رفتن به مطلب

url آشنا

rayan

پست های پیشنهاد شده

دوست عزیز قبل از پاسخ بگم که لطفا سئوالاتتون رو در قسمت رفع مشکلات بپرسید من تاپیک ها رو منتقل میکنم

این قسمت برای راحت کردن دسترسی به یک محصول یا شاخه هست بدین صورت که یک کلمه انگلیسی وارد میکنید و یک ادرس ساده به شکل site.com/id_product.html تولید میشه

باعث بهبود نتایج جستجو در موتورهای جستجو هم میشه این کار

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 4 weeks later...

با سلام

یه سول داشتم

تو قسمتی که محصول رو وارد می کنیم قسمتی به نام سئو هست که میتونیم توش کلمات کلیدی و... را وارد کنیم.

آیا وارد کردن کلمات کلیدی را پیشنهاد می کنید؟ و باعث بهبود سئو میشود؟ چون خود فروشگاه ظاهراً کلماتی رو از متن ما استخراج می کنه

در صورتی که بهتر است وارد کنیم کلمات کلیدی را به شکل باید وارد کنیم که درست باشد؟منظورم از لحاظ قرار دادن , است؟

مثلاً:

گیرنده دیجیتال,گیرنده دیجیتال لپ تاپ,گیرنده دیجیتال کامپیوتر,

یا

گیرنده دیجیتال ,گیرنده دیجیتال لپ تاپ ,گیرنده دیجیتال کامپیوتر ,

یا

گیرنده دیجیتال , گیرنده دیجیتال لپ تاپ , گیرنده دیجیتال کامپیوتر ,

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 4 years later...

دوستان با توجه به مطالبی که من خودم یو آر ال آشنا فارسی باشه بهتر هست.

به برخی از فروشگاه های پر بازدید هم سر زدم همگی نشانی کالاهاشون به فارسی بود

بنده هم می خواستم برم و یو آر ال آشنای کالاها رو تغییر بدم. ولی جالبه زمانی که توی بخش یو ر ال آشنا عنوان کالا رو به فارسی می بنویسم و روی سیو می زنم یا دکمه ی «تولید« که روبروی یو آر ال آشنا هست رو می زنم نوشته های فارسی پاک یمی شه و تنها عدد باقی می مونه

مشکل از کجا هست؟

با سپاس

لینک به دیدگاه

احتمالا اسم محصولتون انگلیسیه . یا بین حروف و کلمات فاصله میذارین و یا روشن نیست این قابلیت .

راستش نام کالا فارسی هست نمی دونم چرا به صورت خودکار به انگلیسی می نویسه! احتمالا این امکان روشن نیست. در نتیجه احتمالا این امکان فعال نیست. آیا می شه فعالش کرد؟

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

تونستم از بخش تنظیمات پرستاشاپ گزینه ی به کار انداختن یو آرال بومی رو پیدا کنم. از اینجا می شه به کارش انداخت:

http://uupload.ir/files/vhbw_capture.jpg

فقط استادان گرامی

یو آر ال آشنای کالاها رو اگر فارسی بزاریم بهتر هست یا انگلیسی؟ گویا هنوز برخی بر این باورند که انگلیسی باشه و برخی می گن اگر فارسی باشه توی سئو موثر هست

لطفا این رو هم پاسخ بدین. ای بخش توی سایت بنده به این صورت پر شده. به نظرتون چیزی رو تغییر ندم (مثلا گذاشتن www یا ...

یا همین تنظیمات خوب هستند؟

http://uupload.ir/files/z76_capture.jpg

با سپاس

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...