رفتن به مطلب

معرفی طراح قالب برای پرستاشاپ

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیزم :

پرستاشاپ یکی از بهترین فروشگاه سازهای رایگان دنیا می باشد که پتانسیل های بسیار بالایی در این اسکریپت نهفته است و اگر بخواهیم همینک سفارش کد نویسی و ساخت یک فروشگاه ساز اختصاصی با امکانات مشابه پرستاشاپ را دهیم باید چند میلیون تومانی از جیب مبارک خرج کنیم .

اما متاسفانه در کشور ما ایران هنوز به درستی از قدرت این فروشگاه ساز استفاده نشده است . بیشتر فروشگاه های راه اندازی شده از نظر امکانات و یا رابط کاربری و از نظر بصری ابتدایی هستند .

در تاپیک ها خواندم خیلی ها حاضر به هزینه کردن نیستند و به زور 50000 تومان بابت قالب های ترجمه شده می دهند چه برسد بخواهند با هزینه بیشتر طراحی های اختصاصی داشته باشند . به همین دلیل پرستاشاپ در ایران ان جور که باید جایگاه خود را بدست نیاورده .طراحان و کسانی که حرفه ای هستند و حرف ها در این زمینه دارند زیاد مایل به انجام پرژه ها نیستند . به همین دلیل بسیاری از کسانی که قصد راه اندازی فروشگاه آنلاین خود را دارند فکر می کنند پرستاشاپ یک فروشگاه ساز غیر قابل انعطاف و خشک با یک استیل تکراری می باشد. و به دنبال ساخت فروشگاه با سیستم های محتوایی نظیر وردپرس و ... می روند . اگر همین اشخاص انعطاف و قدرت یک فروشگاه ساز واقعی راببینند دیگر چنین کاری نخواهند کرد .

بنابر این ما به دنبال طراح و کدنویس حرفه ای برای یک فروشگاه آنلاین که از پرستاشاپ قدرت خواهد گرفت هستیم . از کسانی که می توانند در این پرژه ما را یاری کنند در خواست همکاری میکنیم .

لطفا نمونه کار و حدود قیمت را هم در همین تاپیک اعلام کنید تا دوستان دیگر هم بتوانند استفاده کنند . و تصمیمات خود را بگیرند. شاید شروعی باشد برای یک قدم رو به جلو ...

استفاده از Css3 و Html5

کدنویس استاندارد و لود بسیار سریع سایت

استفاده از امکانات روز

از اولویت های ما می باشند .

از ایده های جدید و خوب شما هم استقبال میکنیم

لطفا بهترین طراحان پرستاشاپ را که می شناسید معرفی کنید .تا این تاپیک به نحوی تبدیل به یک منبع برای معرفی طراحان حرفه ای برای پرستاشاپ شود .تا من و سایر دوستان در آینده بتوانیم استفاده کنیم .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

تحلیل های شما نامناسب و مربوط به گذشته است. با فرهنگ سازی هایی که انجام دادیم اکنون هم قالب های اختصاصی طرفداران زیادی دارد و هم قالب های عمومی و حتی خرید قالب اصل خارجی

برای هر نوع طرحی میتونید از طریق بازارچه و یا ایمل زیر تماس بگیرید

design {at} presta-shop.ir

Sent from my Xperia using tapatalk 4

لینک به دیدگاه

راستش منم چند مدتی هست دنبال یه طراح هستم که با قیمت خوب و مناسب بتونه این طرح رو بزنه برام

http://www.templatemonster.com/demo/45347.html

نال شدش رو هنوز نتونستم پیدا کنم وگرنه فقط یه ترجمه میخواست ...

کسی هست که بتونه این طرح رو بزنه؟

و قیمت تقریبی

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگه تک تک پست های این انجمن رو بخونید متوجه میشین ، این انجمن و کاربراش ، همگی طبق اصول و قوانین دارن جلو میرن ، نال و ریپ و امثال این چیزا در این انجمن نه صحبتش میشه و نه اجازه داده میشه کسی صحبتی بکنه ، چون اعتقادی بهش نیست ، نال و ریپ کردن مخصوص طراحان پیش پا افتاده و ضعیفه و هیچ گونه ارزشی نداره .

بنابراین به جای اینکارا بهتره پول بدین تمی که دوست دارین خریداری کنید ، 60 دلاره و پول زیادی هم نیست . خیلی بهتره تا اینکه دنبال یه نفر باشین براتون ریپ کنه . هم وجدان خودتون راحته و هم اگه اون دنیا که میگن ،اگه وجود داره ، اونجا هم راحت تر هستین .

ریپ و نال کردن به سه نفر آسیب میزنه :

1 - طراح بدبختی که صاحب کار اورجیناله

2 - طراحی که اینکارو انجام میده ( بیچاره این طراح ها نمیدونن دارن نون خودشون رو با اینکار آجر میکنن و نون همکاراشون رو ، کلا این حرفه رو به گند کشیدن با این کارشون )

3 - مشتری که خود شما باشین

بنابراین اگر به عنوان کار بر این انجمن میخواین فعالیت کنید ، حرفی از ریپ و نال به هیچ وجه ممکن دیگه زده نشه . به زحمت این انجمن رو پاک کردیم از این پدیده شوم .

لینک به دیدگاه

حرف شما کاملا درسته

خوب داداش بنظر شما با این وضع دلار اصلا به صرفه هست همچین کاری ؟!

دلاری 3300ت ! قیمتشم من تا الان تونستم 140$ پیدا کنم

اگر 60دلار باشه تقریبا میشه 200ت ... قیمتی که بهم دادن 150ت هست برا این قالب و تغییرات و فارسی سازی

بعد هم 50-60ت باید بدم برا ترجمش فکر کنم

+ 50ت هم تغییراتی رو که میخوام

حالا بنظر شما در ایران این کار بصرفه هست ؟!

راستی ممنون میشم لینک همون 60دلاری رو برام بفرستین ... ارجینالش رو بگیرم ...

لینک به دیدگاه

به صرفه بودن یا نبودنش اهمیتی نداره . همانطور که گفتم صرفا این مسئله اخلاقی هست در ایران تا قانونی . میتونید رعایت کنید ، میتونید رعایت نکنید .

اگر 150 قیمت دادن ، میتونید بدین طراحی کنن واستون . من فکر کردم این تم مال تم فارسته ( اکثر قالب های تم فارست 60 دلارن و بهتر از قالب های مونستر هستن و ماژول های بیشتری همراه خودشون دارن )

در کل قیمت این تم 140 دلاره که با قیمت دلار + قیمت بومی سازی بالای 500 براتون تموم میشه ، و به صرفه نیست . به جاش اگه از تم فارست خریداری کنید یا اگه سفارش طراحی یه تم اختصاصی بدین خیلی خیلی بیشتر منفعت میکنید ، هم قالبتون تک خواهد بود و هم ارزونتر شاید دربیاد از این .

لینک به دیدگاه

همونطوری که بهمن جان گفتن به صرفه بودن اهمیتی نداره

اخلاق و احترام به قانون مهم تر از هر منفعتی است.

علاوه بر این این کار باعث ضربه زدن به صنعت تولید میشه

شما خودتون میتونید ببینید جنس های کپی چینی چه بازار کاذبی رو به وجود آوردن و این مسئله در مسائل مجازی هم صادق هست.

کپی کردن و بد تر از اون فروش محصولات کپری خارجی در داخل که توسط افراد غیر حرفه ای انجام میشه باعث میشه تولید داخلی در صنعت طراحی و تولید نرم افزار داخلی نابود بشه

Sent from my Xperia using tapatalk 4

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...