رفتن به مطلب

مشکل در ثب سفارش بدون ثبت نام

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت شما دوستان عزیز

ببخشید دوستان من چجوری میتونم سایتم رو جوری تنظیم کنم که ثبت سفارش نیازی به ثبت نام نداشته باشه بابه عبارت دیگر اثری از ثبت نام کار بری نبینه و سایت نام کاربری و رمز عبور یا ثبت نام در سایت نبینه ؟

ممنون میشم راهنمایم کنید .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تغییرات در قالب و ماژول و هسته نیاز دارید که کار فنی هست و در این جا امکان و وقت کافی نیست

فعال سازی پرداخت مهمان در تنظیمات > مشتریان هم میتونه کمکتون کنه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بهتون که گفته شد ، این مسئله تخصصی هست و با دو خط نمیشه توضیح داد . حتی اگر هم توضیح بشه داد در اینجا که حدودا یک ده بیست صفحه ای باید توضیحات نوشت ، شما باز خودتون نخواهید توانست اینکارو انجام بدین ، یک تغییر کوچولو نیست که بشه کل عضویت پرستاشاپ رو برداشت ، تغییرات گسترده در هسته نیاز داره .

لینک به دیدگاه

اگر میخوای پرداخت مهمان رو در سایتت فعال کنی که از سربرگ تنظیمات > فعال سازی پرداخت مهمان رو تیک بزن. ولی اگر میخوای به کل سیستم عضویت پرستا رو ببندی، من بلد نیستم و فکر میکنم باید از خدمات یک برنامه نویس آشنا با این اسکریپت استفاده کنی.

از بخش ارتباط با ما در بازارچه استفاده کن.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز . ممنو از راهنماییت

دوست عزیز من این کلید خرید بدون ثبت نام رو فعال کردم اما وقتی فرم های به خرید فوری رو پر میکنی و میری برای پرداخت سایت داره همون گزینه ثبت نام و یا ورد کامه عبور و یا خربد فروی رو میاره و وقتی باز هم فرم خرید فوری را پر میکنی دباره همین جریان رخ میده و سایت برای پرداخت نمیره و باید حتما عضو بشی تا برای پرداخت بره به درگاه بانک !

دوستان عزیز به نظرتون مشکل به کجا مربوط میشه و از کجا میتونم حلش کنم ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...