رفتن به مطلب

هرکارمیکنم سایتم بالانمیادچکارکنم؟

پست های پیشنهاد شده

سلام.من پرستاشاپ روروی هاست نصب کردم.اون تعدادپوشه هایی هم که لازم بوروپرمیشن روروی777تنظیم کردم،فایل ایندکس روهم پاک کردم ولی بازم صفحه اول فروشگاه نمیادچکارکنم؟لطفاکمکم کنید.ممنون آدرس سایت www.3kansshop.ir

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دیباگ رو روشن کنید ببینید چه خطایی میده اون خطا رو اینجا بذارین تا بگم مشکل از چیه . البته اگه از لوکال انتقال دادین ، طبیعیه و باید مراحلی رو طی کنید تا نشون بده

لینک به دیدگاه

سلام.ازقسمت پارامترهای پیشرفته،پایانه نمایش اشکال زدایی هست اینکارروکردم.بالای همون صفحه این 3پیغام روداده1-برای استفاده از Memcached، شما می‏بایست افزونه ی Memcache PECL را بر روی سرور خود نصب کنید2-

برای استفاده از APC شما باید افزونه APC PECL را بروی سرور خود نصب نمایید3-برای استفاده از Xchace ، شما باید افزونه ی Xcache را بر روی سرورتان نصب کنید.درقسمت پارامترهای پیشرفته-وب سرویس این دوتاروداده

• برای فعال کردن وب سرویس پرستا شاپ، لطفا فایل .htaccess را از بخش "کارایی ها - سئو و URLها" ایجاد کنید.
  • در صورت امکان، استفاده از SSL (https) برای ارتباطات خدمات وب
    ترجیح داده می‏شود، همان طور که آن از مسائل امنیتی از نوع "انسان در مرکز"
    دوری می‏کند.درقسمت گزارش هاهم زده آیتمی پیدانشد.فروشگاه رومستقیم روی هاست نصب کردم،ضمنانیازهست اون 3گزینه اول رو Memcache PECL، APC PECL،Xcache روی سرورنصب کنم؟.اگه نیازهست اطلاعات هاست روروی پیغام خصوصی بدم زحمت بکشی بررسی کنی.ممنون ازلطفت http://www.3kansshop.ir

لینک به دیدگاه

سلام.دیباگ روروشن کردم.ازکدوم قسمت بایدخطاروپیداکنم؟توقسمت گزارش هاکه چیزی نبود،جاهای دیگه هم فقط همونایی که درپست قبلی گفتم.حالابایدچکارکنم؟

لینک به دیدگاه

خوب حالا باید برین تو صفحه اصلی فروشگاهتون ببینید چه خطایی میده . الان که من دیدم خطای 403 رو میده که فکر نمیکنم به پرستاشاپ مربوط باشه و باید به هاستتون مربوط باشه .

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

سلام

من هاست را میخوام عوض کنم . یه سرور مجازی گرفتم . اطلاعات را جابجا کردم ولی با ارور زیر روبرو شدم . به پشتیبانی اعلام کردم این مطلب را برای من نوشتند

در حال حاضر سایت شما با خطای memcache روبروست که برای رفع آن لازم است از IP 127.0.0.1 به جای IP قبلی استفاده کنید

[Fri Jun 13 04:05:15 2014] [error] [client 46.165.242.241] PHP Notice:

Memcache::getstats(): Server 185.4.30.163 (tcp 11211) failed with:

Connection timed out (110) in

/home/admin/domains/asarayan.ir/public_html/classes/cache/CacheMemcache.php

on line 52

IP را در دیتا بیس تغییر دادم ولی متاسفانه با ارور زیر روبرو شدم

[PrestaShopException]

No access reference in table module_access for id_module 33.

at line 1743 in file classes/module/Module.php

1737. self::$cache_permissions[$employee->id_profile][$row['id_module']]['configure'] = $row['configure'];

1738. }

1739. }

1740.

1741. if (!isset(self::$cache_permissions[$employee->id_profile][$id_module]))

1742. throw new PrestaShopException('No access reference in table module_access for id_module '.$id_module.'.');

1743.

1744. return (bool)self::$cache_permissions[$employee->id_profile][$id_module][$variable];

1745. }

1746.

1747. /**

Directory /home/admin/domains/asarayan.ir/public_html/log is not writable

راه حلی هست تا این ماژول را از طریق دیتا بیس غیر فعال کنیم تا مشکل برطرف بشه یا مشکل از جای دیگری است . لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

شما IP رو کجا تغییر دادید؟

شماره آیدی ماژول ۳۳ هست

به جدول ماژول برید و حذفش کنید

البته مسئولیت مشکلات بعدی به عهده خودتون هست

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

داریم روی یه هاست تست می کنیم اگر مشکلی نباشه سایت را جابجا کنیم که متاسفانه با سایت ما بالا نمیاد و صفحه سفید میده

همه چیز را تقریبا بررسی کردیم ولی متاسفانه به نتیجه ای نرسیدیم

حالا فکر میکنم شاید مشکل کانفیگ سرور باشه ولی به قطعیت نرسیدیم

ممنون از پیگیری شما

لینک به دیدگاه

صفحه سفید مشکل نیست. خطای پنهان شده هست

باید دیباگ رو روشن کنید تا به جای صفحه سفید خطا رو ببینید

قبل از هر ارسال جستجو کنید لطفا

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...