رفتن به مطلب

ماژول محبوبیت گوگل ورژن 1.1

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان با مرام من :)

نسخه جدید ماژول دکمه محبوبیت گوگل ( نسخه 1.1 ) را براتون آماده کرده ام که امیدوارم مورد رضایت شما قرار بگیره .

اصلی ترین تغییر در این نسخه سازگار کردن این افزونه با مرورگر IE بوده است که تو نسخه قبلی تو این مرورگر به درستی نمایش داده نمیشد

http://kolbeyebazi.ir/g1.1.jpg

و اما قبل از همه چیز باید عرض کنم برای دانلود و نصب این ماژول عجله نکنید . اول توضیحات رو به دقت بخونید بعد :

- هسته این ماژول طراحی شده توسط آقای مرادی ساکن فرانسه میباشد . ( کار اصلی رو ایشون انجام داده اند )

- این ماژول گرافیک خوشایندی نداشت که بنده گرافیک و به اصطلاح قالب این ماژول رو به صورت اختصاصی برای انجمن و شما عزیزان طراحی کرده ام.ضمنا برای عزیزانی که دوست داشتند +1 همیشه تو دید کاربر باشه این امکان رو براشون فراهم کرده ام.

و اما امکانات این ماژول :

1 - اضافه کردن دکمه 1+ به تمامی صفحات سایت به صورت گرافیکی

2 - قابلیت تنظیم اندازه دکمه

3 - قابلیت تنظیم نشان دادن میزان امتیاز صفحه یا عدم نمایش آن

4 - گرافیک زیبا

5 - امکان تغییر زبان در بخش مدیریت

6 - قرار گرفتن در پایین صفحه - سمت چپ و همیشه در دید ( کاربر همیشه +1 رو میبینه حتی اگه صفحه رو اسکرول کنه ! )

7 - و خیلی امکانات دیگه که نده بهش اضافه کرده ام.

---------------------------------

آموزش نصب ماژول +1 گوگل ویرایش حرفه ای انجمن

1 - اول ماژول رو دانلود کنید

2 - بعد ماژول رو از حالت فشرده خارج کنید و بریزید داخل پوشه ماژولهاتون

3 - حالا باید از قسمت مدیریت ماژول رو نصب و پیکربندی کنید . توجه کنید به گزینه های پایینی دست نزنید و فقط اندازه و تنظیمات ساده رو انجام بدید و یادتون باشه فقط از اندازهای کوچک ، متوسط و استاندارد استفاده کنید و از اندازه قد بلند استفاده نکنید فعلا

4 - حالا برید به قسمت موقعیت ماژولها و طبق تصویر زیر اول ماژول رو انتخاب کنید و بعد تیک زیر اون رو بزنید. و وقتی صفحه دوباره رفرش شد دنبال هوک مشخص شده در تصویر بگردید و پاکش کنید .

5 - برید به قسمت اتصال یک ماژول و طبق تصویر زیز ماژول رو به بلوک سمت چپ متصل کنید.

post-366-14373017387362_thumb.jpg

و اما تغییرات در این نسخه :

- تغییر در توابع و کم شدن زمان بارگزاری ماژول

- سازگاری با تمامی مرورگرها از جمله اینترنت اکسپلورر

- 2 قالب زیبا و جدید مناسب تمامی سایتها با نامهای classic و fun

از لینک های زیر میتونید ماژول رو با قالب دلخواهتون دانلود کنید :D

دریافت ماژول محبوبیت گوگل نسخه کلاسیک به صورت رایگان از بازارچه پرستا شاپ

دریافت ماژول محبوبیت گوگل نسخه فان به صورت رایگان از بازارچه پرستا شاپ

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باید توش تغییرات داده بشه یا خیر مثل ورژن قبلی ؟

بهمن جان من فان رو انتخاب میکنم اما میخام به غیر اینکه تو سایت عکس اون قورباغه میاد زیرش هم بنویسم به این صفحه امتیاز دهید مثل ورژن قبلی یعنی هم فان هم اون یکی با هم میتونی برام درستش کنی ؟

لینک به دیدگاه

ogoogleplusone_fun2.zip

باید توش تغییرات داده بشه یا خیر مثل ورژن قبلی ؟

بهمن جان من فان رو انتخاب میکنم اما میخام به غیر اینکه تو سایت عکس اون قورباغه میاد زیرش هم بنویسم به این صفحه امتیاز دهید مثل ورژن قبلی یعنی هم فان هم اون یکی با هم میتونی برام درستش کنی ؟

دقیقا مثل ورژن قبل نصب و پیکربندی میشه . آموزش نصب هم بالا هست .

مشکلی نیست ماژول رو از لینک زیر دانلود کن

ogoogleplusone_fun2.zip

لینک به دیدگاه

با سلام

ضمن تشكر از جناب bahman 1367 ؛ بعد از آپلود ماژول از طريق سي پنل حجم آن صفر است لذا اكستركت نميشود . در قسمت مديريت هم پيغام ميدهددر هنگام اضافه کردن آرشیو به دایرکتوری ماژول خطایی رخ داده است. براي حل مشكل چكار كنيم؟ سپاس

لینک به دیدگاه

با سلام

ضمن تشكر از جناب bahman 1367 ؛ بعد از آپلود ماژول از طريق سي پنل حجم آن صفر است لذا اكستركت نميشود . در قسمت مديريت هم پيغام ميدهددر هنگام اضافه کردن آرشیو به دایرکتوری ماژول خطایی رخ داده است. براي حل مشكل چكار كنيم؟ سپاس

دوست عزیز فکر نمیکنم مشکلی وجود داشته باشه . چون اگه ماژول اشکال داشت دوستان دیگه متوجه میشدند . خیلی ها این ماژول رو نصب کرده اند مثل :

http://www.iroption.com/

اگه نسخه پپرستاشاپ شما 1.3 باشه نصب نمیشه . اگه 1.4 به بالا هستش بهتره اول ماژول رو تو ویندوزتون اکسترکت کنید و بعد از طریق برنامه های ftp مثل CuteFTP 8 آپلود کنید تو پوشه ماژولهای سایتتون.

اگه این برنامه رو ندارید حجمش کمه از لینک زیر دانلود کنید :

http://s2.farashare.com/users/531/soft/ftp_tool/CuteFTP_Pro_8.3.4.0007_incl_patch-%5Bp30download.com%5D.zip

در ضمن من همین الان دوباره تست کردم مشکلی نداره فایل زیپ شده هم آپلود میشه به راحتی با سی پنل .

لینک به دیدگاه

با سلام و تشكر فراوان از جناب Bahman1367

مشكل آپلود فايل حل شد . كليه مراحلي كه فرموديد رعايت شد اما ماژول پيكربندي ندارد . هرچند سيستم اعلام ميكند ماژول نصب شده ولي علامت ضربدر قرمز جلو ماژول است به معني نصب نشدن ماژول. لطفا راهنمايي فرمائيد. سپاس

لینک به دیدگاه

شما یه بار مآزول رو کلا پاک کنید و دوباره آپلود کنید . فکر میکنم به خاطر اینکه دفعات قبل ناقص آپلود میشه الان تو پایگاه داده این ماژول مشکلاتی پیش امده . یه بار حالت کامپایل رو فعال کنید و ببینید درستن میشه یا نه . اگه درست نشد فکر کنم ایراد از پرستاشاپ شما باشه . راستی نگفتید کدوم نسخه رو استفاده میکند ؟؟

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت استاد بزرگوار

در حال حاضر ماژول محبوبيت گوگلogoogleplusone_fun2.zip را نصب كرده ام اما در فروشگاه در صفحه اصلي نيست و در صفحات ديگر هم تصوير و نوشته" به اين صفحه امتياز دهيد" را نشان نمي دهد. به نظر حضرتعالي علت چيست؟ سپاس

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت استاد بزرگوار

در حال حاضر ماژول محبوبيت گوگلogoogleplusone_fun2.zip را نصب كرده ام اما در فروشگاه در صفحه اصلي نيست و در صفحات ديگر هم تصوير و نوشته" به اين صفحه امتياز دهيد" را نشان نمي دهد. به نظر حضرتعالي علت چيست؟ سپاس

دوست عزیز من هنوز نتونستی این ماژول رو نصب کنی ؟؟!! خیلی سادست . :huh:

باید عینا مثل آموزش پیش برید وگرنه نشون داده نمیشه .

از طریق ایمیل با من مکاتبه کن من مشکلتو حل میکنم همین امروز. :idea:

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز و ارجمند،سلام

با مساعی بی دریغ استاد بزرگوار و ماهر ارائه دهنده ماژول محبوبیت گوگل سازگار با نسخه1.4 در حل مشکل استفاده از این ماژول، توانستم از این ماژول زیبا و دوست داشتنی استفاده کنم. پیشنهادم به سایر اساتید محترم اینست که حتی الامکان پاسخ اعضای عادی همچون بنده حقیر را بدهند تا ماژول یا قالب ارائه شده توسط این عزیزان را بتوانیم استفاده کنیم. همانگونه که مستحضرید بسیاری از اعضاء ممکن است اطلاعات کافی نداشته باشند.

سپاس

لینک به دیدگاه

برای این که بشه امتیازی که در این گوگل پلاس نشون داده میشه رو فقط محدود به یک صفحه کرد (مثلا صفحه اصلی) چه کاری باید انجام داد؟

چون چیزی که الان هست برای هر صفحه به صورت جداگانه امتیاز دهی میشه.

اگه میشه توضیح بدین چطور کلا فقط به یه صفحه تعلق بگیره و تو همه صفحات هم نشون داده بشه.

مرسی

لینک به دیدگاه

برای این که بشه امتیازی که در این گوگل پلاس نشون داده میشه رو فقط محدود به یک صفحه کرد (مثلا صفحه اصلی) چه کاری باید انجام داد؟

اگه میشه توضیح بدین چطور کلا فقط به یه صفحه تعلق بگیره و تو همه صفحات هم نشون داده بشه.

مرسی

این شدنی نیست دوست عزیز ، چون بیشتر فایلهای این ماژول از خود سایت گوگل لود میشه نمیشه زیاد روش مانور داد

لینک به دیدگاه

البته شدنیه بهمن جان. گوگل وب مستر که عضو هستی راهنما رو مطالعه کن خیلی سادست. باید یک آدرس رو تغییر بدی. اگر پیدا نکردی یک ندا بده خودم پیداش کنم.

لینک به دیدگاه

برای اختصاص داده به یک ادرس میتوانید از خود گوگل راحت انجام بدید برای استفاده از ویژگیهای گوگل پلاس صفحه اصلی خودش رو نگاه کنید

اماکانات جالبی داره http://www.google.com/webmasters/+1/button/

البته توی این ماژول هم دوستمون اگه بتونه میتونه ردیف کنه انشالله توی ورژنهای بعدیش بهبودش می کنه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما درست نصب نکرده اید . اول یکم با دقت آموزش نصب رو بخونید بعدش مرحله به مرحله پیش برید . یا یه کار دیگه یه کارمند با حق دسترسی به ماژولها و موقعیتها درست کنید و مشخصاتش رو برام ایمیل کنید تا براتون رایگان نصبش کنم. موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

من از نسخه 1.4 استفاده می کنم. اين ماژول رو نصب کردم و مشکل داشت حذفش کردم. سوال من اينه توی راهنمايی نصب اين ماژول گفتين که :

آيا نميشه بدون انجام اين کار ماژول ها رو از قسمت مدريت " افزودن يک ماژول جديد" نصب کرد؟ من از اين طريق نصب کرده بودم

لینک به دیدگاه

من از نسخه 1.4 استفاده می کنم. اين ماژول رو نصب کردم و مشکل داشت حذفش کردم. سوال من اينه توی راهنمايی نصب اين ماژول گفتين که :

آيا نميشه بدون انجام اين کار ماژول ها رو از قسمت مدريت " افزودن يک ماژول جديد" نصب کرد؟ من از اين طريق نصب کرده بودم

این ماژول هیچ مشکلی نداره و شما اگه دقیقا مثل آموزش پیش برید رو نسخه های 1.4 به بالا کار میکنه .الان خیلیا اینو نصب کردن و باهاش مشکلی ندارن .خیلی ها مثل شما با عجله و شتاب مراحل نصب رو انجام میدن و یه مرحله رو جا میندازن بعد میگن مشکل داره ماژول.شما اگه نتونستید نصب کنید یه کارمند جدید ایجاد کنید با دسترسی به ماژول ها و بفرستید به ایمیلم تا خودم به شخصه رایگان نصبش کنم . موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

مرسی

امکان این کار وجود نداره؟ چون بعضا دوستان می گفتن که میشه.

اگه کسی بلده بگه لطفا.

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...