رفتن به مطلب

ضرورت مالیات ارزش افزوده

پست های پیشنهاد شده

سلام

تا جایی که من میدونم از فروشگاه دارای اینترنتی مالیات 6% گرفته نمیشه.پس با این حساب چرا پیش فرض پرستافارسی اینه که این مالیات دریافت شه؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

میتونید از بخش مالیات ها غیر فعالش کنید

با احترام

ممنون.میدونم میشه غیرفعالش کرد.ولی فکر میکنم دلیلی داشتن واسه این کار که من خبر ندارم.درسته؟

لینک به دیدگاه

سلام

پرستاشاپ یه سیستم جهانیه و فقط برای ایران نیست. در خیلی از کشورها از فروشگاههای اینترنتی هم مالیات گرفته میشه.

در ضمن مالیات امسال 8 درصد شده ولی فعلا فروشگاههای اینترنتی مالیاتی پرداخت نمیکنند. البته این حکومتی که من میشناسم، به زودی مالیات رو برای فروشگاههای اینترنتی هم برقرار میکنند.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

من فکر نمیکنم این مالیات رو واقعا به دارایی پرداخت کنند چون هنوز تا جایی که اطلاع دارم این فروشگاهها شامل مالیات نیستند. مگر اینکه بصورت خود اظهاری به دارایی ارائه کنند که خیلی بعیده.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

با سلام

رامتين جان اگه فروشگاه هاي اينترنتي ماليات پرداخت نميكنند پس چرا سايتي نظير فينال(final.ir) اين ماليات رو اخذ ميكنه؟؟

سلام

چون فینال یک شرکت تجاری هست و شرکت ها هم موظف به پرداخت مالیات هستند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...