رفتن به مطلب

مشکلات من

tinna_zare

پست های پیشنهاد شده

ممنون از راهنمایی تون

قسمت language manager ام میگه که باید writable باشه من هم file permission ام رو روی 777 گذاشتم.. ولی همچنان همون پیغام هست چه کار کنم؟

قدرت گرفته از پرستا شاپ رو چطور میشه برداشت.. کدوم ماژول رو باید درست کنم؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یه قسمت هست بالای فوتر که طوسی هستش. روش نوشته پرداخت امن 100% و ... این جایگاه ام میخوام حذف شه.. کجا میتونم ادیت کنم این قسمتو؟

این قسمت مربوط به ماژول بلوک بیمه است. ماژول بلوک بیمه رو غیر فعال کنید

لینک به دیدگاه

عالی بود مرسی

چطور میشه وقتی توی مدیریت زبان فارسی هستیم زبان انگلیسی شم تغییر بدیم.. منظورم ترجمه منو ها و یا شاخه ها و برچسب هاست

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اینجا چت نیست که شما همون لحظه که سوال پرسیدی مدیران با کمال میل در خدمتتون باشن و تمام سوالاتتون رو تمام و کمال به طور رایگان پاسخ بدن پشت سرهم سوال نپرسید تمام سوالاتتون رو در یک پست بنویسید جمع بندی کنید تا دوستان هر وقت وقت کردن به سوالاتتون رسیدگی کنن

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اینجا چت نیست که شما همون لحظه که سوال پرسیدی مدیران با کمال میل در خدمتتون باشن و تمام سوالاتتون رو تمام و کمال به طور رایگان پاسخ بدن پشت سرهم سوال نپرسید تمام سوالاتتون رو در یک پست بنویسید جمع بندی کنید تا دوستان هر وقت وقت کردن به سوالاتتون رسیدگی کنن

ولی همیشه انجمن پرستاشاپ سریع به همه سوالات توی موضوعات مختلف جواب میده و پشتیبانیش خیلی خوبه.. شمام بهتر بود اگه میتونستین جواب سوالمو بدید.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز در انجمن های خارجی اعضا مقررات و روش و فرهنگ استفاده و سوال پرسیدن رو بلدند برای همین زود جواب میگیرن ، پرسیدن سوال به روش چت در انجمن ها جواب نمیده . شما اگه مثلا 10 تا سوال دارین باید جمع کنید در یک پست ارسال کنید به صورت مرتب تا هم ظاهر انجمن شلوغ و خراب نشه و هم منسجم باشه و هم زودتر جواب میدن مدیران . همچنین سوالاتی که میپرسین خیلی بی مفهوم و غیرقابل درکه ( مثلا یعنی چی چطور میشه رنگ آیکون که الان 383838# کد رنگش میشه تغییر داد؟ ) این که نشد سوال نه از لحظار دستوری درسته ، نه اصلا صد ها نفر هم بیان نمیفهمن منظور شما چی بوده . کدوم آیکون ، کدوم رنگ ، کجای سایت ؟ اینا رو باید شما مشخص کنید در متن سوال . به همراه عکس از مکان طرح سوال + ادرس سایت

سوال درست و اصولی بپرسین جواب میگیرین . در غیر این صورت باید منتظر باشین یکی پیدا بشه تا شاید بفهمه منظور شما چی بوده از طرح این سوال . من هر ساعت به انجمن سر میزنم و جواب سوالات دوستان رو میدم ، این پست شما رو هم خیلی وقت پیش ، دیدم اما چون نفهمیدم منظورتون چیه جواب ندادم ، شما که انتظار ندارین یه بار هم من پست بدم که منظورتون چی بوده ؟!

وقتی شما به خودتون زحمت نمیدین یه دو سه خط درست و حسابی توضیح بدین چه مشکلی دارین ، چه انتظاری دارین بقیه بیان و به خودشون زحمت بدن مشکل شما رو کشف کنن و بعد جواب بدن بهتون اونم در سریع ترین زمان ممکن و بهترین و راحت ترین راهکار .

لینک به دیدگاه

بازهم مبهم سوال پرسیدین

منظورتون اینه که مدیریت رو تغییر زبان بدید؟

از بخش ویرایش کارمندان میتونید زبان متفاوتی برای هر کارمند تعریف کنید

Sent from my LT25i using Tapatalk 4 Beta

لینک به دیدگاه

منظورشون اینه که چطوری میشه هم برای زبان انگلیسی مثلا توضیحات محصول رو وارد کرد ، هم برای زبان فارسی . بله این امکان به راحتی مهیا هست . سمت چپ هر فیلد ( مثلا توضیحات کوتاه محصول ) یه پرچم ایران هست ، روش که کلیک کنید پرچم های دیگر هم ظاهر میشن . رو پرچم زبان دلخواه کلیک کنید و مشاهده خواهید کرد کادر توضیحات کوتاه خالی میشه ! حالا میتونید توضیحات انگلیسی هم وارد کنید . بعد دوباره که رو پرچم ایران کلیک کنید توضیحات فارسی ظاهر میشه .

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...