رفتن به مطلب

تغییر عنوان اصلی فروشگاه

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان فروشگاهم در هنگام نصب یه عنوان اصلی براش تنظیم شد مثلا فروشگاه اینترنتی ایکس

اما الان من میخوام اینو تغییر بدم، از داخل پنل مدیریت راهی براش وجود نداره ظاهرا و هر کاری می کنم و از بخش های سئو و URL های آشنا و تماس های فروشگاه اقدام می کنم بازم اون چیزی که میخوام نمیشه و مثلا عبارت فروشگاه اینترنتی یه بار بی خودی تکرار میشه در عنوان اصلی!

میخوام بدونم روشی هست که بشه اون عنوانی که در ابتدا انتخاب شده رو تغییر داد؟

ممنون میشم راهنمایی کنین

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تنظیمات / تماس های مغازه

خیلی ممنون

همونطوری که عرض کردم از این طریق و اون بخش سئو و urlهای آشنا(بخش index) نمیشه اون چیزی که مد نظرمون هست رو ایجاد کنیم چون همیشه یه مشکلی وجود داره

من میخوام اون عنوان اصلی که همون اول نصب تنظیم شده رو دوباره تغییر بدم و به چیزی که میخوام در بیارم، این امکان هست؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز راه کار خدمتتون گفته شد ، اول برین بخش تنظیمات / تماس های مغازه و اسم فروشگاه رو بنویسین = فروشگاه اینترنتی بهمن

بعد برین بخش تنظیمات سئو و صفحه اصلی رو ویرایش کنید و براش یه عنوان متا تعیین کنید = فروش لوازم خانگی و تجهیزات صوتی

با اینکار عنوان سایتتون اینجوری خواهد شد :

فروشگاه اینترنتی بهمن ، فروش لوازم خانگی و تجهیزات صوتی

لینک به دیدگاه

دوست عزیز راه کار خدمتتون گفته شد ، اول برین بخش تنظیمات / تماس های مغازه و اسم فروشگاه رو بنویسین = فروشگاه اینترنتی بهمن

بعد برین بخش تنظیمات سئو و صفحه اصلی رو ویرایش کنید و براش یه عنوان متا تعیین کنید = فروش لوازم خانگی و تجهیزات صوتی

با اینکار عنوان سایتتون اینجوری خواهد شد :

فروشگاه اینترنتی بهمن ، فروش لوازم خانگی و تجهیزات صوتی

ممنون که پاسخ میدین

الان طبق روش شما که میرم عنوان فروشگاه من اینطوری میشه:

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/dec5af7002790c581.png

اینم صفحه محصول که میرم:

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/6b1c82712cdff26b1.jpg

میخوام بدونم اینم جزو مشکلات راست چین این نسخه از پرستاشاپه که اینطوری نشون میده یا نه داره برعکس نشون میده واقعا؟

لینک به دیدگاه

آدرس فروشگاه رو بذارین ، عکس نذارین از جاهای دیگه ، اگه عکس میذارین باید تو انجمن ضمیمه کنید وگرنه دیده نمیشه .

عذر میخوام از این بابت

عکس ها پیوست شدن :)

post-5867-14373019792049_thumb.jpg

post-5867-14373019792374_thumb.png

لینک به دیدگاه

مشکلی نیست درسته ، چون یه قسمت از متن فارسی ویه قسمت انگلیسیه اینجوری نشون میده ، ولی درسته ( ربطب هم به نسخه فارسی یا انگلیسی نداره ) البته آدرس باز ندادین .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...