رفتن به مطلب

پرستاشاپ برترین فروشگاه ساز در عمل از نگاه مردم جهان

shinjuku

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی:

امرزو میخام یکم درباره فروشگاه ساز محبوب پرستاشاپ براتون بگم.

لازمه این صحبت ها اشنایی با سایت تحلیل وشناسایی نرم افزار بکار رفته در سایت های اینترنتی است.

نشانی این سایت : http://wappalyzer.com

اما کار این سایت به زبان ساده اینه که اگه افزونه این سایت رو بر روی مرورگر خودتون(فایرفوکس یا کروم)نصب کنید ، هنگام مرور سایت دلخواه مثلا پرستا شاپ به شما اطلاعاتی درباره زبان برنامه نویسی آن و نوع هاست و سرور و ... اطلاعات مهم و کاربردی از این قبیل به شما خواهد داد.

این اطلاعات به شما کمک میکنه که بفهمین مثلا فروشگاه من با چه زبان یا اسکریپتی راه اندازی شده ......(البته این که معلومه پرستاشاپه....!)

خوب حالا با کلیک بر روی مثلا قسمت وب شاپ این افزونه در همون سایتی که هستین به تحلیل و بررسی بیشتری در مورد اون نرم افزار بکار رفته میپردازید و کلی اطلاعات باحال گیر میارید.

من این کار رو برای پرستاشاپ در مورد فروشگاه سازها انجام دادم و نتیجه چیزیه که تو عکس معلومه

http://upload.tehran98.com/img1/gulzkd40078dlxn4fmik.jpg

خوب همون که دیده میشه در بررسی و تحلیل سایت های توسط این افزونه محبوب و سایت رسمی انجام گرفته حدود 20 درصد افراد جهان از پرستاشاپ به عنوان فروشگاه ساز خودشون استفاده کنم.

لازم به ذکره که مقام اولی تا چندی پیش دست فروشگاه ساز قدرتمند مجنتو بود ولی پرستاشاپ با اقتدار این مقام رو از مجنتو گرفت و در صدر قرار گرفته است.

همون طور که معلومه پرستاشاپ با فاصله قابل قبولی از سایر رقبای خودش تونسته به عنوان برترین وبهترین فروشگاه ساز معرفی بشود.

در آخر هم امیدوارم گام کوچکی در معرفی فروشگاه ساز بزرگ پرستاشاپ فارسی برداشته باشم.

به امید موفقیت های بیشتر از پر

ستا شاپ

ا.گ :cool: :cool: :cool: :shy: :) :cool: :cool: :cool:

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با تشکر از به اشتراک گذاری این مطلب

شکر خدا آمار استفاده از پرستا شاپ در ایران هم روز به روز داره بیشتر میشه. البته آرزوی قلبی خودم اینه که یروز بتونیم در ایران چیزی قدرتمندتر از پرستا شاپ تولید کنیم که البته قبلش باید خیلی چیزها به خصوص فرهنگ استفاده از اینترنت و وب پارسی رو توسعه و بهبود ببخشیم

به امید پیشرفت وب ایران

برای همه به خصوص پرستا شاپی های عزیز آرزوی موفقیت و سربلندی دارم

پیروز باشید

لینک به دیدگاه

• 2 years later...

سوالی به ذهنم رسید با این که یکم کند و کاو کردم توی سایت اصلی پرستا و همین طور مطالب گذشته انجمن اما چیز خاصی که به روز باشه ندیدم، فقط یه جا آقا بهمن عزیز توضیحات مختصری داده بودند در مقایسه با سیستم مجنتو! و اونم اینه که توانایی پرستا( نسخه نهایی 1.6) در میزان بازدید و دقیق تر بگم نهایت تعداد خرید روزانه و همزمان چقدره؟ بر فرض که از هاست اختصاصی و مناسب بهره گرفته شده باشه

از اساتید و مدیران با تجربه انجمن ممنون میشم تخصصی تر توضیح بفرمایند تا بیشتر با پرستاشاپ آشنا بشیم

لینک به دیدگاه

سوالی به ذهنم رسید با این که یکم کند و کاو کردم توی سایت اصلی پرستا و همین طور مطالب گذشته انجمن اما چیز خاصی که به روز باشه ندیدم، فقط یه جا آقا بهمن عزیز توضیحات مختصری داده بودند در مقایسه با سیستم مجنتو! و اونم اینه که توانایی پرستا( نسخه نهایی 1.6) در میزان بازدید و دقیق تر بگم نهایت تعداد خرید روزانه و همزمان چقدره؟ بر فرض که از هاست اختصاصی و مناسب بهره گرفته شده باشه

از اساتید و مدیران با تجربه انجمن ممنون میشم تخصصی تر توضیح بفرمایند تا بیشتر با پرستاشاپ آشنا بشیم

سلام

نمیشه بدون تست به این عدد رسید ، اونقدری هست که بیشتر از نیاز شما باشه . اگه منابع سرور کافی داشته باشین نیاز نیست در این مورد نگران باشین .

لینک به دیدگاه

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...