رفتن به مطلب

استایل قسمت auto complete جستجوی پرستاشاپ

پست های پیشنهاد شده

سلام

ببینید دوستان گلم ، وقتی که تو کادر سرچ متنی رو جستجو می کنید ، کادر اتو کامپلت جستجو ظاهر میشه . من می خواهم که این کادر از سمت راست باز بشه نه از سمت چپ ، آخه ما فارسی زبان هستیم و این کادر بایستی شروع اش از سمت راست باشه .

بازم تاکید می کنم که منظور من راست چین کردن متن نیست (اون که یه text-align ساده ست) ، منظور من جاییه که کادر ظاهر میشه .

البته تو دمو پرستاشاپی هم که من تو سایت دیدم متاسفانه از چپ شروع می شد ولی بازم اگه راه حلی هست بگید لطفا .

برای اینکه واضح واضح منظورم رو رسونده باشم این عکس زیر رو هم آپ کردم .

با تشکر

http://armansoft2009.persiangig.com/soalat/searchkadr.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ببینید سایت رو هنوز بالا نیاوردم ، ولی اگر شما این کارو انجام دادید لطف کنید راهنمایی کنید تا ما هم یاد بگیریم .

یه هر حال ماژول جستجو تو همه پرستا شاپ ها کدش یکسانه دیگه (پس شما فرض کن این کارو روی پرستاشاپ فارسی با قالب پیش فرض می خوای انجام بدی) .

من میدونم که div با کلاس ac_results بایستی خصوصیت left اش که به صورت اتوماتیک توسط سیستم (فکر کنم جاوااسکریپته) بهش داده میشه رو تغییر داد اما این رو نمیدونم که از کجا و کدوم فایل رو باید تغییر داد و اصلا چه تغییری باید داده بشه که دقیقا همون جایی که من قبلا اشاره کردم بیاد.

ممنون

لینک به دیدگاه

به انتهای فایل css/rtl/global.css در پوشه قالب این عبارت رو اضافه کنید:

.ac_results {
right: 583.296875px;
text-align: right !important;
}

و یک بار صفحه رو بازسازی کامل کنید (پاک کردن کش صفحه در مرورگر)

لینک به دیدگاه

دوست من روشی که گفتید اصلا درست نیست ، چرا ؟ چون :

1 - right: 583.296875px که بزارید هیچ تاثیری نخواهد داشت . اگر هم قرار بود با این روشی که شما پیشنهاد دادید درست بشه باید این کد رو left: 287px !important می نوشتین !!!!!!!!

2 - اگر به این صورت عمل بشه ، بسته به رزولشن سیستم و یا میزان زوم کاربر در browser (همون ctrl+scroll خودمون) ، اون کادر سرچ در محل دقیقی ظاهر نمیشه .

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

با توجه به موضوعی که گفتم تصمیم گرفتم این موضوع رو این جوری حل کنم که تو عکس می بینید (البته راه حل شماره 2 بیشتر می پسندم)

در مورد کدهای css اش هم صحبت نمی کنم چون همه دوستان استاد من هستند .

http://armansoft2009.persiangig.com/image/search.png

فقط این نکته رو از css اش بگم که برای تغییر اندازه ها بیشتر مجبور می شدم در فایل global.css این کارو انجام بدم (معمولا هم با important!) .

به این خاطر که کدهاش استایل اون قسمت رو با جاوااسکریپت بهش میده و من نتونستم اون کدها رو پیدا کنم و مستقیما تغییر بدم .

شاد باشید . :) :shy: :D ;)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...