رو به شما داده باشد يا خير

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

من هم همین مشکل رو دارم و به پشتیبانی هاست تیکت زدم . گفتن امکان تغییر max_input_vars وجود ندارد.

باید چیکار کنم ؟؟

ممنون میشم یکی یه راه حلی بهمون پیشنهاد کنه.

لینک به دیدگاه

من هم همین مشکل رو دارم و به پشتیبانی هاست تیکت زدم . گفتن امکان تغییر max_input_vars وجود ندارد.

باید چیکار کنم ؟؟

ممنون میشم یکی یه راه حلی بهمون پیشنهاد کنه.

سلام

این مورد هیج چیزی نیست که هاست شما حاضر به تغییر آن نیست! نخستین پیشنهاد بنده این هست که میزبان خود را در تغییر دهید. در صورتی که می خواهید با هاست کنونی ادامه همکاری دهید، راه حل دیگر این است که بر روی لوکال، همان ویرایش پرستاشاپ را نصب کنید و ترجمه را از آن جا تغییر داده و سپس فایل ترجمه تازه را به پرستاشاپ خود وارد کنید ...

با آرزوی بهروزی

لینک به دیدگاه

مشکلم رو یکی از دوستام حل کرد .

میرید تو هاستتون فایل htaccess رو ویرایش می کنید و کد زیر رو آخر این فایل اضافه می کنید .به همین راحتی.

php_value max_input_vars 10000

لینک به دیدگاه

یه نکته مهم اینه که این راه های فرعی گاهی اوقات فقط ظاهر مشکل رو حل میکنه. به طور مثال پرستا فکر میکنه حل شده و صفحه رو نمایش میده اما ممکنه بعد از زدن ذخیره بخشی از ترجمه رو از دست بدین چون اصل مشکل پابرجاست

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

• 9 months later...

مشکلم رو یکی از دوستام حل کرد .

میرید تو هاستتون فایل htaccess رو ویرایش می کنید و کد زیر رو آخر این فایل اضافه می کنید .به همین راحتی.

php_value max_input_vars 10000

باید خوشحال باشید که این روش برای شما کار کرده. این روش رو در سرور پارس serverpars.com که اجرا می کنیم دیگه نمی شه به بخش پیشخوان پرستاشاپ وارد شد در نتیجه سرور پارس رو کسانی که می خوان پرستاشاپ داشته باشن به هیچ عنوان انتخاب نکنند

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, [email protected] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...