رفتن به مطلب

ماژول سبد خرید ویژه فروش فایل

پست های پیشنهاد شده

سلام

چند وقتی بود که برخی از فروشگاه داران که محصولات دانلودی (مجازی) میفروختند از زیاد بودن مراحل خرید ناراضی بودند. مسلما برای فروشگاههایی که صرفا محصولات مجازی از قبیل موزیک، کتاب الکترونیکی و ... برای فروش دارند، وجود فیلدهایی مثل شهر، استان، کدپستی و غیره اضافی است و تنها باعث فراری دادن مشتری از فروشگاه میشود. لذا تیم پرستاشاپ پارسی اقدام به ارائه این محصول نموده است که مراحل ثبت نام رو به ایمیل و پسورد خلاصه میکنه و همچنین مراحل خرید بسیار راحتتر شده است.

نکته : این ماژول تنها برای فروشگاههایی مناسب است که تمام محصولات آنها دانلودی هستند لذا فروشگاههایی که محصولات فیزیکی دارند و یا هر دو نوع محصول رو دارند به هیچ عنوان اقدام به خرید این محصول نکنند

• از ویژگیهای بارز این ماژول اینه که هیچ اورراید و تغییری در هسته پرستاشاپ انجام نمیشه و فقط تغییرات جزئی در قالب شما باید اعمال بشه.
  • نصب این سبد خرید باید توسط تیم ما انجام بشه به خاطر دلیلی که ذکر کردم (نیاز به تغییرات در قالب در نسخه 1.5)
  • دکمه ورود از سایت حذف میشه و مشتری شما هنگام پرداخت ، بصورت خودکار به صفحه ورود یا عضویت منتقل میشه ( در نسخه 1.6 نیازی به این کار نیست )

http://bazaar.presta-shop.ir/img/cms/rmtn/pdcart1.JPGhttp://bazaar.presta-shop.ir/img/cms/rmtn/pdcart2.JPGhttp://bazaar.presta-shop.ir/img/cms/rmtn/pdcart3.JPG

• سازگار نمودن ظاهر ماژول به عهده شما خواهد بود و در صورت تقبل توسط بازارچه، شامل هزینه مجزا خواهد شد. (با قالب پیشفرض سازگار است)
  • یکی از مزیت های این بسته اینه که مشتری شما بلافاصله پس از پرداخت میتونه لینک دانلود رو ببینه و محصولاتش رو دانلود کنه. اما برای این منظور باید ماژول بانکی ویژه داشته باشید که ما به مرور زمان این ماژولها رو بصورت رایگان اضافه خواهیم کرد. فعلا ماژول بانک ملت و پارسیان برای این منظور آماده شده است.

دمو برای نسخه 1.5 (انگلیسی)
دمو برای نسخه 1.5 (فارسی)

در سایتی که برای دمو انتخاب کردم، ماژول بانک ملت دستکاری شده تا نیاز به پرداخت نباشد. میتونید محصول داخل سایت رو که خودش یک ماژول برای نسخه 1.5 است ، به سبد اضافه کرده و مراحل خرید رو طی کنید و یک ماژول رایگان هم به دست آوردید البته بدون پشتیبانی. نسخه دمو انگلیسیه و زیاد تعجب نکنید. هدف اینه که مراحل کار رو ببینید. در هنگام ثبت نام هم فیلدهای نام و نام خانوادگی اجباری نیستند و میتونید اونها رو خالی بذارید و یا در سایت خودتون اونها رو کلا حذف کنید.

• تمام ماژولهای بانکی و واسطه های بانکی موجود در پرستاشاپ پارسی ، به مرور زمان به این بسته اضافه خواهند شد.
  • فروشگاههاییکه ماژول بانکی آنها هنوز در بسته قرار نگرفته نیز میتوانند این ماژول را در زمان تخفیف تهیه نمایند و از امکانات آن استفاده کنند. تنها بخش لینک دانلود در انتهای خرید را تا زمان ارائه ماژول بانکی ویژه در اختیار نخواهند داشت.
  • آپدیت های ماژول بصورت رایگان در اختیار همه خریداران قرار خواهد گرفت
  • شماره موبایل به ماژول سازگار با نسخه 1.6 اضافه شد

لینک خرید از بازارچه ( نسخه 1.5 )

لینک خرید از بازارچه ( نسخه 1.6)

موفق باشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوست عزیز بعد از اینکه محصول به سبد خرید اضافه میشه و روی پرداخت کلیک میکنید، مراحلی که باید طی بشه رو در پست اول بصورت تصویری گذاشتم.

مقایسه کنید و بفرمائید کدوم قسمتش عمل نمیکنه تا بررسی کنم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

دموی فارسی به پست اول اضافه شد

میتونید به سایت برید و یک آهنگ زیبای لری رو به قیمت 100 تومن دانلود کنید :D

البته در نسخه دمو همانطور که قبلا هم عرض کردم، ماژول بانک دستکاری شده و شما نیازی به پرداخت ندارید

پس از کلیک بر روی پرداخت بانک ملت، دکمه دانلود محصول برایتان ظاهر خواهد شد.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

من رفتم پرداخت کنم اما بدون پرداخت پول لینک رو داد :D

اما مشکلی ک داشت تو ثبت نام فوری این بود که با وجود اینکه نام و نام خانوادگی اختیاریه تا پرشون نکنیم نمی تونیم به مرحله بعد بریم !گ

و سبد خرید هم خالی نشد

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز ماژول بانک در این دمو ها دکوریه و در سایت اصلی تا

پرداخت انجام نشه لینکی دریافت نخواهد شد. همچنین مشکل خالی نشدن سبد خرید

هم با نصب ماژول بانکی واقعی حل خواهد شد.

در مورد ثبت نام ولی نباید چنین مشکلی وجود داشته باشه. کدوم دمو رو تست کردید ؟

لینک به دیدگاه

سلام

به دلیل مشغله ، متاسفانه تا خریداری نشه فعلا فکر نمیکنم بتونم سازگارش کنم

اگه عجله ندارید احتمالا تا 7 8 روز دیگه سازگار میشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 3 months later...
  • 1 month later...

سلام

دوست عزیز ماژول پیامک ، پیشفرض پرستاشاپ نیست و در این سبد وجود نداره. برای اینکار باید از طریق بازارچه درخواست بدید تا براورد هزینه و زمان بشه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

البته من تا به حال چنین درخواستی نداشتم و فکر نمیکنم ضروری باشه . با این حال تو نسخه بعدی این مورد و نام و نام خانوادگی رو بصورت انتخابی اضافه میکنم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

فيلد موبايل رو قرار بود اضافه كنند دوستان، اونم يك هفته تا ١٤ روز ،،، الان شده ٢ ماه ،،، الان منتظر بمونم ؟ اعتراض كنم ؟ اعتصاب كنم ؟ شما جاى من بوديد چكار ميكرديد ؟!

Sent from my iPad using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز در پیامهای رد و بدل شده اعلام کردم که در نسخه بعدی در نظر میگیرم این نکته رو و قول قطعی به شما داده نشد و با توجه به حجم کار و سفارشات هنوز وقت خالی برای این کار پیدا نکردم. شما باید قبل از خرید به این مطلب دقت میکردید و در تصاویر پیوست شده محصول کاملا مشخص است که فیلد موبایل ندارد.

با این حال در صورت عدم رضایت میتونید از بازارچه درخواست بدید تا سفارشتون رو کنسل کنیم.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

آقا ما مشكلى نداريم ، همون موقع هم گفتم هزينه رو هم ميدم كه براى بنده انجامش بديد ولى كلا شما مثل اينكه خيلى سرتون شلوغه

Sent from my iPad using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام

دقیقا همینطوره دوست عزیز. حجم سفارشات بالاست و به سختی میشه برنامه ریزی دقیقی انجام داد. ابتدای هفته آینده از طریق پیام خصوصی یادآوری کنید، سعی میکنم این نسخه رو زودتر آماده کنم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...