رفتن به مطلب

فروشگاه بازی سوخاری

پست های پیشنهاد شده

فروشگاه بازی سوخاری - فروش جدیدترین بازی‌های PC و XBOX360

سلام،

اینم فروشگاه ما که تازه راه اندازی شده. هدف نهاییمون کلا اینه که هیچ دلیلی برای کسی باقی نذاریم که بازی‌شو از جای دیگه‌ای بخره. البته هنوز خیلی کار داره و کارش به هیچ وجه تموم نشده ولی به هر حال الان حداقل به حدی رسیده که بتونیم درشو باز کنیم.

به شدت ممنون میشم اگه ببینید سایتو و در موردش پیشنهاد/انتقاد/نظر بدین. یه سری مشکلاتش البته کاملا تابلوئه و خودمونم میدونیم ولی به هر حال هر مشکلی که دیدین اگه بگین واقعا جای تشکر داره.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کارتون سخته که در بین رقبا سری بلند و اسمی در کنید ، چون محصولاتتون طوری هست که همه دارن میفروشن ، رقیبان بی نهایت و سرسخت :) باید خیلی تلاش کنید ، هم از نظر سئو ، هم از نظر کیفیت محصولات و هم از نظر قالب و شکل و شمایل و هم از نظر ایده پردازی ، باید یه ایده جدید ، یه برتری نسبت به رقبا داشته باشین تا در این زمینه موفق بشید ، چون من در زمینه فروش بازی سابقه ای داشتم میدونم که کار سختی هست و امیدوارم موفق بشید .

لینک به دیدگاه

بعله، کلا تق و توق از این ور اون ور سایت بازی فروشی راه میفته! :دی کلا ایده‌ی جدید و درست حسابی تو این زمینه‌ خیلی چیز نایاب و سختی به نظر می‌رسه ولیکن مسايل کلی مثل کیفیت دیسک و چاپ و سرعت ارسال و سرعت پشتبانی و اینجورچیزا رو قشنگ میشه به بالاترین حد ممکن رسوند. مثلا برای بالابردن سرعت ارسال کاری که کردیم اینه که از دو جای مختلف بازی‌ّها رو آماده می‌کنیم و میفرستیم و واقعا خیلی تاثیر داره رو سرعت نهایی کار. بعید می‌دونم که الان تعداد سایتایی که ظرف دو سه ساعت سفارشو تحویل بدن به مشتری زیاد باشه و تا اونجایی که دیدم اکثرا با پست ارسال میکنن سفارشارو.

از نظر طراحی سایت ولی به طرز عجیبی سایتی که واقعا ببینم و کفم ببره که «بابا دمت گرم!!! عجب سایتی!» تا حالا ندیدم! :دی کلا به خاطر همینم فعلا به همین قالب دیفالت تر تمیز شده راضی شدم و به نظرم نمی‌ارزید که بخوام هزینه‌ کنم واسه قالب حرفه‌ای‌تر. البته الان واقعا همچین خیلی راضی نیستم از ظاهر سایت ولی به نسبت اینکه با صفر تومن راه افتاده خوبه باز به نظرم در مقایسه با بقیه‌ی سایتایی که فعلا دیدم. البته احتمالا خیلی از سایت‌هارم ندیدم و اگه یه چنتا سایت خوب دیگه تو این زمینه میشناسی ممنون میشم بهم معرفی کنی که یه خورده بیشتر اوضاع بیاد دستم.

کلا ولی به هر حال دقیقا خیلی کار سختیه و نکته‌ای که الان تازه بهش رسیدم و ای کاش زودتر می‌فهمیدم اینه که کاریه که شدیدا نیاز به تیم درست حسابی داره و اصلا کاری نیست که بخوای یکی دو نفره انجامش بدی. خود سایت فقط یه نفرو میخواد که تنها کارش رسیدگی به سایت باشه و همه‌ی وقتشو فقط صرف سایت کنه. من الان روزی یه ساعت اگه برسم وقت صرف سایت کنم شاهکار کردم.

مرسی ولی واقعا! خودمم شدیدا امیدوارم که موفق بشیم! :دی اگه نشیمم به هر حال تجربه‌ی خیلی جالبیه! حداقلش اینه که آدم آخرش دو زار وب دیزاین یاد می‌گیره که هیچ وقت ضرر نداره!

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

فروشگاه بازی سوخاری - فروش جدیدترین بازی‌های PC و XBOX360

سلام،

اینم فروشگاه ما که تازه راه اندازی شده. هدف نهاییمون کلا اینه که هیچ دلیلی برای کسی باقی نذاریم که بازی‌شو از جای دیگه‌ای بخره. البته هنوز خیلی کار داره و کارش به هیچ وجه تموم نشده ولی به هر حال الان حداقل به حدی رسیده که بتونیم درشو باز کنیم.

به شدت ممنون میشم اگه ببینید سایتو و در موردش پیشنهاد/انتقاد/نظر بدین. یه سری مشکلاتش البته کاملا تابلوئه و خودمونم میدونیم ولی به هر حال هر مشکلی که دیدین اگه بگین واقعا جای تشکر داره.

با سلام عکساتون کوچیکه یه خورده باید سایزشون بزرگتر باشه تاثیرش بیشتر میشه و بهتر جذب میشه مشتری و صفحه ی اولتون به شدت خلوته و خوب نیست و باید یه سری ماژول و اینا نصب کنید مثلا بخش محصولات ویژه یا چیزای دیگه یا علی موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...