رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد انتخاب ورژن

پست های پیشنهاد شده

سلام

با تشکر از زحمت دوستان, من می خوام یه فروشگاه آنلاین راه اندازی کنم اما زمانم محدود هست, می خواستم بدونم شما ورژن 1.4 رو پیشنهاد می کنید یا 1.5

تا اونجایی که من دیدم ورژن 1.4 ماژول ها و تم های بیشتری داره,

سوال دیگم این هست که ماژول بارکد ریدر فعال هست برای نسخه فارسی ؟

و سوال آخر اینکه آپگرید کردن از نسخه قدیمی به جدید تر راحت هست یا نه ؟ اینطور به فکرم رسید که با نسخه 1.4 شروع کنم و بعداْ تغییر نسخه بدم به 1.5

ممنون می شم راهنماییم کنید, من اطلاعاتم درباره پرستا شاپ خیلی کمه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست گرامی

من توصیه میکنم همیشه از نسخه به روز استفاده کنید زیرا علاوه بر امکانات بیشتر خیلی از نقاط ضعف نسخه های قدیمی جبران میشه

علاوه بر این اگر مد نظر دارید تا قالب شخصی براتون طراحی بشه خیلی براتون فرقی نمیکنه چون برای نسخه جدید هم قالب طراحی میکنن

اما از نظر ماژول شاید ماژول های رایگان بیشتری برای نسخه 1.4 باشه اما باز با این حال اکثر کاربران به نسخه جدید مهاجرت میکنن و مهاجرت کردن از نسخه 1.4 به 1.5 کار تقریباً دشواری است مخصوصاً که قالب و شخصی سازی روی سایت شما انجام شده باشه و علاوه بر این انتقال اطلاعات هم از نسخه قدیمی به جدید رو پیش رو دارید

پس من توصیه میکنم اگه کار در به صورت جدی هست و هزینه قرار هست صورت بگیره بهتره که به یک باره برای نسخه جدید این کار انجام بشه اگر هم خیلی براتون فرقی نمیکنه میتونید از نسخه 1.4 استفاده کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...