رفتن به مطلب

علامت دار کردن تصاویر

dn1353

پست های پیشنهاد شده

من مشکلی ندارم :)مشکلتون؟ آدرس سایت؟ خطا میگیرید؟ صفحه سفید؟

دوست من لطفا با جزییات مشکلاتتون رو توضیح بدید

با سلام ،

متشکرم که پاسخ دادین

دوست عزیز من با سیستم سرور خودم بصورت لوکال هیج مشکلی ندارم و از زحمات شما دوستان متخصص بسیار سپاسگزاری می کنم

ولی وقتی سایت رو به سی پنل می برم در اونجا فقط در زمانی که این ماژول رو نصب می کنم دچار مشکل میشم

سایت در بر روی سرور خودم بصورت محلی :

http://dnserver1.asuscomm.com/yemakfood

سایت بر روی cpanel :

http://www.yemakfood.com

همانطور که مشاهده می کنید در سرور خودم watermark اعمال شده ولی توی cpanel به محض اینکه این ماژول رو پیکربندی میکنم مشکل پیش میاد .

با تشکر

د. نجاری

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوست عزیز به احتمال زیاد یکی از توابع مورد نیاز در این سرور بسته است

بهتره فایل اررورهای سرور را بررسی کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

دوست عزیز به احتمال زیاد یکی از توابع مورد نیاز در این سرور بسته است

بهتره فایل اررورهای سرور را بررسی کنید

موفق باشید

با سلام مجدد

متاسفانه نتونستم چیزی از روی Error log پیدا کنم ،

میشه لطفا کمی توضیح بدین که ماژول علامت دارکردن تصاویر دقیقا از چه توابعی در php استفاده میکنه ، تا حداقل بتونم با host admin تماس بگیرم و از اونا بخوام برام انی توابع رو نصب کنند .

ولی یک نکته بسیار عجیب اتفاق می افته :

وقتی بطور کلی این ماژول رو در Cpanel استفاده نمی کنم سایت هیچ مشکلی نداره ولی به محض اینکه این ماژول رو فعال می کنم سایت دیگه بالا نمی آد و من مجبور میشم مجددا فایل .htaccess رو که قبلا backup گرفته بودم به شاخه root برگردونم .

نکته اینجاست که ما میدونیم از طریق Allowoverright در فایل httpd.conf لینوکس میتونه به Apache بگه که دستورات فایل .htaccees رو اجرا کن . البته این فایل در اختیار کاربران قرارداره تا بتونند برای خودشون بخشی از اطلاعات Apache رو config کنند ، مثل استفاده از Userdir directive ها در لینوکس . و یا اجرای cgi در home directory کاربران .

به نظر من در بخش علامت دار کردن تصاویر ، اطلاعاتی روی ,htaccess ذخیره میشه که باید به فایل httpd.conf دستور کامپایل رو برای این ویژگی ارائه بده ، ولی متاسفانه apache از این دستورات نمیتونه استفاده کنه و فایل .htaccess با تغییرات غیر قابل فهم برای apache مجددا ذخیره میشه و سرور apache در هر بار بارگذاری سایت تمامی فایلهای ,htaccess رو بارگذاری میکنه ، لذا این فایل که شامل دستورات غیرقابل اجرا برای appache هستش رو نمیتونه بارگذاری کنه و نتیجتا سایت لود نمیشه و خطا میده .

به نظر میرسه ویژگی allowoverwrite در فایل apache.conf غیر فعال شده .

میخواستم نظرتون رو بدونم

متشکرم

لینک به دیدگاه

دوست من به جای این همه توضیحات به ظاهر فنی و بی ارتباط به موضوع مشکل خودتون رو شرح بدید!

از نظر فنی «مشکل پیش میاد» معنی نداره! مشکل رو باید شرح بدید. چند نوع مشکل داریم

صفحه سفید: دیباگ رو روشن کنید تا خطا نمایش داده بشه

خطا: چه خطایی و چه زمانی؟

نمایش ناصحیح: عکس بدید یا لینک

و ...

تا همین جا هم دوستان لطف کردند و تاپیک رو پاک نکردند و جواب سوالتون رو دادن

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

• 8 months later...

دوست من به جای این همه توضیحات به ظاهر فنی و بی ارتباط به موضوع مشکل خودتون رو شرح بدید!

از نظر فنی «مشکل پیش میاد» معنی نداره! مشکل رو باید شرح بدید. چند نوع مشکل داریم

صفحه سفید: دیباگ رو روشن کنید تا خطا نمایش داده بشه

خطا: چه خطایی و چه زمانی؟

نمایش ناصحیح: عکس بدید یا لینک

و ...

تا همین جا هم دوستان لطف کردند و تاپیک رو پاک نکردند و جواب سوالتون رو دادن

جناب دانوش . سلام. متاسفانه شما طوری جواب ایشون رو دادید که من موندم چطور مشکلم رو در همین ارتباط مطرح کنم.

بنده هم قبلا مطالبی از ارورهایی که هنگام واتر مارک کردن تصاویر رخ میده، خونده بودم. الان وقت عمل رسیده و تصمیم دارم تصاویرم رو واتر مارک کنم. مشکل اینجاست که میترسم این کار رو انجام بدم و تموم تشکیلات بهم بریزه.

فکر کنم اکثر این ارور ها بر میگرده به تنظیمات php.ini در هاست. گزینه های max_execution_time و max_input_vars.

اگر درست گفته ام ، بی زحمت راهنمایی بفرمایید که این مقادیر روی چه عددی باشند که هنگام واتر مارک کردن حدود 800 تا تصویر ، ما با ارور و داون شدن مواجه نشیم.

اگر راه حل از سمت مدیر هاست هست، به ایشون چی بگیم چی کار کنه؟

سپاسگزارم

لینک به دیدگاه

این تنظیمات بستگی به تعداد محصولات و موارد دیگه ای داره

معمولا max_execution_time عدد ۳٠٠ میتونه خوب باشه ولی این تنها مورد نیستو مواردی مثل memory_limit و قدرت پردازنده هاست هم مهمه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...