رفتن به مطلب

بالا بردن محدودیت آپلود فایل

پست های پیشنهاد شده

سلام من میخوام یک محصول قابل دانلود که حجم آن 30 مگ است را داخل سایتم بزارم رفتم توی تنظیمات برای بالا بردن محدویت حجم آپلود فایل که آن را بالا ببرم ولی متاسفانه نشد و نوشت : شما باید محدودیت آپلود فایل را در هاستتان بالا ببریم میشه آموزش بدید چجوری بالا ببرم توی سرورم؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من میخوام یک محصول قابل دانلود که حجم آن 30 مگ است را داخل سایتم بزارم رفتم توی تنظیمات برای بالا بردن محدویت حجم آپلود فایل که آن را بالا ببرم ولی متاسفانه نشد و نوشت : شما باید محدودیت آپلود فایل را در هاستتان بالا ببریم میشه آموزش بدید چجوری بالا ببرم توی سرورم؟

عزیز شما فایل ات را بصورت دستی و از طریق سرورت آپلو کن... توی بخش محصول مجازی لینک دانلودش را در قالب یه فایل txt بذار... مشتری که پرداخت بکنه، لینک دانلوده یا در واقع همون فایل txt براش می ره

لینک به دیدگاه

از مدیر هاستت باید بخوای تا برات این گزینه رو افزایش بده

یا

اول یه فایل کوچک رو به عنوان محصول آپلود کن و بعد فایل اصلی رو تو پوشه دانلود پرستاشاپ با همان نام جایگزین کن

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان عزیز تا اونجا که من مشاهده کردم محصولاتی که به صورت دانلودی در صفحه افزودن محصول اضافه میشه به صورت کد شده نگهداری میشه که نتونن با پیدا کردن آدرس پوشه دانلود کنن باید این موضوع به طور کلی حل بشه داخل پوشه download هم فایل ها به صورت کد شده نگهداری میشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

درسته موسی جان

راه اصلی همونه که از طریق هاست این محدودیت برداشته بشه

post_max_size در فایل php.ini باید روی 30مگ یا هر چیزی که مایلید قرار بگیره

این روشی که من گفتم واسه زمانیه که دسترسی به هاست و مدیر هاست ندارید یا براتون انجام نمیدن

وقتی یه محصول کم حجم رو در بخش مدیریت آپلود کنید، یه لینک بهتون میده که داخل اون لینک اسم فایل کد شده موجوده (مثلا : file=6ef5bcbb3866852bfe)

حالا فایل جدید رو با همین نام جایگزین کنید

دقت داشته باشید که پسوند هر دو فایل باید یکی باشه و فایلها وقتی کد میشوند پسوندشون حذف میشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

در هیچ جا نیست ، اگه این امکان رو هاستتون پشتیبانی کنه ، بهشون پیام بدین اون فایل رو براتون بفرستن و بعد بذارین داخل روت اصلی سایتتون .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...