رفتن به مطلب

ایجاد شاخه عمودی در صفحه اصلی سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام چطوری میشه در صفحه اصلی شاخه ها و جستجوی لایه رو نمایش داد منوی افقی فعال است اما شاخه ها بصورت عمودی فقط وقتی وارد یکی از شاخه ها میشوم دیده میشود میخوام شاخه ها در صفحه اصلی نیز نشان داده شود - پرستا 6.6

در ضمن ماژول منوی عمودی رو هم پیدا کردم و فعال است

لطفاً راهنمایی فرمائید

خیلی گشتم نتونستم پیداکنم اگر سوال تکراری بود خواهش میکنم بنده را عفو فرمائید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان راه حلی نداره این مشکل من

من هنوز با منو عمودی توی صفحه اصلی کار نکردم ولی می تونین توی موقعیت ماژول ها رو نگاه کنین، منو افقی بالا توی چه هوکی هست، منو عمودی هم هم هوک اون کنین ببینین درست می شه یا نه؟

لینک به دیدگاه

سلام ممنون از اینکه توضیح دادید من منوی عمودی را فعال میکنم هیچ اتفاقی نمیافته صفحه خانگی همچنان بدون ساختار درختی یا شاخه است

ممنون میشم اگر بتونید کمک کنید فکر کنم رو 6.6 میشه این کار را انجام داد

لینک به دیدگاه

سلام ممنون از اینکه توضیح دادید من منوی عمودی را فعال میکنم هیچ اتفاقی نمیافته صفحه خانگی همچنان بدون ساختار درختی یا شاخه است

ممنون میشم اگر بتونید کمک کنید فکر کنم رو 6.6 میشه این کار را انجام داد

توی گوگل یه سرچ انگلیسی بزنین، ولی به احتمال زیاد باید هم هوک با منو افقی فعلی باشه تا نمایش داده بشه

module vertical menu

free module vertical menu

بعد توضیح رو بخونین 1.6 باشه یا نوشته باشه رسپانسیو

لینک به دیدگاه

این سایت از نسخه 6.6 استفاده کرده و در صفحه خانگی شاخه ایجاد شده است

http://www.iroption.com/

برین به ماژول ها- ماژول بخش شاخه ها

پیکربندی رو بزنین

ریشه دسته بندی رو روی Home category بزارین

سیو و کامپال فکر کنم درست شه

لینک به دیدگاه

پیکربندی رو بزنین

سلام ممنون از وقتی که برای مشکل من میذارید ولی متاسفانه درست نشد قبلاً این کار را انجام دادم
لینک به دیدگاه

پیکربندی رو بزنین

سلام ممنون از وقتی که برای مشکل من میذارید ولی متاسفانه درست نشد قبلاً این کار را انجام دادم

خب دوست گرامی جواب رو پیدا کردم آسونه

مسیر زیر رو دنبال کنین

تنظیمات - قالب ها- روی ویرایش قالب پیش فرض کلیک کنین که نوشته ستون سمت چپ و راست و... روی ویرایش کلیک کنین

از قسمت ظاهر ستون ها، index رو پیدا کنین و فعال اش کنین

بعد به ماژول ها- موقعیت ها برین

قسمت displayLeftColumn رو پیدا کنین، روی ویرایش ماژول شاخه ها کلیک کنین، در قسمت استثناها چیزی نوشته نشده باشه، سیو کنین و رفرش، شاخه عمودی درست شده رفرش رو بزنین و تموم.

لینک به دیدگاه

ای ول واقعاً استادی ... واقعاً دستت درد نکنه خیلی عالی بود !!

واقعاً دستتون درد نکنه هرچقدر تشکر کنم کمه .....

اما یک سوال دیگه ای داشتم در مورد قسمت ماژول + موقعیت+ بطور مثال ..displayleftcloumn

در قسمت ویرایش بلوکها وقتی یکی از بلوکها را رهاکنیم آیا امکان فراخوانی مجدد بلوک رها شده وجود دارد ؟

ممنون میشم در این مورد راهنمایی فرمائید

لینک به دیدگاه

ای ول واقعاً استادی کجا کاری نداشت و ساده بود !! اما اگر من عمراً میتونستم این مشکل رو حل کنم واقعاً دستت درد نکنه

یک سوال دیگه ای داشتم در مورد قسمت شاخه ها در displayleft... که میتوان بعضی موارد را جذف کرد اگر مثلا یکی از تب ها را حذف کنم مثلاً برچسب ها ، که شاخه های عمودی کمی کوتاه شوند آیا امکان بازیابی مجدد هساش ؟

باز هم از جنابعالی متشکرم واقعاً ممنون

خواهش می کنم

پیشنهاد می کنم روی لوکال یه نسخه پرستا رو نصب کن و با اون ور برو تا با امکانات پرستا بیشتر آشنا شی من هم قبلا این کار رو کرده بودم

تب رو حذف نکن چون اونها هوک هستن که به مشکل بر می خوری

اگه می بینی ستون سمت چپ به جز شاخه، ماژول های دیگه ای هست که طولانی شده ، اون ماژول رو توی همون displayleft ویرایش رو بزن، توی استثنا ( یه لیست هست) اونجا ایندکس رو روش کلیک کن تا آبی شه و سیو کن ، این جوری توی صفحه اصلی نمایش نمی ده

لینک به دیدگاه

من پرستا را رو لوکال دارم

اونجا چند تا گزینه که اضافه بود رو حذف کردم تا لیست خیلی طولانی نشود اونجا بود که این سوال برام پیش اومد که اگر دوباره بهشون نیاز داشتم چطور میشه بازیابی کرد ....

ممنون

آقا در شد هر ماژولی که می خوام تو صفحه اصلی و یا جای دیگری نباشه در قسمت ویرایش محل مورد نظر رو پیدا میکنی درست شد خیلی عالیه دستتون درد نکنه واقعاً ممنون از زحماتتون

فقط یک ماژول کار نمیکنه جستجوی لایه ای با وجودی که در محدودیت نیست اما در بخش دیده نمیشه !!

لینک به دیدگاه

من پرستا را رو لوکال دارم

اونجا چند تا گزینه که اضافه بود رو حذف کردم تا لیست خیلی طولانی نشود اونجا بود که این سوال برام پیش اومد که اگر دوباره بهشون نیاز داشتم چطور میشه بازیابی کرد ....

ممنون

آقا در شد هر ماژولی که می خوام تو صفحه اصلی و یا جای دیگری نباشه در قسمت ویرایش محل مورد نظر رو پیدا میکنی درست شد خیلی عالیه دستتون درد نکنه واقعاً ممنون از زحماتتون

فقط یک ماژول کار نمیکنه جستجوی لایه ای با وجودی که در محدودیت نیست اما در بخش دیده نمیشه !!

جستجوی لایه ای احتمال زیاد با ویژگی محصولات مرتبطه، مثلا برای رنگ محصولات یا محصول کدوم کشور هستن، نمی دونم ، بزار آمار در می یارم می گم، شما هم می تونین تست کنین، دو سه تا محصول رو براشون ویژگی تعریف کنین، بعد که یه محصول رو باز می کنین، احتمالا جستجوی لایه ای امکان سرچ کردن توی ویژگی ها رو می ده، باز هم فعلا نمی دونم!
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...