رفتن به مطلب

مشکل در تاریخ تولد

پست های پیشنهاد شده

با سلام

تقویم پرستاشاپ 1.5.4 رو با استفاده از فایل pdate.php و تغییراتی در فایل tools.php (که در پرستاشاپ فارسی نسخه 1.5.2 وجود داشت ) فارسی کردم . اما مشکلی وجود داره و اون تاریخی که کاربر هنگام ثبت نام به عنوان تاریخ تولد وارد میکنه در قسمت مدیریت بصورت میلادی حساب میشه و وقتی تاریخی به عنوان مثال 1365 باشه سن فرد 648 سال حساب میشه !!!

ممنون میشم اگر اساتید راهنمایی بفرمایند ..

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست من فکر میکنید بومی سازی پرستاشاپ به همین راحتی هست

این مشکلات با دقت زیادی توسط بنده بررسی میشه و پرستاشاپی با کمترین نقص در انجمن منتشر میشه

تا انتشار نسخه ۱.۵.۴ چیزی نمانده منتظر باشید

لینک به دیدگاه

دوست من فکر میکنید بومی سازی پرستاشاپ به همین راحتی هست

این مشکلات با دقت زیادی توسط بنده بررسی میشه و پرستاشاپی با کمترین نقص در انجمن منتشر میشه

تا انتشار نسخه ۱.۵.۴ چیزی نمانده منتظر باشید

بنده به هیچ وجه همچین جسارتی رو انجام ندادم و اصلا صحبت در مود راحت بودن کار نبود و قطعا کسانی که سر رشته داشته باشند متوجه جزئیات کار و تخصص شما خواهند شد.

اما بنده فقط از شما راهنمایی یا راهکار خواستم و انتظارم هم این بود که اگر کسی راهکاری بلده عنوان کنه...همونطور که زمانی که بنده در انجمن های خارجی سوالی مطرح میکنم هر کسی که اطلاعاتی داره با جون و دل توضیح میده و سعی در حل مشکل میکنه و خودم هم همینطور ، اما متاسفانه شما از سختی کار و انتظار صحبت میکنید کما اینکه یک توضیح کوتاه و نه راه حل قطعی بهتر از جوابی بود که شما به بنده دادید!!!!

لینک به دیدگاه

راه حل ها بسیار تو در تو هستند و زمان زیادی برای توضیح نیاز دارید

محض آشنایی شما باید بگم که کاری که در اون فایل انجام دادید فقط برای نمایش تاریخ هست.

ثبت تاریخ در دیتابیس شامل ولید کردن تاریخ و تبدیل تاریخ به میلادی و ذخیره در دیتابیس هست

علاوه بر اون نیاز هست همین مراحل در ویرایش مشخصات هم اعمال بشه

همین تغییرات در مدیریت هم باید اعمال بشه تا وقتی مشتری اضافه یا ویرایش شد تاریخ اشتباه نشه

علاوه بر این ها گزینه انتخابگر تاریخ هست که یک تقویم انتخابی نشونتون میده و عملیات کنترل و نمایش نتیجه پیچیده تری داره

این موارد در کنترلر ها اعمال میشن و باید در اون محل تغییرات بدید و هرکدوم کنترلر جداگانه ای داره

لینک به دیدگاه

• 7 months later...

سلام

ماژولی هست که چند روز قبل تنظیمش کنیم تاریخ تولد کاربرها را نمایش بده یا اگه نیست برای انجام اینکار چطوری میشه تاریخ تولد کاربرها را قبل از تولدش فهمید

ما میخواهیم یک روز قبل از تاریخ تولد فرد بهش یک هدیه بدیم . از طرفی کاربرها هم زیاد هستند و نمیشه دونه دونه تاریخ تولدشون را از روی حساب کاربریشون دید

لینک به دیدگاه

تو نسخه 1.4 ماژولی برای اینکار بود به صورت دیفالت ، تو نسخه 1.5 فکرک نم حذف شده و وجود نداره . از قسمت ماژول های سایت خود پرستاشاپ شاید بتونید یه همچین ماژولی رو پیدا کرده و خریداری نمایید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...