رفتن به مطلب

قالب پرتقالی صفحه تعمیرات

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ، خوبین خوشین و کوکین؟ :)

post-366-14373019140253_thumb.jpg

امروز یه چیز جدید دارم براتون ، قالب خوشگل برای صفحه تعمیرات فروشگاه پرستاشاپی شما .

شاید به کار بعضی ها نیاد و شاید بگین زیاد اهمیتی نداره و صفحه تعمیرات صفحه ای هست که شاید در عمر یک فروشگاه فوقش چند ساعتی رو مهمون مرورگر مشتری ها میشه ، اما به هر حال خیلی فرق میکنه که وقتی فروشگاه شما تعطیله ( حالا برای تعمیرات یا ارتقا و یا هر چیز دیگه ) این تعطیل بودن رو به چه شکل به مشتری بفهمونید ، یک صفحه زشت که از یک کیلومتری رنگ بک گراند متنش زننده و تکراری شده یا یک صفحه ترو تمیز و تازه و شاداب که مشتری رو امیدوار تر میکنه که فروشگاه به همین زودی در دسترس قرار میگیره .

میتونید از همین جا از پیوست دریافت کنید و یا اینکه از بازارچه دانلود کنید .

شیوه نصبش هم خیلی سادس :

[-note-]برای افرادی که از قالب دیفالت پرستاشاپ استفاده میکنن کافیه فایل زیپ رو آپلود کنن تو روت اصلی سایتشون ( همون جایی که پرستاشاپ نصبه ) و از سی پنل یا دایرکت ادمین یا .. از حالت فشرده خارج کنن

برای افرادی که قالب های اختصاصی دارن یا اسم قالبشون غیر از default هست . کافیه از حالت فشرده خارج کنن داخل کامپیوتر و اسم پوشه default رو به اسم قالبشون تغییر بدن و بعد کل پوشه رو داخل روت اصلی سایتشون بریزن .[/-note-]

دموش رو هم میتونید از اینجا ببینید :

مشاهده دموی قالب پرتقالی صفحه تعمیرات

themes.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون بهمن جان زحمت کشیدی بسیار زیبا هست

اما واسه من عمل نکرد! دقیقا همین کاری که عرض کردید انجام دادم قالب من green_gray هست پوشه default رو تغییر نام دادم و داخل public_html/green_gray قرار دادم و از حالت فشرده خارج کردم . هم کامپایل های اجباری رو روشن کردم هم کش مروگر رو حذف کردم . اما عمل نکرد!!! کجای کار من مشکل داره ؟

لینک به دیدگاه

اشتباه شما اینه که پوشه default رو که تغییر نام دادین به اسم green_grey ، دیگه نباید داخل پوشه قالبتون آپلود کنید . من در بالا هیچ موقع نگفتم داخل پوشه ای آپلود کنید . بعد از تغییر نام ، کل پوشه رو ( themes ) تو روت اصلی هاستتون آپلود کنید :)

لینک به دیدگاه

کش باید پاک بشه ، هم کش مرورگر و هم کش موجود در پوشه themes/green_grey/cache و هم کامپایل اجباری روشن بشه ، دلیلی نداره کار نکنه و خراب بشه :) اقا جواد شما این موارد رو که خودتون بهتر از من میدونید ، سابقتون زیاده . اگه درست نشد یه بار سایتتون رو به اون حالت ببرید تا من ببینمش.

لینک به دیدگاه

خب مثل اینکه این فقط مشکل منه چون هیچکی توی این تاپیک مشکلی نداشته ( بعضی اوقات از این مشکلات پیش میاد دیگه ) :D

ممنون بهمن جان ولی شما خیلی حرفه ای تر هستید :) بازم نشد سایت الان روی حالت تعمیر هست دقیقا مثل همون عکسی که گرفتم مشاهده بفرمایید

یوزر و پسورد سی پنل از طریق پیام خصوصی بدم خدمتتون خودتون هم چک کنید ؟

لینک به دیدگاه

واسه من درست نشون میده !!! با یه مرورگر دیگه تست کنید ببینید چی میشه :) فکر کنم برای بقیه هم درست نشون میده و فقط خودشما دارین اینجوری میبینید

لینک به دیدگاه

واقعا درست نشون میده! ! ! :s میشه یه عکس بگیرید من ببینم ؟ :rolleyes:

با مروگر های دیگه هم تست کردم ( فایرفاکس ، اپرا ، گوگل کروم ، اینترنت اکسپلورر ) کش هم پاک کرد اما بازم مثل اون عکسه نشون میده

این دیگه از اون مشکل ها هست که آدم نمیفهمه چشه! :D

لینک به دیدگاه

ممنون بهمن جان حسابی توی زحمت افتادید با سوالات من انشاالله که درست بشه

فقط بعنوان سوال آخری که دارم اینه که این چیزی که نوشته (... in order ) این متن انگلیسی هست اما توی دمو فارسی هست این متن رو میشه تغییر داد ؟

داخل maintenance.tpl و maintenance.css که نبود! :s

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
  • 1 year later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...