رفتن به مطلب

ریدایرکت لاگین بیش از حد!

پست های پیشنهاد شده

کش پرستا رو از tools روی هاست پاک کردم کاملا + کش مرورگر رو هم پاک کردم کاملا

اما بعد از لاگین ریدایرکت میشه باز!

راستی الان دیگه فکر کنم ولیدیت ( validate ) هم نمیکنه اطلاعات در لاگین رو!

الان با یک ایمیل دیگه خواستم وارد شم بدون اینکه ارور بده کارمند وجود ندارد ریدایرکت شد باز روی لاگین!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از سیستم های کش مثل cloudflair استفاده نمیکنید؟ این مشکل از کوکی هست و نه کش. ممکنه از هاست هم باشه. اسم پوشه ادمین رو تعویض کنید و مجدد امتحان کنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

پس از تعویض اسم پوشه ادمین بازم چیزی عوض نشد

تقریبا کل فروم های خارجی رو هم گشتم و تموم کد هاشون رو امتحان کردم اما نشد

صبح درست بودا الان قاطی کرده!!

لینک به دیدگاه

این مشکل از کوکی هست دوست من

اگر با کروم هستید از منو new incognito window رو بزنید و اگر فایرفکس private window و سپس سایت رو باز کنید و لاگین کنید ببینید درست میشه. اگر نشه مشکل از تنظیمات session یا cookie. هاست هم میتونه باشه

لینک به دیدگاه

با این روشی که فرمودین امتحان کردم نشد!!!

نگاه کنین برای لاگین این لینکه منه: ( لینک ها fake هستند به آخر لینک ها توجه کنید)

http://myDomain.ir/admin6000/index.php?controller=AdminLogin&token=ad646038bee867a6f49d1389fe475a34

بعد از ورود اطلاعات لاگین لینک میشه:

http://myDomain.ir/admin6000/index.php?controller=AdminLogin&token=ad646038bee867a6f49d1389fe475a34&redirect=AdminDashboard

فکر کنم لینک فراخوانی مشکل داره ها!!! چون در صورت ورود اطلاعات غلط، چک کردن صحت اطلاعات ( Validate ) کردن انجام میشه! هم به صورت frontEnd و backEnd !! اگر از این مرحله رد شد درخواست redirect=AdminDashboard به آخر لینک اضافه میشه، تا اینجاش کاملا منطقی و درست است، اما بعد از اینجا ریدایرکت میشه روی لاگین!

لینک به دیدگاه

وقتی شما بعد از لاگین لاگ اوت میشید مشکل از تنظیمات هاست شماست

قبلا موارد زیادی این مشکل گزارش شده و یکی از کاربران انجمن هم عکسی از تنظیمات صحییح قرار دادند

لینک به دیدگاه

سلام منم این مشکل رو دارم

مثلا صفحه ادمین یوزر پسورد میزنم صفحه لود میشه و دوباره ازم یوزر پسورد میخواد !!! مطمئنم از کوکی و کش نیست اما وقتی لینک دیگری میزنم مثلا لینک مستقیم صفحه ساخت شاخه و درج محصول یوزر پسورد میزنم وارد میشه !

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

عزیز مشکل رو من خودم حل کردم

برای اینکه مطمئن شی مشکلت بام یکیه برو تو یجای دیگه از هاست پرستا نصب کن، اگه تو 10% گیر کرد مشکل از MySql سرور هست که باید اطلاع بدی درست کن

لینک به دیدگاه

پس از گشت و گذار در کلی فروم ایرانی و خارجی این مشکل توسط خودم کشف شد! وقتی شما بری تنظیماتی که با اون متصل به دیتابیس عوض کنید مثلا پسوورد یوزری که با اون به پایگاه داده وصلید، سیستم پرستا در تطبیق کوکی و پسوورد شما دچار مشکل میشه و لاگین نمیشه کرد! و این کوکی به هیچ عنوان عوض نمیشه! یعنی به هیچ عنوان تنظیمات دیتابیس رو نه از روی هاست عوض کنید نه از روی فایل کانفیگ موجود در includes

لینک به دیدگاه

این چیزی که گفتید کاملا بی ارتباطه. کوکی از یک cookie key ساخته میشه که ارتباطی به اون اطلاعات هم نداره

سایت هایی زیادی هاست عوض میکنند و اون اطلاعات رو تغییر میدن و مشکل ندار ن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...