رفتن به مطلب

مشکل در اضافه کردن کالا

پست های پیشنهاد شده

وقت بخیر؛

بنده نسخه 1.5.4.1 را نصب کردم ولی موقع اضافه کردن کالا فقط تب اطلاعات که بصورت پیشفرض اولین تب هستش فعاله و میشه بهش اطلاعات داد و وقتی بروروی تب قیمت یا بقیه تب ها کلیک می کنیم که اطلاعات بدیم کل صفحه رفرش میشه و دوباره همون تب اطلاعات فعاله و دکمه های بالی آن مثل ذخیره و مانده عمل نمیکنند. دکمه ذخیره که در پایین تب اطلاعات هستش رو میزنیم پیغام میده که "بعضی از تب ها درست بارگذاری نشده اند".

لطفا راهنمایی کنید.

tamacomputer.com

قالب کمند هم تازه برام نصب کردن.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

وقتی میخواین محصولی وارد کنید وارد صفحه که شدین ، ابتدا ده ثانیه ای صبر کنید ( در پس زمینه چیزایی لود میشه که شما نمیبینید ، پس بذارید اول همه چی بود بشه ) بعد توضیحات رو وارد کنید و سپس به سربرگ قیمت برین و قیمت رو بزنید . بعد روی ذخیره کردن و ماندن کلیک کنید .

حالا بذارید باز صفحه لود بشه و ده ثانیه ای صبر کنید و روی سربرگ ها کلیک نکنید اصلا . حالا که صبر کردین همه چی لود میشه و میتونید به بقیه سربرگ ها مثل قیمت و مشخصات و ... دسترسی داشته باشید .

اساس کار اینه که چون اون صفحه در پس زمینه محتواش لود میشه ، وقتی زود روی ذخیره کلیک کنید لود اطلاعات ناقص میمونه و خطا میده . حالا اگه سرعت اینترنتتون پایین باشه و سرعت هاست هم پایین باشه این مشکل حادتر میشه و باید کمی حوصله به خرج بدین . قلق کار اینه که وقتی چیزی نوشتین یهو بعدش روی دکمه ذخیره کلیک نکنید تا با این مشکل روبرو نشین .

به زودی یه ویدئو از شیوه صحیح وارد کردن محصول میذارم که توش به این مشکل هم می پردازم .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

وقتی میخواین محصولی وارد کنید وارد صفحه که شدین ، ابتدا ده ثانیه ای صبر کنید ( در پس زمینه چیزایی لود میشه که شما نمیبینید ، پس بذارید اول همه چی بود بشه ) بعد توضیحات رو وارد کنید و سپس به سربرگ قیمت برین و قیمت رو بزنید . بعد روی ذخیره کردن و ماندن کلیک کنید .

حالا بذارید باز صفحه لود بشه و ده ثانیه ای صبر کنید و روی سربرگ ها کلیک نکنید اصلا . حالا که صبر کردین همه چی لود میشه و میتونید به بقیه سربرگ ها مثل قیمت و مشخصات و ... دسترسی داشته باشید .

اساس کار اینه که چون اون صفحه در پس زمینه محتواش لود میشه ، وقتی زود روی ذخیره کلیک کنید لود اطلاعات ناقص میمونه و خطا میده . حالا اگه سرعت اینترنتتون پایین باشه و سرعت هاست هم پایین باشه این مشکل حادتر میشه و باید کمی حوصله به خرج بدین . قلق کار اینه که وقتی چیزی نوشتین یهو بعدش روی دکمه ذخیره کلیک نکنید تا با این مشکل روبرو نشین .

به زودی یه ویدئو از شیوه صحیح وارد کردن محصول میذارم که توش به این مشکل هم می پردازم .

موفق باشید

ضمن تشکر از توجه شما؛ بنده بیش از دو سال است با پرستا کار میکنم از نسخه 1.3 شروع کردم ؛ الان هم سه تا سایت در زمینه های مختلف رو دارم مدیریت میکنم ولی این مشکل با نصب نسخه 1.5.4.1 بوجود اومد به خاطر قالب کمند مجبور شدم نسخه رو عوض کنم و کلا از اول شروع کنم .

اینتر نت من سرعت بالاست 1 مگ وایرلس هستش، خیلی هم صبور هستم اگه مایل باشید مشخصات مدیریت را بصورت خصوصی ارسال کنم و خودتان هم بررسی نمایید.

بازهم از توجه و پیگیری شما کمال تشکر را دارم

لینک به دیدگاه

مهم نیست چند ساله دارین پرستا کار میکنید ، مهم اینه که چند روزه دارین نسخه 1.5 کار میکنید :) مشخصات رو هم که .... عجب سرعتی دارین :) بفرستین یه نیگا میکنیم .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...