رفتن به مطلب

برعکس نشون دادن قیمت و واحد پول در قالب

پست های پیشنهاد شده

درود فراوان به همه ی دوستان عزیز

بنده دارم روی یک قالب خارجی کار می کنم . مشکلی که برخوردم اینه که قیمت رو به این صورت برام نشون میده :

" تومان 10,000 " در صورتیکه من میخواهم اینطوری نشون بده یعنی برعکس اش : " 10,000 تومان "

نمی دونم چکار کنم هر چی استایل رو سیخ زدم افاقه نکرد !! :s

کدی هم که این رو نمایش میده اینه :

{convertPrice price=$productPrice}

بنابراین این کد هم دوبخشی نیست که بیام جای تومان و عدد رو با هم عوض کنم :(

تنظیمات واحد ارز هم در عکس می بینید . اگر جایی اشتباه است ممنون میشم کمک کنید .

http://armansoft2009.persiangig.com/soalat/Untitled.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 4 weeks later...

خیلی خوبه که اینا یاد بگیریم راه حل های حل مشکلاتمون را هم بنویسیم کلن معنای انجمن اشتراک گذاری و.. را خیلی از ماها درک نمیکنیم گاهی و فقط فکر حل مشکلات شخص خودمون هستیم

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

من اون موقع که این مشکل رو داشتم ، قضیه این جوری بود که از یک تم خارجی استفاده کرده بودم (تمام انگلیسی) بعد دیدم پرستاشاپ فارسی این مشکل رو نداره و ارز ها رو خیلی خوب نشون میده اما تم من برای نمایش ارز ها ، اونها رو برعکس نشون میده .

بنابراین تصمیم گرفتم که بیام و از تم خارجی ام یه export بگیرم و تو پرستاشاپ فارسی import اش کنم و یک direction:rtl هم به اون کلاس قیمت دادم و اینجوری شد که مشکلم کاملا رفع شد .

در ضمن کاملا حق با شماست که گفتید باید راه حل رو می نوشتم ولی من فکر کردم که این مشکل برای کس دیگری شاید اتفاق نیافته به همین خاطر هم ، همون موقع 2 تا پیام به ادمین زدم که آقا این تاپیک رو لطف کن حذف اش کن ، که این اتفاق نیافتاد!! :(

به هر حال موفق و شاد باشید :) :cool:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...