رفتن به مطلب

تغییر عرض منوی اصلی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من میخواستم که منوی دسته بندی قالب پیشفرض عرضش ازین حالت تغییر کنه و مثل نوار مشکی بالای سایت سراسری بشه.

میشه راهنماییم کنید؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان من اونقدرهام مبتدی نیستم، اینو میدونم ی کلاس داره به اسم container. که اندازه عرض رو 1170px قرار میده و میدونم باید این رو از قبل منو بردارم ولی تو پیدا کردن فایل های منو و این ک کجا قرارش بدم ک متن های منو از گوشه صفحه شروع نشه مشکل دارم. وقتی قبل و بعد از تگ ul تو کدهای منو میذارم کل منو بهم ریخته میشه. نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا ن؟

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

لینک به دیدگاه

دوست من ، شما سوالتون رو در جای نامناسبی مطرح کردین ، اصولا این اسمش مشکل نیست که در بخش مشکلات ذکر کردین . این اسمش شخصی سازی قالب هست .

اینکه منو سرتاسری بشه نیازه کل قالبتون تغییر کنه ، فقط با ادیت منو که نمیتونید اونو سرتاسری کنید .

اگه منظورتون اینه که فقط بک گراند منو سرتاسری بشه ، میتونید برای body پس زمینه بذارین خیلی راحت و بیارینش زیر منو .

اگه منظورتون اینه که کل منو سرتاسری بشه ، یعنی نوشته هاش از سمت راست و کنار مرورگر شروع بشه ، این دو راه داره :

1 - یا به منو استایل position:fixed بدین که منو رو به بالای صفحه سایت میچسبونه .

2 - یا اینکه قالب رو ادیت کنید و هدر قالب رو از عرض 980 به عرض 100درصد تغییر بدی .

لینک به دیدگاه

از اون جایی که قالب پیش فرض پرستا 1.6 با چارچوب بوت استرپ طراحی شده کافیه در مسیر زیر فایل منو رو ادیت کنید و کلاس navbar-fixed-top رو به منو اضافه کنید:

themes/default-bootstrap/modules/blocktopmenu/blocktopmenu.tpl

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام چجوری میشه در پرستا شاپ 1.6.06 در منو ها شاخه ایجاد کرد

البته این کار فقط در منو خانه اون هم یکبار ایجاد کرد ولی در ادامه امکان نداره

نمونه ایجاد شده مثل بازار پرستا

ولی برای خودم ایجاد نمیشه

در موقع ایجاد شاخه فقط اولین گزینه (نمایش) داره و بقیه گزینه (ویرایش)

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان عزیز من یه مشکل دارم نمیدونم اسمش رو مشکل میشه گذاشت یا من بلد نیستم همانطور که در عکس هم میبیند می خواهم بخش تولید کننده ها رو ویرایش کندم یا اون چیزی رو که خودم می خوام ایجاد کنم هر چی گشتم پیداش نکردم که نکردم الان 3 روزه من رو در گیر کرده

http://irbra.ir/011.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز اینجا چت روم نیست که بلافاصله جواب داده بشه، انجمن پشتیبانی هست و ممکنه حتی چندین روز طول بکشه تا به جواب برسید

به منوی کاتالوگ>>مشخصه ها برید . از این قسمت میتونید مقادیر و مشخصه ها رو ویرایش کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...