رفتن به مطلب

قالب leo mobile

radiomandegar

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یک قالب پرستا شاپ لایسنس خریدم . اما نمیدونم کد لایسنس رو باید کجا وارد کنم.

بعد اینکه من هر محصول جدیدی را وارد سیستم میکنم میره اخر جدول میشینه به جایی اینکه اول بشینه.

یک سوال دیگه اینکه زمانی که اطلاعات جدید مثل محصول جدید یا شاخه ها رو تعغیر میدم صفحه اصلی هیج تعغیری ایجاد نمیشه مگر اینکه یکبار قالب رو به قالب قبل بزنم و برگردونم تا تعقیرات اعمال بشه .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اگه منظورتون در صفحه اصلی هست، ماژول محصولات پرطرفدار این مدلیه وشما باید بصورت دستی از بخش مدیریت به منوی کاتالوگ >> محصولات برید و شاخه خانه رو انتخاب کنید و محصولاتی که دوست دارید رو بالا بکشید تا نمایش داده بشه.

برای مورد بعدی هم بخش سوالات پرتکرار انجمن رو مطالعه کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

متاسفانه من خیلی گشتم ولی لینکی رو پیدا نکردم که چجوری کد لایسنس قالب رو کجا بزنم

سوال دیگم این بود که من هر محصول جدیدی رو که وارد میکنم تو صفحه اول نمایش نمیده با اینکه زیر گروه اون محصول را هم زدم اما محصولات قدیمی الویتشون اول تر هست نسبت به قدیمی ها

ادرس سایت هم HTTP://BEHKISH.COM

لینک به دیدگاه

سلام

ببینید من زمانی که محصول را وارد سایت می کنم اون محصول توی صفحه اول یا صفحه ایی که محصول رو به اون شاخه مرتبط کردم نمیاره.

به جای اولین های لیست میره اخر لیست میشینه محصول . کجا میتونم تنظیم کنم .

لینک به دیدگاه

اینکه میره آخر لیست ، اگه تو بخش کاربری منظورتونه ، خوب از بخش تنظیمات / محصولات میتونید تعیین کنید که نحوه قرارگیری به چه شکل باشه .

لینک به دیدگاه

در صفحه اول تعداد محصولات باید محدود باشد. جایگاهشون هم در بخش مدیریت بکشید بالا و پایین در فروشگاه هم درست میشه

برای شاخه بندی هم بهمن جان گفتن. شاخه ها تابع تنظیم شما هستند

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...