رفتن به مطلب

مشکل در نسب پرستا شاپ

پست های پیشنهاد شده

باسلام

من پرستا را در هاستم ان زیپ می کنم ولی فایل ها در یک پوشه به اسم prestashop

ریخته می شه وبعد برای نسب آن حتما باید نام اون پوشه را هم در آدرس بعداز نام دامنه خود تایپ کنم تا وارد نسب شود

می خوام راهنمایی کنید چطوری می شه که تمام فایل ها تو پوشه اصلی یا همون روت ریخته شه و دیگه اون پوشه فراخونی نشه

خلاصه اینکه می خوام پرستا در روت با شه نه در یک پوشه دیگر که با تایپ دامنه بلافاصله سایت باز شود

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خوب خیلی راحت ، بعد اینکه از حالت فشرده خارج کردین برین داخل پوشه و فایل ها رو منتقل کنید به بیرون پوشه .

یا اینکه ابتدا تو کامپیوتر خودتون از حالت فشرده خارج کنید و سپس برین داخل پوشه و تمامشون رو انتخاب کنید و زیپ کنید . بعد آپلود کنید و حله ...

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

با سلام من هم مثل mostafa6267 همین مشکلو دارم ولی یک مشکل بزرگترم اینکه وقتی فروشگاه ساز رو روی هاست اکسترک میکنم یک سری فولدر مثل فولدر تولز و آپلود به هیچ عنوان اکسترک نمیشه ووقتی با نرم افزار های اف تی پی آپ میکنک تصویر زیر میاد

http://upload7.ir/imgs/2014-01/72100350226335562651.png

لینک به دیدگاه

اون مشکل رو دارید که در پست دوم گفته شده چیکار کنید تا نخواهید پوشه رو فراخوانی کنید .

این مشکل هم داره میگه دیگه اتصال به دلیل خطا یا ایست شکست خورده ( تایم اوت میده )

لطفا کنترل کنید که قسمت نام میزبان یا آدرس آی پی درست است

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...