رفتن به مطلب

سوال در مورد اجناس

sh93

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان . من سایت فروش آنتی ویروس دارم بعد نمیخوام یه محصول بزارم برای مثال آنتی ویروس 1 کاربره یکی دیگه درست کنم حالا واسه 3 کاربره

چنین امکانی هست مثلا یه جنس درست کنم آنتی ویروس نود بعد موقع اضافه به سبد خرید گزینه هایی داشته باشه مثل انتخاب 3 کاربره یا 1 کاربره که اگه انتخاب کنه برای مثال 3 کاربره به قیمت 30 هزار تومان اضافه شه.

امیدوارم منظورمو تونسته یاشم برسونم

دوستان منتظر راهنمایی شما هستم.

persianlicence.ir

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز وقتی وارد صفحه محصول می‌شید در نوار سمت راست (عمودی) قسمتی به نام ترکیبات وجود داره

که از این قسمت می‌تونید به محصول خود ترکیب اضافه کنید و برای هر ترکیب تاثیر قیمت رو اعمال کنید

این سوال بارها پرسیده شده و شما اگر مدتی با پرستا کار کنید امکاناتش دستتون میاد

http://doc.prestashop.com/download/attachments/5374372/add014-combinations.png?version=1&modificationDate=1344433261000

لینک به دیدگاه

چه روشی جواب نمیده ؟! وقتی پرستاشاپ رو نصب میکنید چند تا محصول داره توش به عنوان دمو و نمونه . برای اونا همین روش پیاده شده که مثلا آیپاد 16 گیگ و یا 32 گیگ رو کاربر میتونه انتخاب کنه و قیمت کم یا اضافه میشه . پشتیبانی صفر نیست ، یکمی دقت کنید جواب سوالتون داده شده در بالا . موقعی که میخواین محصولی اضافه کنید به بخش داره به اسم ترکیبات ، برین اونجا و گزینه های مورد نظرتون رو اضافه کنید > مثلا یک کاربره دو کاربره صد کاربره ، موقع خرید کاربر میتونه انتخاب کنه که کدوم رو بخره .

در کل پرستاشاپ رو لوکال نصب کنید و برین داخل مدیریتش و روی یکی از محصولاتش کلیک کنید تا صفه ویرایش باز بشه ، بعد برین به بخش ترکیباتش ، اونجا میتونید ببینید چطوری این کار رو میتونید انجام بدین .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...