رفتن به مطلب

مشکل کش و کوکی

mosimosi

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید

در پرستا شاپ من مشکل کش شدن رو دارم . یعنی بیشتر مواقع با مشکل پرداخت سبد خرید مواجه میشم وقتی کش و کوکی هارو پاک میکنم مشکل حل میشه.

چیکار کنم که اصلا کش و کوکی نداشته باشه سایت

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این مشکل شما از جای دیگری هست چون کش برای هرچه سریعتر لودشدنه کوکی هم مسئول خیلی از کارهایی هست که بدون اون سایت عملا از کار میوفته ولی شما اگه مصر هستید از قسمت تنظیمات کارایی ها در نسخه 1.4 و از قسمت پارامتر های پیشرفته قسمت کارایی در نسخه 1.5 کش رو خاموش کنید

لینک به دیدگاه

منم دقیقا این مشکل را دارم هم با فایرفاکس و هم با کروم بعضی وقتها با مشکل سبد خرید و ورود به سایت مواجه میشم و وقتی کش مرورگر را پاک میکنم درست میشه . فکر کنم همین باعث شده ثبت نام و خرید کم باشه . با تشکر از کمک دوستان

این مشکل شما از جای دیگری هست چون کش برای هرچه سریعتر لودشدنه کوکی هم مسئول خیلی از کارهایی هست که بدون اون سایت عملا از کار میوفته ولی شما اگه مصر هستید از قسمت تنظیمات کارایی ها در نسخه 1.4 و از قسمت پارامتر های پیشرفته قسمت کارایی در نسخه 1.5 کش رو خاموش کنید

من از نسخه 1.5 استفاده میکنم وقتی قسمت کارایی را باز میکنم همیشه میزنه 3 هشدار وجود دارد اینا :

میخواستم بدونم طبیعیه یا مشکل از هاست منه؟ با تشکر

لینک به دیدگاه

اینا افزونه های خاص هستند که رو هاست نصب نشدند و معمولا به طور پیش فرض این 3هشدار وجود داره

شما اگر میخواید استفاده کنید باید نصبش کنید

ولی به طور عادی

کش و کوکی روی فروشگاه های دیگه مخصوصا 1.5 مشکلی تا بحال نداشتن باید بررسی بشه سایتتون

در صورت نیاز با بازارچه تماس بگیرید

لینک به دیدگاه

من با سه مرورگر فروشگاه شما رو تست کردم و با مرورگر کروم یک سفارش با آدرس تست کش و کوکی ثبت کردم. هیچ مشکلی نبود. مطمئنید مشکل از سیستم کامپیوتری که سایتتون رو بررسی کردین نیست؟

بجز کش فایل های قالب روی سرور، تغییراتی بر روی سیستم کش مرورگر خودتون ایجاد نکردین؟

دستوری در فایل اچ تی اکسس کپی نکردین که روی کش مرورگر تأثیر بذاره؟

لینک به دیدگاه

من خیلی ممنونم باببته پیگیریتون

نه هیچ جاییشو دستکاری نکردم

روی 5 تا کامپیتر امتحان کردم 4 تاش مشکلش وقتی حل شد که کش مرورگرشونو پاک کردم یکیش مشکل نداشت!

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

با سلام خدمت همه دوستان

منم همین مشکل رو روی دو تا فروشگاه داشتم امیدوارم راه حل زیر مشکلتونو حل کنه.

در بخش مدیریت -> تنظیمات -> سئو و Url ها -> دقت نمایید که دامنه فروشگاه و

دامنه SSL بدون www وارد شده باشند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...