رفتن به مطلب

مشکل در اندازه ی تصاویر در دارچینا1.5

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز من مشکلی که باهاش روبروم مربوط به گذاشتن تصاویر

در محصولات هستش روی عکس که صفحه ی اصلی هست کلیک میکنم صفحه ی بعد که عکس

رو با سشایز بزرگ داخل کادر کوچیک نشون میده تنظیم هم میکنم بازم اینجوره

لطفا راهنمایی کنید ممنون اینم ادر :s س سایتمه www.film2serial.in

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما نباید اندازه عکسا رو تو مدیریت عوض میکردین . این قالب عکساش مربعی شکل هستند و عکسایی که آپلود میکنید باید دقیقا مربعی باشن تا درست و بدون حاشیه سفید نشون میده .

اگه عکساتون مستطیلی هست ، یعنی ارتفاعشون بیشتره ، فقط با شخصی سازی حل میشه ، شخصی سازی استایل قالب که براتون بر اساس اندازه و تناسب عکس ها تنظیم میکنیم . میتونید از بازارچه درخواست بدین .

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسح شما فکر کنم باید حتما سفارش بدم چون تعداد زیادی عکس دارم اگه واسه شخصی سازی درخواست بدم دیگه هرنوع عکسی اپلود کنم داخل سایتم درست سایزش میشه ؟

لینک به دیدگاه

نه دیگه هر نوع عکسی که نمیشه آپلود کنید . باید تمام عکساتون یک اندازه باشه . مثلا 500*200 باشه تمام عکساتون . اگه یه عکستون یه سایزه و یکی دیگه سایز دیگه و ... یک میلیون هم خرج کنید درست نمیشه . باید تو فتوشاپ تمام عکساتون رو یه سایز کنید .

لینک به دیدگاه

اقا مرسی از راهنمایتون پس یه نرم افزار دانلود میکنم ببینم درست میشه یا داخل فتوشاپ همه رو یه سایز کنم که اونم زمان میبره

لینک به دیدگاه

نیاز به نرم افزار نیست ، مگه بزرگتر از فتوشاپ هم چیزی داریم ؟ داخل فتوشاپ با استفاده از اکشن میتونید در عرض 10 دقیقه بیش از 1000 عکس رو یکجا تغییر سایز بدین ، کافیست رو یک عکس کار کنید تا فتوشاپ کارهایی که میکنید ذخیره کنه ، بعد همون کار رو خودش روی هزاران عکس میتونه انجام بده :)

تو گوگل میتونید درباره ساخت اکشن در فتوشاپ اطلاعات بیشتری بدست بیارین .

لینک به دیدگاه

پس اینکه گفتید باید شخصی سازی کنم به چه دردم میخوره سایتم مشکل زیاد داره همه رو هم با همکاری یه دوست خوب و مطالب مفید داخل پستا درست کردم هرچند بعظی وقتا ادم گیج میزنه ولی کارتون درسته

لینک به دیدگاه

الان مگه عکسای سایتتون بد شکل و مربعی نیست ؟!!

خوب شخصی سازی اینه که اون کادر عکسا رو مستطیلی کنم . الان یک عکس مستطیلی آپلود کنید که ارتفاش زیاد باشه همشون هم یک شکل باشن بازم مربعی میشن تو سایت چون ساختار قالب مربعی هست .

اگه عکساتون رو مربعی ویرایش خواهید کرد نیاز به شخصی سازی ندارید اما اگه عکساتون مستطیلی خواهد بود باید قالب هم ساختارش مستطیلی باشه تا کیفیت عکسا موقع آپلود افت نکنه . این دیگه مسئله ساده ای هست و گیج کننده نیست اصلا .

جایگاه عکسا تو قالب مثل یه قالب عکسه که الان مربعی شکل هست ، کاور محصولات شما هم که ارتفاشون زیادتر از عرضشونه ، خوب مشخصه عکس از نظر ارتفاع فشرده میشه و در قالب نشون داده میشه و کیفیت میاد پایین . کلا بیخیال شخصی سازی نیاز ندارین . عکساتون رو مربعی شکل ویرایش کنید و آپلود کنید .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ممنون از راهنمایتون ای خدا چقدر سخته سایت داشتن با عرض معذرت من الان عکس میذارم داخل شاخه ها عکس رو نشون نمیده فقط صفحه سفید رنگه وقتی هم از صفحه ی اصلی سایت روی عکسی مثلا سرچ میکنم صفحه سفید میشه و باید ریسرچ کنم که صفحه ی بعد بیاد بالا لطفا راهنمایی کنید

سلام

اینو اضافه کنم که نرم افزار برای تغییر حجم و سایز تصاویر به صورت کلی زیاده

بهتره یه جستجویی بکنید

مرسی بابت پیشنهاده برنامه ی تغییر سایز عکس

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ممنون از راهنمایتون با عرض معذرت

من الان عکس میذارم داخل شاخه ها عکس رو نشون نمیده فقط صفحه سفید رنگه

وقتی هم از صفحه ی اصلی سایت روی عکسی مثلا سرچ میکنم صفحه سفید میشه و

باید ریسرچ کنم که صفحه ی بعد بیاد بالا لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

از تکرار سوالات جدا خودداری کنید . بذارید 24 ساعت بگذره از زمان ارسال سوال حداقل بعد اگه جواب دریافت نکردین دوباره ارسال کنید . این یعنی چی ، اصلا اهمیتی به قوانین و نظم انجمن نمیده هیچ کس . این مشکلات مربوط به پرستاشاپ یا هاست شماست به قالب مربوط نمیشن .

لینک به دیدگاه

بهمن جان مشکلات قالب رو فقط در تاپیک خودش جواب بده و باقی رو ببند و حذف کن

ای مشکلات دیگه هم دوستان باید موضوع جدید ایجاد کنند

رآر نقض قوانین هم مساوی دریافت هشدار هست

لینک به دیدگاه

ببخشید واقعا نمیدونستم اینقدر سخته واسه شما یا وقتتون رو گرفتم به هر حال ما که فقط یه مشکل پرسیدیم اونم حل نشد اقا بهمن خودمم بلدم حدس و گمان بزنم بازم معذرت دیگه هم از بنده هیچکوم از اعضا چیزی نخواهد دید

لینک به دیدگاه

انجمن قوانینی داره و در صورت رعایت نکردن دچار آشفتگی میشه

مثل همین دارچینا که چندین بار تاپیک براش ایجاد شده

درک این مسائل به داشتن یک محیط وب پویا و سالم کمک میکنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...