رفتن به مطلب

مشکل در پرستاشاپ

zahra_lotfis

پست های پیشنهاد شده

سلام من پرستا شاپ 1.5.2.0 رو دانلود کردم روی هاستم خطای 500 میده که از سرویس دهند هاستم پرسیدم گفت مشکل از فایل های پی اچ پی هستش یعنی دمیج داره.. واسه امتحان هم پرستاشاپ انگلیسی رو از سایت پرستاشاپ دانلود کردم گذاشتم رو هاستم که اوکی شد .. این یعنی مشکل از هاست نیست از فایل های پرستاشاپ فارسیه! ممنون میشم مشکلمو حل کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پرستاشاپ فارسی چندین هزار بار دانلود شده و کسی هم تا حالا نگفته مشکل داره ، خود بنده با این نسخه حداقل برای ده نفر فروشگاه راه اندازی کرده ام و مشکلی دیده نشده ، ممکنه فایل موقع دانلود خراب بشه که پیشنهاد میکنم یه بار دیگه دانلود کنید .

لینک به دیدگاه

این مورد زیاد پیش میاد ، شاید دسترسی پوشه config درست نیست که باید بذارین رو 755 ، این راهکارها رو هم به صورت کلی در نظر بگیرین :

1 - با فایرفاکس نصب کنید

2 - موقع نصب سعی کنید پهنای باند اینترنتتون ازاد باشه کلا ، مثلا دانلودی چیزی دارین قطع کنید یا اینکه موقع نصب به هیچ سایت دیگری سر نزنید .

3 - موقع نصب از پ.ر.ا.ک.س.ی یا همون v.p...n استفاده کنید !! شاید تعجب کنید ولی این تست شده و به شخصه خیلی وقتا وقتی خطا میده از این استفاده میکنم و به درستی نصب میشه ، میشه گفت به اینترنتتون هم مربوط میشه فرایند نصب .

4 -اگه رو سرورهای داخل ایران هستین ، بعد نیمه شب نصب کنید !

5 - میتونید رو لوکال نصب کنید و بعد منتقل کنید رو هاست ( البته باید به نحوه انجام اینکار اشنا باشین )

5 - اگه نتونستین نصب کنید و بازم خطا داد ، بدین یه نفر براتون نصب کنه ، اگه یه نفر ندارین بدین نصب کنه ، از بازارچه بسته نصب خریداری کنید .

با مراحل بالا نتونستین نصب کنید فقط یک احتمال باقی میمونه و اونم اینکه هاستتون مشکل داره ! اگه هاستتون هم عوض کردین و بازم نتونستین نصب کنید ، حتما به صلاح نیست که نصب نمیشه !! :P

لینک به دیدگاه

خودم لوکال 100 بار نصب کردم یک خطا هم نداشت :)) نمیدونم والا

چرا پارامترهای urlخارجیش غیر فعاله در بخش تنظیمات؟

چرا پارامترهای urlخارجیش غیر فعاله در بخش تنظیمات؟

DotNetPanel IIS Modules Error

این خطا رو میده بعد از نصب

AuthName directive not found.

لینک به دیدگاه

یک توصیه دارم برای شما

نسخه 1.5.4 رو نصب کنید. به جز مشکل ترجمه و چندزبانه بودن مشکل دیگری ندارد و اگر فروشگاه فقط با زبان فارسی دارید موردی ندارد.

لینک به دیدگاه

یک توصیه دارم برای شما

نسخه 1.5.4 رو نصب کنید. به جز مشکل ترجمه و چندزبانه بودن مشکل دیگری ندارد و اگر فروشگاه فقط با زبان فارسی دارید موردی ندارد.

توی 1.5.2.0 هر دو زبان رو فعال کردم این خطا رو داد :

AuthName directive not found.

لینک به دیدگاه

هاست شما ویندوزی است که برای پرستا توصیه نمیشه. با این حال من گفتم که نسخه ۱.۵.۴ رو نصب کنید نه ۱.۵.۲

Sent from my LT25i using Tapatalk 4 Beta

هاست من لینوکسیه..

لینک به دیدگاه

ببینید دوست من شما مشکل رو این شکلی مطرح میکنید هیچکس نمیتونه کمک کنه. یعنی چی منهدم شده؟! صفحه سفید؟ خطا؟ دقیق توضیح بدید و سوالات احساسی و با مبالغه نپرسید چون کمکی در پاسخگویی نمیکنه!

Sent from my LT25i using Tapatalk 4 Beta

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

مشکل در لاگین،

عجم قصه ای شده ماجرا من،

لاگین نمیشه کرد!!! سبد خرید هم بعد از پر شدن میری که برای پرداخت خالی میشه یهو!

این هم آدرس سایت:

http://www.shekarestanearia.ir/

ممنون میشم بهش یک نگاه بکنید.

در ضمن این لاگین ماژول خاصی داره که من با غیر فعال کردنش ، لاگین رو به باد فنا داده باشم.چون بعد از وارد کردن مشخصات درست هیچ اتفاقی نمی افته.

لینک به دیدگاه

مشکلی دیده نشد ! یه سفارش هم ثبت کردم در فروشگاهتون به اسم خودم .

ممنون،عزیز. :cool:

نمیدونم چرا با فایرفاکس من مشکل داره، من هم فقط با یک فایر فاکس چکش کردم، بازم مشکل داره با این. :@

ویندوزه 64 بیتی هست و فایر فاکس 21، ربطی داره که مشکل پیدا کنه؟

با اینترنت اکسپلورر درست بود.

لینک به دیدگاه

منم با همون فایرفاکس 21 تست کردم و مشکلی نداشت . برین به بخش پارامترهای پیشرفته / کارایی ها / در این صفحه عبارت (( رمزنگاری )) رو پیدا کنید و روی گزینه دوم تنظیم کرده و ذخیره کنید ، بعد کش مرورگر رو خالی کنید ، ببینید حل میشه یا نه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...