رفتن به مطلب

بومی سازی و شخصی سازی چیست؟

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان

بنده قالب اصلی پرستا شاپ روی فروشگاهم هستش

میخوام قالب رو عوض کنم طوری که به نگاه اول نشه تشخیص داد که پرستا شاپ هستش

میخوام بدونم این عبرت دقیقا چه معنا هایی دارن

بومی سازی

شخصی سازی

طراحی قالب اختصاصی

یک از دوستان میگفت همین قالب رو بدم به یه طراح رو قسمت هاییش رو دست کاری بکنه

لطفا نظرتون رو بگین

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بومی سازی : هر کشوری برای خودش فرهنگ متفاوت ، دیدگاه های متفاوت و همچنین قوانین و سبک و سیاق های مختلفی داره . مثلا در ایران ممکنه مردم سایت سه ستونه رو بیشتر پسند کنن و در آمریکا تک ستونه . در ایران واحد پول ریاله ، در آمریکا دلار ، در ایران برخی قسمت های قالب ممکنه به کار نیاد و اضافه باشه ، در آمریکا جزو بخش های حیاتی یک قالب محسوب بشه . به امثال این چیزا میگن بومی سازی ، یعنی چیزی که اینجا رایجه .

شخصی سازی : تغییر رنگ ، تغییر امکانات ، عوض کردن هدر ، فوتر ، افزودن فونت ، تغییر پس زمینه و امثال این چیزا هم شخصی سازی محسوب میشه .

طراحی قالب اختصاصی : برای مثال شما سفارش میدین منی که طراح هستم از پایه یک قالب براتون میزنم که هیچ شباهت و وجه مشترکی با قالب دیفالت پرستاشاپ نداشته باشه ، یا داشته باشه ولی یه چیز متفاوت و با سبک دیگه ای باشه . بسته به هزینه ای که میکنید میتونید قالبی با امکانات بیشتر یا کمتر در سبک های مختلف تحویل بگیرین .

و اما در مورد شخصی سازی قالب دیفالت پرستاشاپ ، اینو به جرات میتونم بگم این قالب برای یک کار آنلاین جدی به درد لای جزر دیوار میخوره . فقط در سه صورت این قالب توجیه داره که یک نفر استفاده کنه و اونم اینکه :

1 - یا پول اصلا نداشته باشه و سرمایش صفر باشه .

2 - یا اینکه محصولاتی که میفروشه تو هیچ فروشگاه دیگری پیدا نشه و مشتری ها به صورت مجبوری ازش خرید کنن ( وقتی محصولی فقط در فروشگا شما پیدا میشه دیگه قالب و شکل سایتتون اهمیتشو تا مقدار زیادی از دست میده )

3 - و در آخر اینکه فروشگاه رو برای تفریح زده باشه نه کسب درآمد

لینک به دیدگاه

بومی سازی : هر کشوری برای خودش فرهنگ متفاوت ، دیدگاه های متفاوت و همچنین قوانین و سبک و سیاق های مختلفی داره . مثلا در ایران ممکنه مردم سایت سه ستونه رو بیشتر پسند کنن و در آمریکا تک ستونه . در ایران واحد پول ریاله ، در آمریکا دلار ، در ایران برخی قسمت های قالب ممکنه به کار نیاد و اضافه باشه ، در آمریکا جزو بخش های حیاتی یک قالب محسوب بشه . به امثال این چیزا میگن بومی سازی ، یعنی چیزی که اینجا رایجه .

شخصی سازی : تغییر رنگ ، تغییر امکانات ، عوض کردن هدر ، فوتر ، افزودن فونت ، تغییر پس زمینه و امثال این چیزا هم شخصی سازی محسوب میشه .

طراحی قالب اختصاصی : برای مثال شما سفارش میدین منی که طراح هستم از پایه یک قالب براتون میزنم که هیچ شباهت و وجه مشترکی با قالب دیفالت پرستاشاپ نداشته باشه ، یا داشته باشه ولی یه چیز متفاوت و با سبک دیگه ای باشه . بسته به هزینه ای که میکنید میتونید قالبی با امکانات بیشتر یا کمتر در سبک های مختلف تحویل بگیرین .

و اما در مورد شخصی سازی قالب دیفالت پرستاشاپ ، اینو به جرات میتونم بگم این قالب برای یک کار آنلاین جدی به درد لای جزر دیوار میخوره . فقط در سه صورت این قالب توجیه داره که یک نفر استفاده کنه و اونم اینکه :

1 - یا پول اصلا نداشته باشه و سرمایش صفر باشه .

2 - یا اینکه محصولاتی که میفروشه تو هیچ فروشگاه دیگری پیدا نشه و مشتری ها به صورت مجبوری ازش خرید کنن ( وقتی محصولی فقط در فروشگا شما پیدا میشه دیگه قالب و شکل سایتتون اهمیتشو تا مقدار زیادی از دست میده )

3 - و در آخر اینکه فروشگاه رو برای تفریح زده باشه نه کسب درآمد

راستش دوست عزیز بنده مشتری هان زیاد شده و این قالب داره از اعتبار سایت من کم میکنه چون توی خیلی از سایدت های دیگه هستش

توصیه شما چی هستش؟ من نمیخوام خیلی زیاد هزینه کنم

لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...