رفتن به مطلب

بانک دی وی دی و کلیپ ورزشهای اکشن

پست های پیشنهاد شده

با سلام و تبریک سال نو به تمامی دوستان

http://presta-shop.ir/forum/images/smilies/lightbulb.png سایت www.Mx2Race.com

با هدف ارائه دیدنی ترین کلیپ ها ، والپیپر ها و دی وی دی های ورزشهای اکشن شروع به کار نمود . منتظر حضور گرم شما هستیم .

http://5.9.128.66:2082/cpsess3915889992/viewer/home%2Fmxraceco%2Fpublic_html%2FSite%20Images/Site.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از موضوع فروشگاه و ماهیت محصول که کلیپ های با کیفیت HD هست خیلی خوشم اومد و حتما خودم هم مشتری شما می شم... منتهی شلوغی آزاردهنده ای داره فروشگاه شما و این برای من ناخوشایند بود... مشکلات دیگه ای هم دیدم ولیکن مهمترینش را نوشتم

یا علی

لینک به دیدگاه

سلام ، ممنون که وقت گذاشتی و بررسی کردی

اگه ممکنه ایراد هایی رو که دیدی رو بگو (البته قالب هنوز کامل نشده)

در مورد شلوغی هم ممنون میشم بیشتر توضیح بدید و راهکار پیشنهاد کنید

با تشکر

از موضوع فروشگاه و ماهیت محصول که کلیپ های با کیفیت HD هست خیلی خوشم اومد و حتما خودم هم مشتری شما می شم... منتهی شلوغی آزاردهنده ای داره فروشگاه شما و این برای من ناخوشایند بود... مشکلات دیگه ای هم دیدم ولیکن مهمترینش را نوشتم

یا علی

لینک به دیدگاه

سلام ،

ممنونم شما لطف دارین

تشکر که وقت گذاشتی و بررسی کردی

با توجه به نظر شما ، یک سری تغییرات در سایت دادم :)

اگه ممکنه ایراد هایی رو که دیدی رو بگو (البته قالب هنوز کامل نشده)

در مورد شلوغی هم ممنون میشم بیشتر توضیح بدید و راهکار پیشنهاد کنید

با تشکر

یا علی

لینک به دیدگاه

از اینکه خواستار اظهار ایرادات شدید می گم

با اینکه قالب قالبی خارجی و طراحی داخلی نیست

http://presthemes.com/prestashop-themes/gameworld.html

بومی سازی ، ترجمه و راست چین سازی درستی انجام نشده

از دکمه های انگلیسی (نمونه sitemap اخر صفحه در صفحه اول) که هر از جایگاههای سایت به چشم می خوره تا بومی سازی بیشتر قسمت هاش

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در مورد شلوغی الان دیدم بهتر شده.. به نظرم بک گراندت خیلی شلوغه می تونی یه چیز شکیل تر بذاری و شیک تر .. ضمن اینکه اون نوشته ی خوش آمدید و عبارات زیر که در سمت چپ سایت ات هست به نظرم زیادی است و میشه حذف کرد

- در بخش اسلایدر سایت، اون تصویر پس زمینه ی فلش های راست و چپ که باهاش اسلاید عوض می کنی.. لبه های پیکسلت و کنگره کنگره داره

عناوین بلاک هات مثل محصولات جدید، پر طرفدار و ... را به نظرم سمت راست بیار بهتره (الان مرکزه)

عکس های بخش تبلیغات نزدیک فوتر در صفحه اصلی خیلی جالب نیستند

مشتری که وارد سایت شما میشه با تعدادی از کلیپ واسه ی دانلود مواجه میشه که نمی دونه رایگان هست، فروشیه، سایت دانلود هستی؟ سایت فروشگاهی هستی؟

بعد با مراجعه به صفحه ی دانلود و یا صفحه ی محصول دقیقا مشخص نیست که چکار باید بکنه و کمی سردرگم میشه

البته نظرات شخصی بودن... یا علی

لینک به دیدگاه

عبارت خوش آمدید و نوشته های سمت چپ حذف شد

بکگراند خلوت تر شد

لبه های پیکسل های اسلاید شو تا اصلاح شد

با سلام

عناوین بلاک ها "جدید" ، نمی دونم چطور به سمت راست منتقل میشه و فونتش تغییر میکنه (راهنمایی کنید )

رایگان بودن دانلود در اسلاید شو نمایش داده شد.

در مورد صفحه محصولات متوجه منظورتون نشدم

ممنون از ادمینی که روی سایت انجام دادین .

در مورد شلوغی الان دیدم بهتر شده.. به نظرم بک گراندت خیلی شلوغه می تونی یه چیز شکیل تر بذاری و شیک تر .. ضمن اینکه اون نوشته ی خوش آمدید و عبارات زیر که در سمت چپ سایت ات هست به نظرم زیادی است و میشه حذف کرد

- در بخش اسلایدر سایت، اون تصویر پس زمینه ی فلش های راست و چپ که باهاش اسلاید عوض می کنی.. لبه های پیکسلت و کنگره کنگره داره

عناوین بلاک هات مثل محصولات جدید، پر طرفدار و ... را به نظرم سمت راست بیار بهتره (الان مرکزه)

عکس های بخش تبلیغات نزدیک فوتر در صفحه اصلی خیلی جالب نیستند

مشتری که وارد سایت شما میشه با تعدادی از کلیپ واسه ی دانلود مواجه میشه که نمی دونه رایگان هست، فروشیه، سایت دانلود هستی؟ سایت فروشگاهی هستی؟

بعد با مراجعه به صفحه ی دانلود و یا صفحه ی محصول دقیقا مشخص نیست که چکار باید بکنه و کمی سردرگم میشه

البته نظرات شخصی بودن... یا علی

ماتریکس عزیز

ممنون از مشارکت شما

اگر ممکنه بصورت موردی اشاره بفرمائید تا بر طرف بشه

Mx2Race.com متعلق به تک تک ورزش دوستان و ورزشکاران می باشد ،

از اینکه خواستار اظهار ایرادات شدید می گم

با اینکه قالب قالبی خارجی و طراحی داخلی نیست

http://presthemes.com/prestashop-themes/gameworld.html

بومی سازی ، ترجمه و راست چین سازی درستی انجام نشده

از دکمه های انگلیسی (نمونه sitemap اخر صفحه در صفحه اول) که هر از جایگاههای سایت به چشم می خوره تا بومی سازی بیشتر قسمت هاش

موفق باشید

لینک به دیدگاه

خیلی خوبه که به انتقاد ها گوش می کنی و ادیت می کنی قالب ات را و انعطاف پذیری ات قابل ستایشه :) البته اگر نظر من اشتباه هست لزومی به تغییر قالب ات نداری ... خب:

- بک گراندت را گفتم شکیل ترش کن منظورم صرفا این نیست که عناصر تشکیل دهنده اش کمتر بشه.... الان که پایین اش را پاک کردی از قبل بهتر شده.. اما می تونی بافت بک گراندت را ریز تر بکنی ... مثلا اون نورهایی که داری را کوچیکتر و در عوض با کیفیت تر بکنی..

برای راست بردن عناوین بلاک کلیپ های جدید به آدرس زیر برو و فایل را باز کن

http://mx2race.com/themes/gameworlddownload/css/modules/homefeatured/homefeatured.css

سپس text-align را که الان center هست به right تغییر بده

بعد واسه ی استفاده از فونت فیس باید از دستورات مخصوص استفاده کنی که فایل های فونت دلخواهت را از روی سرور فراخوانی بکنی... این دستورات را باید توی گلوبال (سی اس اس) بذاری و کافیه که هرجا خواستی اسم اون فونت را در font-family فراخوانی اش کنی.... این قابلیت نه تنها در پرستا بلکه خیلی جاهای دیگه به همین روش انجام میشه... البته راه های دیگه هم هست اما واسه ی فونت فارسی بهترین روش همینه... لازم به ذکر است که شما خیلی از فونت های مختلف استفاده کردی که خیلی بده!!! یه فونت واسه ی سایت ات انتخای کن که با فونت تاهوما نهایتا از 2 فونت برای نوشته هات استفاده کنی

لینک به دیدگاه

همانطور که گفتم

http://presta-shop.ir/forum/images/smilies/lightbulb.png سایت Mx2Race متعلق به همه هواداران است و نظر و سلیقه دوستان و اعضا برای ما خیلی مهم است .

ولی متاسفانه از بد روزگار ، طراح قالب کار رو نصفه کاره ول کرده و رفته :s

من هم هیچ سر رشته ای از تغییر قالب ندارم - البته با برنامه نویسی دستکتاپ آشنا هستم .

اینه که خیلی از مواردی که مورد نظر من بوده هنوز انجام نشده و ناقص مونده.

ممنونم که در مورد فونت ها راهنمایی کردی خیلی لطف کردی :)

اما موارد دیگری هست که من مجبورم شخصا" اصلاحشون کنم .

1- اسلایدر فقط فایل های PNG قبول میکنه که سرعت لود سایت رو پایین میاره و من میخوام تغییری بدم که فایلهای JPG رو هم قبول کنه.

2- میخوام یه نوار گرافیکی (مثل نوار سرمه ای که بالای قسمت محصولات سایت هست) در بالای بلوک "کلیپ های جدید" و "کلیپ های پر طرفدار" بذارم .

3-نمیدونم چطوری عکس های قسمت تبلیغات رو لینک کنم .

4- چطوری فایل های فلش و گیف متحرک در قسمت تبلیغات بذارم (فقط JPG قبول میکنه)

4- همینطور در مورد عکس های اسلاید شو چطوری باید لینکشون کرد (اصلا اسم ماژولش چیه ؟؟!!)

چون اسلاید شو و قسمت تبلیغات ماژول داخلی ندارن و تصاویر فقط از طریق هاست تغییر داده میشه .

اما در مورد بکگراند : بکگراند یه عکس کلی هست سمت چپ رو خودم کمی تیره کردم که زیاد تو چشم نزنه ولی نمیدونم دقیقا " منظورتون چیه که نور ها رو کوچک تر کنم - کیفت عکس هم حد اکثر هست الان .

در مورد فونت هم : فکر میکنم فقط از تاهوما در کل قالب استفاده کرده باشه و برای تغییرش یه کم مشکل دارم

1- اینکه فایل سی اس اس کجاست

2-با چه دستوری فونت رو از سرور فراخونی کنم و ....

http://presta-shop.ir/forum/images/smilies/lightbulb.png http://presta-shop.ir/forum/images/smilies/lightbulb.png http://presta-shop.ir/forum/images/smilies/lightbulb.png در نهایت خیلی خیلی تشکر میکنم از اینکه وقت میزاری و کمک میکنید، امیدوارم بتونم جبران کنم . :)

لینک به دیدگاه

ولی متاسفانه از بد روزگار ، طراح قالب کار رو نصفه کاره ول کرده و رفته http://presta-shop.ir/forum/images/smilies/confused.gif

دوست عزیز کسی اینو طراحی نکرده بلکه از سایتی که گفتم خریداری شده و سپس بومی سازی ناقصی روش انجام شده

مورد هایی هم که فرمودی باید دید ماژول مربوطه رو

در مورد فوت هم می تونی به این سربرگ سری بزنی

تغییر فونت پیشفرض

لینک به دیدگاه

بله میدونم که این قالب رو کسی طراحی نکرده

خودم از فروشگاه خارجی انتخابش کردم و دادم برای ترجمه و راست چین .

حالا هم میخوام یک سری تغییرات توش بدم .

ماژول ها رو چطوری باید ببینید ؟؟ یعنی من چیکار کنم که بتونید کمک کنید ؟

در مورد فونت هم دقیقا" مثل دستورات لینکی که زحمتش رو کشیده بودید عمل کردم ولی قالب کلا" به هم ریخت.

با تشکر

لینک به دیدگاه

ماژول ها توی پنل مدیریت هست و از اونجا همچنین از روی سرورتون قابل کنترل و تغییر هستند

اگر درست طبق روال تغییر فونت و استفاده از فونت فیس پیش رفته باشید، قالبتون به هم نمی خوره ینی اصلا کاری به قالب نداره

لینک به دیدگاه

این اسلایدر سایت ، ماژول نیست چون تو لیست ماژول ها نیست

فکر میکنم جزو بدنه خود قالب هست .

ماژول ها توی پنل مدیریت هست و از اونجا همچنین از روی سرورتون قابل کنترل و تغییر هستند

اگر درست طبق روال تغییر فونت و استفاده از فونت فیس پیش رفته باشید، قالبتون به هم نمی خوره ینی اصلا کاری به قالب نداره

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

ماژول Nivo Slider هست

من دنبال یه شخص مناسب برای پشتیبانی و تغییرات قالب سایت می گردم

لطفا اگه کسی رو سراغ دارید معرفی کنید

با تشکر :)

لینک به دیدگاه

یه خبر خوب :)

با کمک مهندس بهمن، قالب سبز و خاکستری 3 روی سایت نصب و پیکر بندی شد

و کلیه مشکلات قبلی مرتفع شد .

به زودی ارائه دی وی دی ها شروع خواهد شد .

اولین دی وی دی ها ، راندهای مسابقات موتور جی پی 2013 که هم اکنون در حال برگزاری می باشند خواهد بود .

در مورد این قالب باید بگم که من کاملا راضی هستم و کلیه نیازهای یک فروشگاه حرفه ای را پوشش می دهد .

پشتیبانی : سرعت جوابگویی و پشتیبانی بسیار کوتاه و رسیدگی ها بسیار مسئولانه انجام می شود .

در نهایت از ایشان و تیمشان بابت تمامی زجماتشان تشکر می کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...