رفتن به مطلب

تاپیک جامع مشکلات نصب پرستاشاپ 1.6

پست های پیشنهاد شده

سلام من این ورژن رو کاملا نصب کردم فقط وقتی ادرس سایتم رو وارد میکنم به صورت Index میاد و وقتی روی prosta shop کلیک میکنم تازه سایت بالا میاد !

آموزش کار با فروشگاه رو هم لطف میکنید لینک بدین ؟فروشگاه من در رابطه با موسیقی الکترونیک هستش از چه نوع قالبی استفاده کنم خوبه ؟ اصن انتخاب پروستاشاپ خوب هست در این رابطه ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من این ورژن رو کاملا نصب کردم فقط وقتی ادرس سایتم رو وارد میکنم به صورت Index میاد و وقتی روی prosta shop کلیک میکنم تازه سایت بالا میاد !

آموزش کار با فروشگاه رو هم لطف میکنید لینک بدین ؟فروشگاه من در رابطه با موسیقی الکترونیک هستش از چه نوع قالبی استفاده کنم خوبه ؟ اصن انتخاب پروستاشاپ خوب هست در این رابطه ؟

تنظیمات سئو رو باید انجام بدید ، لینک بدیم ؟!! آموزش کار با بخش مدیریت پرستاشاپ 1.6 فعلا توی انجمن وجود نداره جای دیگه هم وجود نداره اما توی سایت اصلی پرستاشاپ توضیحاتی ذکر شده : http://doc.prestashop.com/display/PS16/User+Guide قالب سلیقه ای هست .

پروستاشاپ نه پرستاشاپ ! :) این نیز بستگی به خودتون داره که روال کارتون چطوره و با کدوم اسکریپت راحت تر هستید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

من الان نسخه 1.6 می خوام روی هاست نصب کنم ولی خطای ایجاد جداول پایگاه داده میده!

تنظیم خاص یا کانفیگ خاصی نیاز داره مگه این نسخه قبل نصب؟

لینک به دیدگاه

من الان نسخه 1.6 می خوام روی هاست نصب کنم ولی خطای ایجاد جداول پایگاه داده میده!

تنظیم خاص یا کانفیگ خاصی نیاز داره مگه این نسخه قبل نصب؟

خیر تنظیم خاصی نداره ، دیتابیس رو بسازید و مراحل نصب رو پیش برید مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

من چند روزه دارم پرستاشاپ 1.6 رو نصب میکنم اما به این قسمت که میرسم

56%

ایجاد فایل settings.inc

ایجاد جداول پایگاه داده

ایجاد فروشگاه و زبان پیش‏فرض

استقرار جداول پایگاه داده

تنظیم اطلاعات فروشگاه

نصب اطلاعات نمونه

خطایی در هنگام نصب رخ داد...

شما می*توانید از طریق لینک‏های موجود در ستون کناری به مراحل قبلی بازگردید، یا برای آغاز مجدد پروسه اینجا کلیک کنید.

به این خطا میرسه ولی چند روز پیش مسئول هاستم با گرفتن 5000 تومان

پرستاشاپ 1.5 رو واسم نصب کرد که خطا 500 داد مجبور شدم ریسیت کنم و دوباره

نصب کنم نمیدونم چرا نصب نمیشه تو 1.5 هم همین مشکل رو داشتم چیکار کنم ؟

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز خطای هنگام نصب رو فقط میتونید از طریق فایل خطاهای سرور پیدا کنید و معمولا به دلیل بسته بودن برخی توابع در هاست شماست

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز خطای هنگام نصب رو فقط میتونید از طریق فایل خطاهای سرور پیدا کنید و معمولا به دلیل بسته بودن برخی توابع در هاست شماست

موفق باشید

لطفا بیشتر راهنمایی کنید؟

از کجای هاست باید ببینم ؟ چون اول باید ببینم بعد به مسئول هاست اطلاع بدم وگرنه اونا تو یک کلمه میگن مشکلی نیست

من کسی رو ندارم برام انجام بده همشو از طریق اموزش تصویری یاد میگیرم اگه از بچه های این سایت بتونه حلش بکنه میتونم یوزر و پس رو بدم

ممنون

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

توی نصب مشکل دارم. توی نصب قسمت اطلاعات فروشگاه وقتی ایران را انتخاب می کنم توی فرایند نصب این ارور را میده:

1. ایجاد فایل settings.inc
  2. ایجاد جداول پایگاه داده
  3. ایجاد فروشگاه و زبان پیش‏فرض
  4. استقرار جداول پایگاه داده
  5. تنظیم اطلاعات فروشگاه

خطایی در هنگام نصب رخ داد...

شما می‌توانید از طریق لینک‏های موجود در ستون کناری به مراحل قبلی بازگردید، یا برای آغاز مجدد پروسه اینجا کلیک کنید.

**************درصورتی که همون آمریکا میمونه نصب میشه ولی دیگه ریال نداریم. چی کار کنم؟**************

لاگ ارور نصب هم اینه الان:

[02-Jun-2014 08:58:28 Asia/Tehran] PHP Fatal error:  Uncaught exception 'PrestaShopException' with message 'Property State->name length (34) must be between 0 and 32' in /home/mehromah/public_html/book/classes/ObjectModel.php:837
Stack trace:
#0 /home/mehromah/public_html/book/classes/LocalizationPack.php(111): ObjectModelCore->validateFields()
#1 /home/mehromah/public_html/book/classes/LocalizationPack.php(47): LocalizationPackCore->_installStates(Object(SimpleXMLElement))
#2 /home/mehromah/public_html/book/install/models/install.php(454): LocalizationPackCore->loadLocalisationPack('<?xml version="...', '', true)
#3 /home/mehromah/public_html/book/install/controllers/http/process.php(205): InstallModelInstall->configureShop(Array)
#4 /home/mehromah/public_html/book/install/controllers/http/process.php(91): InstallControllerHttpProcess->processConfigureShop()
#5 /home/mehromah/public_html/book/install/classes/controllerHttp.php(174): InstallControllerHttpProcess->process()
#6 /home/mehromah/public_html/book/install/index.php(31): InstallControllerHttp::execute( in /home/mehromah/public_html/book/classes/ObjectModel.php on line 837
[02-Jun-2014 09:12:03 Asia/Tehran] PHP Fatal error:  Uncaught exception 'PrestaShopException' with message 'Property State->name length (34) must be between 0 and 32' in /home/mehromah/public_html/book/classes/ObjectModel.php:837

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

من نسخه1.6 رو نسب کردم و از قالب پیش فرض که درش هست استفاده میکنم اما یه مشکلی که هست اینکه تو تغییر نام شاخه پیغام /قسمت link_rewrite حداقل در پارسی (Persian) مورد نیاز است./ رو میده لطفا در این مورد راهنمایم کنید

سوال دیگه ای که داشتم اینکه چطور میشه بنرهای نمونه در قالب رو عوض کرد و روش کار کرد

ایا میشه شکل قالب شاخه ها و نوع خط رو تغیر داد

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

دوستان ممکنه به زبان ساده به من بگید این بخش تنظیمات دیتا بیس چی میخاد از ما؟

table prefelix چی هست؟ از پشتیبان هاستم پرسیدم جوابمو نداد

لینک به دیدگاه

سلام

یه پیشوند که پرستاشاپ به همه جداولش اضافه میکنه

الان اینجوریه : ps_product

اگه عوضش کنید مثلا به این صورت میشه : arash_product

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 5 months later...

دوستان سلام.

من دیروز پرستاشاپ رو نصب کردم ، تمام مراحل نصب موفقیت آمیز بود ، اما الان که تو بخش مدیریت وارد می شم صفحه ی مدیریت بهم نمایش داده می شه؛ ولی هیچ لینکی فعال نیست ، نه منو ها ، نه هیچکدوم از لینکها ،

یکبار تو firefox باز کردم به صورت بهم ریخته صفحه اومد و لینکها کار کرد ، اما فقط همون یکبار بود.

ممنون می شم راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

دوستان سلام.

من دیروز پرستاشاپ رو نصب کردم ، تمام مراحل نصب موفقیت آمیز بود ، اما الان که تو بخش مدیریت وارد می شم صفحه ی مدیریت بهم نمایش داده می شه؛ ولی هیچ لینکی فعال نیست ، نه منو ها ، نه هیچکدوم از لینکها ،

یکبار تو firefox باز کردم به صورت بهم ریخته صفحه اومد و لینکها کار کرد ، اما فقط همون یکبار بود.

ادرس سایت
لینک به دیدگاه

صفحه سفید میاد؟

نه دوست عزیز ، بخش مدیریت لاگ این می شه ، اما هیچ لینکی فعال نیست ،حتی نسبت به موس اور هم واکنشی نیست ، فقط چندتا لینک پایین صفحه که مال لینکهای پرستاشاپ هست فعاله ،

رو دمو مود هست ، اما قابل تغییر نیست ، انگار دارم یک صفحه تصویری نگاه می کنم.

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز ؛ هنوز نتونستم مشکل رو درست کنم ،

حتی دوباره از اول فروشگاهو نصب کردم (با پایگاه داده جدید و هاست کاملا خالی )؛ اما تغییری حاصل نشد.

چیکار می تونم بکنم؟

زمان برام مهمه که این مشکل منو متوقف کرده .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...