رفتن به مطلب

مشکل بعد از فعال سازی چند فروشگاهی

پست های پیشنهاد شده

سلام

من بعد از فعال و غیر فعال کردن چند فروشگاهی حالا وقتی روی سبد خرید کلیک میکنم یک صفحه سفید میاد هیچ پیام خطایی هم نمیده

هر کاری میکنم پیام خطا یی نمیاد .

کسی هست بدونه مشکل از کجاست؟؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

وقتی مورد جدیدی تست میکنید رو لوکال و روی یک فروشگاه نمونه تست کنید که این مشکلات پیش نیاد .

حالت چند فروشگاهی پیچدگی های خاص خودشو دار حتی من هم فرصت نرکده ام تستش کنم ، اما با بروزرسانی httaccsess مشکلتون به احتمال زیاد حل میشه

لینک به دیدگاه

درود

سبد خرید خوب کار میکنه ولی فقط زمانی که وارد حساب کاربری نشده باشی . زمانی که وارد حساب کاربری میشی سبد خرید دیگه کار نمی کنه !!

لطفا کسی راهنمایی کنه؟

لینک به دیدگاه

• 5 years later...

سلام

وقت بخیر

بنده در سایت فروشگاهی خود حالت چندفروشگاهی رو فعال کردم، اما در قسمت تعیین url برای فروشگاه دوم، دچار مشکل شدم؛ زمانی که یک url فیزیکی تعیین میکنم و آن url را در مرورگر خود وارد میکنم پیغام خطای 404 می دهد که این صفحه در دسترس نیست.

نحوه تعیین آدرس برای فروشگاه جدید رو لطف می کنید توضیح بدید؟

سوال دیگه ای که داشتم این که بعد از تعریف چند فروشگاه، چطور می توانیم در صفحه اصلی سایت، فروشگاه مد نظر خودمان را انتخاب کنیم؟ 

صمیمانه سپاسگزارم

لینک به دیدگاه

سلام

راهنمای زیر مرحله به مرحله و جزء به جزء استفاده از قابلیت چند فروشگاهی رو توضیح داده:

https://ipresta.ir/doc/prestashop/16/User-Guid/Managing-Multiple-Shops

سلام

بنده این آموزش را مطالعه کرده ام اما درباره نحوه لینک دهی به فروشگاه های دیگر توضیحی داده نشده است.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...