رفتن به مطلب

مشکل هنگام نصب در آخرین مرحله

پست های پیشنهاد شده

درود بر همه.

دوستان من وقتی میخوام پرستا 1.5.2 رو روی هاست نصب کنم در آخرین مرحله وقتی مینویسه درحال ساخت جداول دیتابیس گیر میکنه دیگه جلو نمیره بعد از 5 دقیقه میگه خطایی هنگام نصب رخ داده!

فک کنم از دسترسی پوشه ها باشه!

من اصلا در مورد دسترسی چیزی نمیدونم کسی میتونه بگه دسترسی پوشه ها باید چطوری باشه؟

یاحق

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به دسترسی پوشه ها ربطی نداره ، به هاست مربوط میشه و محدودیت های آن . اگه تو نصب مشکل دارین بهتره رو لوکال نصب کنید بعد منتقل کنید رو هاست . اینجوری ساده تره .

لینک به دیدگاه

درود بر شما

پرستاشاپ 1.5 توی بعضی از هاست ها یه مشکلاتی رو ایجاد میکنه در واقع توی همه هاست ها بدرستی عمل نمیکنه باید هاستتون سازگاری کامل داشته باشه .

یکی از دوستانمون قبلا نیز یه مشکلی تقریبا مثل شما داشتند که من بهشون توصیه کردم از پرستاشاپ 1.4.9.0 استفاده کنند و مشکلشون حل شد اگر موفق به نصب پرستاشاپ 1.5 نشدید از پرستاشاپ 1.4.9.0 در اینجا http://presta-shop.ir/forum/Thread-1975-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7-%D8%B4%D8%A7%D9%BE-1-4-9-0-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C دانلود کنید و نصب کنید .

قبل از نصب نیز دیتابیس های قبلی و پرستاشاپ 1.5 رو حذف کنید و پس از ساخت دیتابیس جدید پرستاشاپ 1.4.9.0 رو نصب کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

جواد جان این راه درستی نیست که صورت مساله رو پاک کنید

بروز مشکلات در هنگام نصب رو فقط میشه از طریق فایل error_log هاست بررسی کرد و اگه به این فایل دسترسی ندارید با پشتیبانی هاستتون تماس بگیرید

احتمالا مشکل از بسته بودن یکی از توابع در هاست شماست

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

با سلام خدمت دوستان

من هم دقیقا این مشکل رو دارم، یعنی در وقتی نصب به قسمتی که مربوط به ساخت جداول پایگاه داده هست میرسه، پروسه همونجا متوقف میشه.

کما اینکه جداول پایگاه هم ایجاد میشه اما فرایند نصب به مراحل بعدی نمیره!!

با ورژن 1.5.2 و 1.5.4 هر دوشون تست کردم ولی جواب نداد

در لوکال هم نصب کردم و هم فایلها لوکال (بدون پوشه install) و هم فایل پایگاه داده رو آپلود و ری استور کردم. و در فایل setting در هاست نام پایگاه داده، نام کاربری و رمز عبور رو هم تغییر دادم منتها بعد از زدن نام دامنه اتوماتیک به 127.0.0.1/prestasop/ ریدایرکت میشه یعنی فکر میکنه که رو لوکال کار میشه. من حتی رو کلید KEY هم کار کردم اما مشکل کماکان پابرجاست!!

از دوستان خواهشمندم که بفرمایند که آیا نیاز به فعال سازی اکستنشن خاصی در سرور هست یا مشکل از جای دیگه ای هست؟؟

ممنون

لینک به دیدگاه

خب بعد از وارد کردن دیتابیس در هاست باید برین از phpmyadmin داخل دیتابیس دنبال جدول ps_shop_url بگردین و آدرس سایتتون رو به جای localhost توش وارد کنید :)

لینک به دیدگاه

خب بعد از وارد کردن دیتابیس در هاست باید برین از phpmyadmin داخل دیتابیس دنبال جدول ps_shop_url بگردین و آدرس سایتتون رو به جای localhost توش وارد کنید :)

این مورد هم بررسی و اعمال شده، آدرس به درستی لینک می شود اما چیزی لود نمی شود!

پرستا یکی از سیستم های مدیریت فروشگاهی است که واقعا مشکلات زیادی در هنگام نصب دارد... من با اکثر سیستمهای مدیریت محتوایی، فروگاه ساز، انجمن ساز و ... کار کردم، پرستا علی رغم اینکه سیستم خوبی به نظر می رسد اما یکی از پر مشکل ترین فروشگاه ساز در هنگام نصب می باشد!

لینک به دیدگاه

پرمشکل ترین نیست دوست عزیز ، پرستاشاپ حجیم و بزرگه ، هر اسکریپتی هم که در موقع نصب این همه اطلاعات تو پایگاه داده بخواد وارد کنه در صورت ضعیف بودن هاست با مشکل مواجه میشه . من قبلا در انجمن توضیح داده بودم که پرستاشاپ حداقل به چه چیزهایی نیاز داره تو هاست . مقدار رم مورد نیاز ، مقدار زمان تایم اوت در php و چند چیز دیگه که اگه هاستتون نداشته باشه یا محدودیت داشته باشه با پرستا نمیسازه .

من خیلی راحت در 5 دقیقه فروشگاه شما رو راه میندازم ! حتی فروشگاه تمام افرادی که میگم در مراحل نصب به مشکل میخورن ! متاسفانه وقت ما هم محدوده و خیلی کم میتونیم کمک کنیم به صورت رایگان به کاربران .

اولین کاری که شما باید میکردین روشن کردن دیباگ بود که صد درصد نکردین :) دیباگ مشکل رو بهتون نشون میده به جای صفحه سفید . اطلاعات کامل هاست و مدیریت فروشگاهتون رو پیام خصوصی کنید فروشگاهتون رو راه بندازیم یا اگه تو یاهو هستین از پروفایلم ای دی من هست ، بهم پیام بدین در خدمتتون هستم .

لینک به دیدگاه

مشخصات هاست ما به اینصورت میباشد:

- تعداد 7000 Query در ساعت (در صورت افزایش این تعداد، خطای فوق نمایش داده می شود اما در ساعت بعد رفع می گردد)

- تعداد User Connection دیتابیس 20 بازدید کننده بر صدم ثانیه

- تعداد 2000 Query آپدیت

آیا قابلیت پشتیبانی از پرستا را دارد؟

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

سلام، ممنون از توضیحاتتون

من با سرویس دهنده صحبت کردم، گفتند که در هاست های اشتراکی مقادیری که تعریف شده اند قابل تغییر نیستند... البته سرویس ما ریسلری هستش ولی دسترسی به تنظیمات php.ini نداریم خودمون.

ما قبلا از آمریکا ریسلری و سرور داشتیم و هر موقع مشکلی مثل این پیش میومد خودشون یه فایل php.ini در root هاست مربوط به سایت مورد نظر قرار میدادند و مشکل حل میشد...

خواستم ببینم آیا چاره دیگه ای داره بغیر از این مواردی که فرمودید چون فکر کنم امروز یا فردا تم پرستای ما هم آماده بشه...

ممنون و سپاسگذار لطف حضرتعالی

لینک به دیدگاه

نه متاسفانه ، پرستاشاپ برای کارکرد درست ، نیاز به حداقل هایی داره ، مثل این میمونه که نرم افزار مایا 2014 رو ، روی یه کامپیوتر با سی پی یو قدیمی کار کنید . صد درصد دچار مشکل میشین . حالا به هر حال میتونید از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشید ، خواستین اطلاعات مورد نیاز رو بدین ، تا فرایند نصب رو یکبار چک کنم . دفعه قبل هم گفتم اما اطلاعاتی برام نفرستادین :)

لینک به دیدگاه

سلام ممنون و سپاس... اتفاقا از طریق آدی یاهو مسنجر براتون پیام گذاشنم و از طریق پیام خصوصی هم قبلا گفتم اما پاسخی ندادید گفتم حتما سرتون شلوغه... اما مجدد براتون ارسال می کنم.

لینک به دیدگاه

با عرض سلام خدمت دوستان

من چون این مشکل برایم اتفاق افتاد و حل شد بنا براین به بقیه دوستان هم پیشنهاد میدم

مشکل در نصب به چند چیز بستگی داره

1 - محدودیت های هاست : مثل ورژن php که حتما 5.3 به بالا باشه

2 - محدودیت روی فولدر های هاست که اگه 755 هتست به 777 تغییر بدید حل میشه براحتی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...