رفتن به مطلب

ماژول افکت تا خوردن گوشه صفحه

پست های پیشنهاد شده

با سلام به همه دوستان

با استفاده از اين ماژول ميتونيد افكت تا خوردن گوشه سمت چپ صفحه سايت رو ايجاد كنيد

اسم اصلي اين ماژول cornerplubli هستش و با پرستا شاپ نسخه 1.4 سازگاري كامل داره كه براي استفاده همه دوستان فارسيش كردم

برای دریافت رایگان ماژول از بازارچه پرستا شاپ اینجا کلیک کنید

موفق باشيد

post-11-1437301739704_thumb.jpg

post-11-14373017397542_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 weeks later...

با سلام و تشكر از ارائه اين ماژول زيبا

ابتذا كه انرا نصب كردم با تصوير پيش فرض آن كار ميكرد. بعداً كه 2 تصوير ديگر به همان نام small و lagrge را جايگزين كردم ديگر كار نكرد. گفتم كمپايل كنم؛ هشدار دارد :برای استفاده از Memcached، شما می بایست افزونه ی Memcache PECL را بر روی سرور خود نصب کنید. http://www.php.net/manual/en/memcache.installation.php

و كمپايل هم فعال نشد. لطفاً راهنمايي بفرمائيد تا بتوانم از اين ماژول استفاده كنم و اين هشدار را برطرف نمايم و در صورت نياز بتوانم كمپايل را انجام دهم. سپاس

لینک به دیدگاه

پیامی که دریافت کردید مربوط به کامپایل نیست. می تونید به راحتی کامپایل رو روشن کنید و سپس سایت رو رفرش کنید.

البته فکر نمی کنم ماژول نیاز به کامپایل داشته باشه. در پیکربندی ماژول تنظیمات رو به درستی انجام بدید.

لینک به دیدگاه

با سلام و تشكر از راهنمايي

ماژول افكت تا خوردن گوشه صفحه را كه مشاهده بفرمائيد جز وارد نمودن آدرس سايت و آپلود تصاوير تنظيم ديگري ندارد.

لذا به نظر نميرسد دراين قسمت مشكلي باشد. كمپايل هم روشن نميشود. هشدار را چگونه برطرف كنم. متشكرم

لینک به دیدگاه

باید منتظر پاسخ دوستانی که نصب کردند باشید.

در مورد کامپایل باید بگم خیلی‌ها اون هشدار رو دریافت می‌کنند و هیچ ربطی به کامپایل ندارد. مربوط سیستم کشینگ هست که در انتهای صفحه می‌تونید تنظیم کنید.

لینک به دیدگاه

• 11 months later...

از دوستان کسی با این ماژول کار کرده؟

بله / من کار کردم / هم توی پرستا هم توی توماتوشاپ / مهمترین مشکلی که داره اینه که وقتی سریع با موس از روش رد می شی، کلاً اون قسمت از بالا سمت راست سایت فلج می شه و از کارمی افته!!! نمونه ای از این ماژول را می تونید توی سایت دوستمون ببینید

http://www.farnamgostar.com/

نسخه باحال و بدون نقص افکت تاخوردگی را توی سایت زیر ببینید

https://www.persianswitch.com/

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

با سلام به همه دوستان

من این افکت رو نصب کردم ولی متاسفانه در گوشه پایین سمت چپ صفحه قرار میگیره و به هیچ قسمت(هوک) دیگری هم منتقل نمی شود. ممنون اگر راهنمایی بفرمایید.

سایت:

www.esfahanlight.ir

پرستا نصب شده نسخه 1.5.2 می باشد.

لینک به دیدگاه

استارتر توی توضیحات پست اول نوشته که ماژول با نسخه 1.4 پرستا سازگاره و احتمالاً با نسخه 1.5 درست کار نمیکنه.

ممنون از یادآوریتون دوست عزیز.منظورم از طرح موضوع این بود که مشکلش رو برطرف کنیم یا راهنمایی بفرمایید تا محلش رو تنظیم کنم.

ممنوون از توجهتون.

خیلی خوب میشه اگر برای نسخه 5 هم اارئه بشه.

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

بعد از ااضفه کردن عکس باید تو تنظیماتش عکس ها رو انتخاب کنید. یعنی دو تا کادر داره که در هر کادر اون عکسایی که آپلود کردین رو باید انتخاب کنید

لینک به دیدگاه

بعد از ااضفه کردن عکس باید تو تنظیماتش عکس ها رو انتخاب کنید. یعنی دو تا کادر داره که در هر کادر اون عکسایی که آپلود کردین رو باید انتخاب کنید

بهمن خان انجام دادم این کارو هم اما باز نمایش نمیده کمپایل هم کردم....
لینک به دیدگاه

• 3 months later...

مشکلات پیگیری نمیشه ؟ خواهشا کمک کنید

ماژول رو کاملا از روی سروز حذف کنید و دوباره نصب کنید . سپس پس از نصب ماژول رو فعال کنید . یک بار بازنشانی بزنید . وارد پیکربرندی بشید . قسمت آدرس مقصد رو مانند مثالی که زده دقیق وارد کنید مثال : http://presta-shop.ir

فایل کوچک رو اندازه 100 در 100 با پسوند jpg و فایل بزرگ رو اندازه 500 در 500 با پسوند jpg عکس های دلخواه خود را وارد کنید . قسمت ارسال فایل به تصویر کوچک و بزرگ جهت آپلود دقت کنید . سپس بر روی ارسال فایل کلیک کنید و ذخیره کنید . سپس کامپایل اجباری رو روشن کنید . قبل از اینکه وارد فروشگاه خود بشوید یک بار کش مروگر خود را پاک کنید و سپس وارد فروشگاه بشوید تا کامل فروشگاه شما لود شود . این عمل رو من تست کردم و جواب داد پرستاشاپ 1.4.9.0 انشاالله که برای شما نیز عکل کند .

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

مشکلات پیگیری نمیشه ؟ خواهشا کمک کنید

ماژول رو کاملا از روی سروز حذف کنید و دوباره نصب کنید . سپس پس از نصب ماژول رو فعال کنید . یک بار بازنشانی بزنید . وارد پیکربرندی بشید . قسمت آدرس مقصد رو مانند مثالی که زده دقیق وارد کنید مثال : http://presta-shop.ir

فایل کوچک رو اندازه 100 در 100 با پسوند jpg و فایل بزرگ رو اندازه 500 در 500 با پسوند jpg عکس های دلخواه خود را وارد کنید . قسمت ارسال فایل به تصویر کوچک و بزرگ جهت آپلود دقت کنید . سپس بر روی ارسال فایل کلیک کنید و ذخیره کنید . سپس کامپایل اجباری رو روشن کنید . قبل از اینکه وارد فروشگاه خود بشوید یک بار کش مروگر خود را پاک کنید و سپس وارد فروشگاه بشوید تا کامل فروشگاه شما لود شود . این عمل رو من تست کردم و جواب داد پرستاشاپ 1.4.9.0 انشاالله که برای شما نیز عکل کند .

موفق باشید .

داداش این کارو کردم بازم درست نمیشه... اصلا نمایش داده نمیشه قبلا رو همین نسخه استفاده میکردم بدون مشکل الان نمیدونم اصلا چرا لود نمیشه

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

احتمالا یه جا رو دارید اشتباه میرید چون فقط شما این مشکل رو دارید من این مشکل رو ندارم

این کارو هم بکنید شاید عمل کرد : ماژول رو بازنشانی کنید . کش قالب رو پاک کنید . کامپایل اجباری روشن کنید . کش مروگر پاک کنید . تست کنید

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

سلام به همه دوستان

ماژول خیلی خوبی هست که با 1.5.4.1 مشکل داره یعنی افکت رو در فوتر نمایش میده با یک اصلاح کوچولو در فایل های ماژول می تونید درستش کنید من فایلی که خودم اصلاح کردم رو پیوست می کنم تا دوستانی که حوصله گشتن ندارند افکت را روی 1.5.4.1 نصب کنند بدون هیچ مشکلی

cornerplubli.zip

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...