رفتن به مطلب

قالب سبز و خاکستری 3

پست های پیشنهاد شده

• پاسخ 166
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

با سپاس فراوان از بهمن جان بخاطر این قالب بسیار زیبا و کم نقص ، من به شخصه از این قالب خیلی راضیم.

یه درخواست هم داشتم :

من کلا با بخش مقایسه پرستا مشکل دارم. ولی وقتی قالب ترمه رو دیدم . متوجه شدم که آقا بهمن این مشکل رو به خوبی رفع کردن میخواستم این قابلیت رو هم به قالب سبز و خاکستری 3 اضافه کنند.

با تشکر.

تصویر مقایسه در پرستا پیش فرض : (اگه توجه کنین ترتیب ویژگی ها به هم میخوره)

http://upload7.ir/images/11515130426270639936.jpg

تصویری از بخش مقایسه قالب ترمه : (کلا هم از نظر ظاهر و هم از نظر ترتیب مشکلات تصویر قبلی رو نداره)

http://upload7.ir/images/22106314272208279490.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 weeks later...

من از ماژل سبزو خاکستری 3 استفاده میکنم خیلی راضیم

WWW.MAADIRANSHOP.COM

با سلام آقا بهمن من با ماژل افقی قالب سبزو خاکستزی مشکل دارم چیزی رو چند بار ثبت کردم حالا میخوام خذف کنم نمیشه میشه بیزحمت نگاه بیاندازید WWW..maadiranshop.com

لینک به دیدگاه

اوکی بررسی میکنم ، مشخصات مدیریت رو میل کنید به ایمیل پشتیبانی . اینجور مشکلات هم در ایمیل مطرح کنید ، مشکلاتی که نیاز به بررسی دارند و فقط مشکلات عمومی تر رو در این تاپیک مطرح نمایید .

لینک به دیدگاه

با سلام

www.puzel.ir

بارهای بار مشتری ها به من پیغام و ایمیل زدن و می گن که ما سبد خرید را واسه ثبت سفارش پیدا نمی کنیم

لطفا رنگ سبد خرید در بالای سایت رو یا جیغ تر کنید و یا مثل قسمت ارتباط با ما در سمت راست صفحه بکنید تا در همه انجام مراحل تو دید باشد تا مشتری به راحتی انرا پیدا کند

لینک به دیدگاه

آپدیت و تغییرات دیگری برای این قالب ارائه نخواهد شد و آخرین آپدیت هم که چندین پست بالاتر ذکر شده . اگر بالا نمیتونن پیدا کنن مشتری هاتون ، برین به ماژول تنظیمات قالب و سبد خرید در بالا رو غیرفعال کنید تا در سمت راست سایت ( ستون راست ) ظاهر بشه و بهتر دیده میشه اونجوری .

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

با سلام

اقا بهمن ببخشید من 2 تا سوال داشتم

1- در بخش توضیحان قالب بر روی کلید اضافه کردن به سبد خرید یه علامت سوال میاد و میره . من چجوری میتونم این مشکل رو حل کنم ؟

2- من در هیدر میتونم به جای تصویر jpg از فلش استفاده کنم ؟ چجوری ؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام

در سایت من قیمت محصول رو در شاخه صفر نشان میدهد و وقتی روش کلیک میکنیم قیمت اصلی رو نشان می دهد مشکل از کجاست

لینک:

http://www.puzel.ir/29-samsung?orderby=quantity&orderway=desc

لینک به دیدگاه

مشکل از تغییرات آخر شماست ، اگر قبلا درست بوده حتما یه کاری شده که الان نادرسته . بگردین ببینید چیکار کردین اخیرا . میتونید قالب دیفالت رو هم روشن کنید از مدیریت و ببینید که رو اون هم مشکل دارین یا نه .

لینک به دیدگاه

با سلام

اقا بهمن ببخشید من 2 تا سوال داشتم

1- در بخش توضیحان قالب بر روی کلید اضافه کردن به سبد خرید یه علامت سوال میاد و میره . من چجوری میتونم این مشکل رو حل کنم ؟

2- من در هیدر میتونم به جای تصویر jpg از فلش استفاده کنم ؟ چجوری ؟

با تشکر

سوال اولتون ، مشکل قالبه ( به ادامه مطلب توجه کنید )

سوال دومتون امکانش نیست ، باید قالبتون ادیت بشه و عکس برداشته بشه و به جاش کد فلش جاسازی بشه و ....

قابل توجه تمامی مشتریانی که قالب سبز و خاکستری 3 را خریداری کرده اند .

دوستان یک آپدیت برای قالب آماده شده که چند تا مورد جزئی رو برطرف میکنه و یه چند تا تغییر ظاهری هم توش هست . برای اعمال این آپدیت روی فروشگاه شما نیازه که تایید کنید ، چون این آپدیت بخش سبد خرید رو تغییر میده و چند تا تغییر حزئی دیگه که ممکنه برخی خوششون نیاد . پس هر کسی مایله این آپدیت رو قالبش اعمال بشه از طریق سیستم پشتیبانی یا ایمیل تاییدیه اینکار رو به من بده تا براش انجام بدم .

ضمنا از طریق ایمیل به تک تک مشتریان این اطلاعیه نیز ارسال میگردد ..

اساسی ترین تغییرات در این آپدیت ، بخش سبد خرید می باشد که از هدر حذف شده و به سمت چپ سایت منتقل شده . در زیر چند عکس میتونید از ورژن جدید سبد خرید مشاهده کنید :

post-366-14373019427058_thumb.jpgpost-366-14373019426248_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

همراه قالب خریداری شده شما ، یک فایل راهنما هست که توش شرایط پشتیبانی نوشته شده که یکی از بند هاش اینه :

هر گونه درخواست تغییر در قالب یا افزودن یا کم کردن امکانات و امثال این موارد ، خارج از محدوده پشتیبانی هست .

من یک بار به سوال شما پاسخ دادم که این گونه کارها نیاز به تغییرات در فایل های تی پی ال و استایل دارد و از ارسال این گونه سوالات خودداری کنید . تاپیک پشتیبانی قالب رو برای این گذاشته اند که اگه کسی مشکلی در استفاده از قالب داشته باشه ، مثلا ندونه فلان قسمت از کدوم ماژول تنظیم میشه یا ندونه چطور با ماژول خاصی کار کنه بیاد و راهنمایی دریافت کنه . پس تاپیک پشتیبانی یا کلا مبحث پشتیبانی برای پشتیبانی از چیزی هست که به شما فروخته شده ( قالب سبز و خاکستری 3 با امکانات و شکل و شمایلی که در دموی آن مشخص شده ) ، نه پشتیبانی از چیزی که تو سایتتون وجود نداره و میخواین به شکل دیگری ایجادش کنید یا جای دیگری به شکل دیگری نمایش بدین .

تمامی سوالاتی که میپرسین جزو شخصی سازی قالب محسوب میشه و علاوه بر این که خارج از محدوده پشتیبانی هست ، اعمال اون موارد روی قالبتون ( طبق قوانین استاندارد پشتیبانی قالب در تمام دنیا نه فقط در ایران ) باعث ابطال پشتیبانی قالبتون میشه . دقیقا مثل این میمونه که شما یه یخچال بخرین و ببرین خونه و یه بخشیش رو عوض کنید ، خدمات پس از فروشی دریافت نخواهید کرد صد درصد .

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

با سلام خدمت اقا بهمن گل

می خواستم بدونم اقا بهمن ماژول تایمر معکوس که رو قالب کلاسیک نصب هست رو برای سبز و خاکستری قرار نمیدهند

ما منتظر اپدیت های جدید هستیم

ممنون از زحمات شما

http://www.puzel.ir

لینک به دیدگاه

این قالب دیگر آپدیت نخواهد شد . آخرین آپدیت برای این تم ارائه شده است . بیش از یک سال از زمان عرضه این قالب میگذره و به تعداد کافی آپدیت براش ارائه شد فکر میکنم .

ماژول تایمر هم رو این تم نه متاسفانه اضافه نخواهد شد . دوستان ماژول نویس ماژل تایمر دارن ، مثل آقا دانوش و چند نفر دیگر . میتونید یکیشون رو خریداری و رو قالبتون نصب کنید .

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

میشه بگید متن فوتر رو تو این قالب از کجا باید تغییر داد؟

این متن:

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسختون میشه به این سوالم جواب بدید:

میخوام گزینه های درباره ما و تماس با ما که تو فوتر هست رو تو منوی اصلی هم داشته باشم. مثه این سایت

گزینه تماس با ما هم تو منوی اصلی هست و هم تو فوتر، قالب این سایتم سبز و خاکستری 3هه.

چجوری میشه اینکارو انجام داد؟؟

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام جناب رستم پور

من تقریبا یک سال پیش قالب سبز و خاکستری 2 رو خریداری کردم . خاطرم هست که قبل از اتمام پشتیبانی قرار شد که بطور رایگان بیام روی ورژن 3 . میخواستم بدونم ایا این امکان هنوزم هست ؟ فکر کنم تنها کسی هستم که روی 2 هستم هنوز ! :(

ممنونم

لینک به دیدگاه

زودتر باید اقدام می کردین دوست عزیز ، 6 ماه از زمان پشتیبانی هم گذشته . با این حال مشکلی نیست ، نسخه 3 رو بهتون میدم ، فقط هزینه نصب و راه اندازی اولیه قالب رو می پردازین . از طریق ایمیل یا پیام خصوصی مکاتبه کنید .

لینک به دیدگاه

زودتر باید اقدام می کردین دوست عزیز ، 6 ماه از زمان پشتیبانی هم گذشته . با این حال مشکلی نیست ، نسخه 3 رو بهتون میدم ، فقط هزینه نصب و راه اندازی اولیه قالب رو می پردازین . از طریق ایمیل یا پیام خصوصی مکاتبه کنید .

ممنونم واقعا

ایمیل دادم به این ادرس : [email protected]

اگر میل اشتباهه بگید و اطلاعات و مبلغ رو بفرمایید

یه سوال داشتم امکانش هست اخرین نسخه بهمراه اپدیت ها نصب بشه ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...