رفتن به مطلب

برداشتن لینکهای موجود در ماژول مدیریت محتوا

پست های پیشنهاد شده

سلام

چطور میتونم لینکهایی که توی فوتر میاد و جزو ماژول مدیریت محتوا هست (ویژه ها، محصولات جدید و پرفروشترینها) رو بردارم؟ (ps1.5.4.1)

بعد من توی تنظیمات ماژول تیک گزینه تماس با ما رو برداشتم ولی هنوز توی فوترم نمایشش میده. این رو از کجا درست کنم؟

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

راحتترین کار اینه که برید به منوی ماژول>>جایگاهها و فوتر رو پیدا کرده و ماژولهای اضافی رو حذف کنید

موفق باشید

سلام

توی فوترم گیره ندارن.

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

سلام

دوستان منم مشکل زیر رو دارم

از بخش ماژول ها هم قابل تغییر نیست

سلام

چطور میتونم لینکهایی که توی فوتر میاد و جزو ماژول مدیریت محتوا هست (ویژه ها، محصولات جدید و پرفروشترینها) رو بردارم؟ (ps1.5.4.1)

بعد من توی تنظیمات ماژول تیک گزینه تماس با ما رو برداشتم ولی هنوز توی فوترم نمایشش میده. این رو از کجا درست کنم؟

ممنون

لینک به دیدگاه

یه مروری تو کل منوهای پرستاشاپ بزنید این چیزا مشخصه ، تنظیمات / قالب ها . در این صفحه یه گزینه داره میتونید خاموش کنید

ممنون برداشته شد

الان بخوام در همون قسمت پایین فوتر یه حقوق کپی رایت برای فرشگاه بذارم باید چه فایلی رو تغییر بدم؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...