رفتن به مطلب

ماژول AutoUpgrade ارتقا خودکار پرستاشاپ با 1 کلیک !

پست های پیشنهاد شده

درود ، همیشه برای کاربران پرستاشاپی سوالاتی وجود داشته که چگونه میتوان ورژن پرستاشاپ خود را بروز کرد . . .

همینطور که میدونید بارها این سوالات پرسیده شده و پاسخ های زیادی هم برای این سوالات دریافت شده . . . !

اما امروز میخواهیم دیگه به تمام این سوالات خاتمه بدیم و این ماژول رو به شما معرفی کنیم ! البته این ماژول به صورت پیش فرض در قسمت ماژول های پرستاشاپ وجود داره اما برای ارتقا حتما لازم هست تا آخرین نسخه از این ماژول رو دریافت کنید در غیر اینصورت نمیتونید ارتقا بدید !

توضیح کوتاه :

ارائه یک روش خودکار برای ارتقاء مغازه خود به آخرین نسخه از PrestaShop

ویژگی ها :

ارتقا خودکار فقط با یک کلیک

مقایسه تفاوت بین دو نسخه از پرستاشاپ

امکان بازگشت به نسخه قبل پرستاشاپ در صورت ناموفقیت یا عدم رضایت

امکان پشتیبانی گیری از فایل های دیتابیس

امکان پشتیبانی گیری از تصاویر

امکان پشتیبانی گیری از قالب پیش فرض پرستاشاپ

امکان ارتقا ایمیل های پیش فرض

و . . .

توجه: برای ارتقا به نسخه انجمن باید ابتدا روی حالت پیشرفته یا expert کلیک کنید و در بخش باز شده کانال را روی local archive تنظیم کنید و سپس پرستاشاپ انجمن را در مسیر گفته شده در پوشه adminxxxx خودتون قرار بدید.

توجه: xxx هر چیزی میتونه باشه و آدرس مدیریت پرستاشاپ شماست.

سازگار با پرستاشاپ 1.4.0.1 تا 1.6.0.9

آخرین نسخه ماژول 1.4.0 ( آپدیت شده تا 22/08/2014 )

ماژول پیوست شد . تاپیک به مرور در صورت ارائه ورژن های جدید آپدیت خواهد شد .

v1.3.8-1-Click Upgrade - AutoUpgrade.zip

v1.3.11-Click Upgrade - AutoUpgrade.zip

v1.3.14-1-Click Upgrade - AutoUpgrade.zip

v1.4.0 Click Upgrade - AutoUpgrade.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

توجه داشته باشید که خود پرستاشاپ هم پشتیبان گیری و قابلیت بازگشت این ماژول رو تضمین نکرده و هشدار داده که حتما قبل از ارتقا از دیتابیس و فایلهای فروشگاه خود بک آپ تهیه کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود ، رامتین عزیز ممکنه پشتیبانی رو خود پرستاشاپ تضمین نکرده باشه اما خودم یادمه که فروشگاهم پشتیبانی تهیه نکرده بودم و از طریق همین مازول پشتیبانی تهیه کردم و یک بارش که با ناموفقیت اپگرید شد از همین پشتیبانی که این ماژول تهیه کرده بود فروشگاه رو برگردوندم و مشکلی به وجود نیومد اما به هر حال همیشه توصیه میشه که خودتون یه پشتیبانی تهیه کنید .

دانوش جان حرف شما نیز صحیح انشاالله من یه اموزشی برای اپگرید از طریق این ماژول تهیه میکنم و در انجمن قرار خواهم داد .

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

بهتر است که ماژول رو از داخل مدیریت آپگرید نکنید و از اینجا نسخه جدید بریزید ! آموزش نمیخواد راحته البته توضیحات پراکنده ای توی انجمن وجود داره جستجو کنید .

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
  • 2 weeks later...

البته من این ماژول تست کردم

و این که بسیاری از آدرس ها رو پیدا نمی کنه واسه اپدیت

و به دوستان توصیه مبکنم که اگه موقع ارتقا با مشکلی روبرو شدن هیچ موقع از پکاپ این ماژول برای برگردون بکاپ سایت استفاده نکنن چون پکاپ به درستی بر نمی گردونه

و قبل از ارتقا حتما از هاست ی فول بکاپ بگبرین تا در صورت لازم بکاپ از روی هاست برگردونید

من شنیدم بهترین راه برای اپگرید دستی هست که به صورت دستی اصلاعات رو کپی می کنن تو ورژن جدید و متاسفانه هنوز هیچ یک از مدیران انجمن این اصلاعات رو روی انجمن نذاشتن برای ارتقا دستی پرستا شاپ

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

از بکاپ خودکار استفاده نکنید. هم زمان ارتقا رو بیشتر میکنه و هم احتمال ناموفق شدنش رو

برای ارتقا به نسخه انجمن هم باید از حالت پیشرفته استفاده کنید و پرستا رو در محل آرشیو قرار بدید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

سلام

من میخوام از 1.6.0.6 آپگرید کنم به آخرین نسخه، ولی آموزش کاملی تا الان نتونستم پیدا کنم، مثلاً مدیر محترم فرمودن که باید از حالت پیشرفته استفاده کرد و پرستا رو در محل آرشیو قرار داد و ...

ممنون میشم آموزش یا اقلاً توضیحات کامل تری بتونین قرار بدین...

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...