رفتن به مطلب

تغییر شماره تلفن تماس با ما

پست های پیشنهاد شده

با سلام

قبل از اینکه پست بزنم خیلی در انجمن جستجو کردم اما جوابم پیدا نکردم.

میشه دوستان توضیح بدن چجوری میتونم متن و شماره تلفن بخش تماس با ما اون قسمتی که عکس یه خانم خارجی عوض کنم و شماره خودم قرار بدم؟

واسه اینکه بهتر متوجه منظورم بشید عکس اون بخش هم گذاشتم

با تشکر

post-4971-14373019396284_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

واقعا از شما ممنونم. مشکلم انجام شد.

فقط یه سوال دیگه. من به بخش شاخه ها چندین شاخه و زیر شاخه اضاف کردم اما الان وقتی روش شاخه ها کلیک میکنم هیچ آیتمی نشون نمیده . میخواستم اون شاخه ها را حذف کنم. چجوری باید این کار کنم؟

بعدش عنوان شاخه ها را در صفحه اول سایت بشکل شاخهها نوشته . آیا میشه ویرایشش کرد؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

همینطور که شاخه رو ساختید از همون قسمت میتونید حذف کنید دیگه : کاتالوگ > شاخه‌ها هر کدوم که نمیخواهید از قسمت عملیان روی آیکون سطل زباله کلیک کنید تا حذف بشه .

باید ترجمه رو ویرایش کنید به ماژول ها برید ماژول : بخش شاخه ها ، روی پیکربندی کلیک کنید از قسمت بالا سمت چپ جایی که نوشته : مدیریت ترجمه ها روی پرجم ایران کلیک کنید و ترجمه رو اصلاح کنید .

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام. من از پرستا 1.5.4.1 استفاده ميكنم ولي در قسمت پيكربندي ماژول تماس با ما فقط فيلد شماره تلفن و ايميل وجود دارد و بخشي جهت تعويض عكس و يا تغيير عبارت Our hotline is available 24/7 ندارد! لطفا در اين مورد راهنمايي فرماييد. با تشكر

لینک به دیدگاه

عکس که باید در داخل همان پوشه ماژول. باشه

اما برای عبارت ها باید به بخش بومی سازی و ترجمه برید و سپس یک بار کامپایل را روشن کنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

• 11 months later...
  • 2 months later...

سلام. چطور میشه تو بخش تماس با ما عناوین موضوع رو اضافه کرد؟

آیا میشه برای هر عنوان یک ایمیل داد که بعد از دریافت پیام در هر عنوانی یک نسخه برای ایمیل کارمند مربوطه بره؟

لینک به دیدگاه

• 4 years later...

سلام ایا میشه بخش تماس باما شماره تلفن هم اضافه کنم پرستاشاپ 1.6استفاده میکنم ولی بخش تماس با ما فقط ایمیل میشه میخوام شمارم هم اونجا قرار بگیره

لینک به دیدگاه

نیاز به شخصی سازی فایل contact-form.tpl دارید

از مسیر زیر می تونید پیداش کنید (به جای your-theme اسم قالب خودتون رو جستجو کنید) و پس از انجام تغییرات از بخش "پارامترهای پیشرفته -> کارایی" روی کلید "پاک کردن حافظه موقت" کلیک کنید:

themes/your-theme/contact-form.tpl

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...