رفتن به مطلب

تغییرات قالب

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید

قبل از هر نکته ای این رو بگم من خیلی از کارهای فروشگاهم رو انجام دادم ولی این 2 مورد رو هرکاری میکنم نمیتونم :(

ببخشید من چندتا سوال داشتم

1- قسمت درباره ما رو چطور اطلاعات بهش اضافه کنیم؟ ( عکس ضمیمه شد )

2- 2 تا قسمت بالای قالب هستش که میخوام کادر آبی رو با کادر نارنجی جا به جا کنم ( عکس ضمیمه شد )

post-3279-14373018850237_thumb.png

post-3279-14373018852077_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بخش اوا سوالتون توی بخش مدیریت محتوی و صفخاتش هست که می تونید از طریق پنل اصلاح کنید / بخش دوم مربوط به جابجایی ماژول ها و احیانا ویرایش کدهای قالب هست

لینک به دیدگاه

سلام دوست گرامی

برای ویرایش صفحات شما باید به قسمت CMS یا همون مدیریت محتوا داخل مدیریت مراجعه کنید و برای قسمت دوم باید در مدیریت در منو ماژول به موقعیت ها و یا همون جایگاه ها مراجعه کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست من بسیار سپاس گذار و ممنونم

اما مورد دوم رو من هرچی میگردم پیدا نمیکنم و متوجه نمیشم که چطور باید این کار رو انجام بدم

میشه یکم کوچولو بیشتر توضیح بدی ؟

ببخشید واقعآ

لینک به دیدگاه

سلام

برای قسمت دوم اگه پرستا شاپ نسخه 1.4 هست در منو ماژول ها قسمت موقعیت ها میرید بعد اونجا قسمت مربوط به Homepage content رو پیدا کنید و ترتیب ماژول رو به بالا تر تغییر بدین

اگر هم پرستا شاپ نسخه 1.5 هست در منو ماژول قسمت جایگاه ها همین مراحل رو دنبال کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

پیداش کردم ولی داخل این قسمت Homepage content نمیدونم چیکارش باید بکنم ؟

عکس رو ضمیمه کردم

خیلی خیلی محبت میکنید و سپاس بی کران دارم از شما عزیز بزرگوار بابت راهنمایی بسیار مفیدتون

post-3279-14373018856511_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

این طور که از عکس ضمیمه پیداست این ماژول ها داخل Homepage content نیست به احتمال زیاد باید داخل Top of pages باشه باید ماژول رو در قسمت رجیستر شده پیدا کنید و با استفاده از اون فلش های سیاه رنگ و یا Drag and Drop با موس اولیت چینش رو عوض کنید که باعث میشه تو نمایش به همون اولیت نمایش داده بشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

بسیـــــــــــــــار سپاس فراوان

فقط سوال آخر

من میتونم یک نوار ابزار به دلخواه خودم تو بالای تمامی منوها بسازم ؟

عکس هم ضمیمه شد

post-3279-14373018858017_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام دوست گرامی

برای اینکار باید یا دستکاری توی فایل های tpl قالب صورت بگیره و یا اینکه یه ماژول براتون تهیه بشه که البته باز هم بستگی داره چه کاری دقیقاً میخواهید انجام بدین اگر خودتون مسلط به php و html و css داشته باشید میتونید خودتون این کارو انجام بدین اگر نه باید به مدیران همین انجمن از طریق بازارچه سفارش بدین تا براتون انجام بدن.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

میتونید تو همون فایل های header.tpl داخل پوشه تم مورد نظر این کار رو انجام بدین البته بازهم تاکید میکنم که اگه آشنایی ندارید بهتره کسی دیگر براتون انجام بده

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...