رفتن به مطلب

نمایش نوع حمل اشتباه

پست های پیشنهاد شده

سلام

تو سایت من وقتی چیزی به سبد خرید اضافه میکنم، بعدش که میرم رو سبد خرید(بدون کلیک)، یه منو باز میشه محصول و قیمت کل رو داره.یه قسمت هم هست نوشته

حمل: رایگان

این چیه؟ازکجا اومده؟

من چند تا حامل دارم و مشتری انتخابش میکنه.نمیخوام تو اینجا نوع حملو نشون بده.

چه کار باید بکنم؟

آدرس سایت:

patrisa.com

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما صد درصد از یک ماژول ثانویه برای ثبت خرید محصولات استفاده میکنید ( احتمالا زیاد سبد خرید ) و چون هزینه حمل و نقل داخل اون ماژول صورت میگیره ، طبیعتا قبل از اینکه وارد مراحل خرید بشین نمیشه هزینه ارسال رو نشون داد .

فقط با تغییر کد های اون بخش و دستکاری در قالب میتونید اون بخش رو حذف کنید ، یا میتونید از بخش ترجمه ها رایگان رو به بعدا محاسبه میگردد ، تبدیل کنید

ضمنا ، فروشگاهتون فروشگاه خوبی شده ، فقط تو بخش معرفی محصو مشکل دارین ، حداقل چند سطری در مورد محصول توضیح بدین ، جنسش چیه .... ، البته قبول دارم سخته در مورد این جور محصولات توضیحات نوشت ، اما با کمی خلاقیت میتونید ، چون زحمت کشیدین رو این ، حیفه که فروش نداشته باشین یا رشد نکنه .

لینک به دیدگاه

شما صد درصد از یک ماژول ثانویه برای ثبت خرید محصولات استفاده میکنید ( احتمالا زیاد سبد خرید ) و چون هزینه حمل و نقل داخل اون ماژول صورت میگیره ، طبیعتا قبل از اینکه وارد مراحل خرید بشین نمیشه هزینه ارسال رو نشون داد .

فقط با تغییر کد های اون بخش و دستکاری در قالب میتونید اون بخش رو حذف کنید ، یا میتونید از بخش ترجمه ها رایگان رو به بعدا محاسبه میگردد ، تبدیل کنید

ضمنا ، فروشگاهتون فروشگاه خوبی شده ، فقط تو بخش معرفی محصو مشکل دارین ، حداقل چند سطری در مورد محصول توضیح بدین ، جنسش چیه .... ، البته قبول دارم سخته در مورد این جور محصولات توضیحات نوشت ، اما با کمی خلاقیت میتونید ، چون زحمت کشیدین رو این ، حیفه که فروش نداشته باشین یا رشد نکنه .

ممنونم

بله، از سبد خرید دی بی اس تم استفاده میکنم.

دقیقا ترجمه کدوم قسمتو باید تغییر بدم؟

---------------------------------------

علاوه بر اون قسمت، وقتی هم یه مورد به سبد اضافه میشه، یه چنجره کوچیک باز میشه که امکان ادامه خرید یا پرداخت نهایی رو میده.حالا اینجا دوتامشکل هست:

یکی اینکه باز اینجاهم مینویسه حمل رایگان.اینو چه طور میشه عوض کرد؟

و دیگه این که از ترجمه کدوم بخش میتونم "ادامه خرید" رو عوض کنم؟

لینک به دیدگاه

سلام

به تنظیمات ارسال برید و ترتیب رو برعکس کنید تا بالاترین قیمت رو نشون بده. در حال حاضر کمترین قیمت رو میزنه که رایگان هست.

به بخش ترجمه ماژولها برید و عبارت رو جستجو کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

من این مشکلو پیگیری کردم، ظاهرا ربط به قالب و ترجمه اینا نداره. واقعا پرستا فکر میکنه قراره رایگان باشه.

اینجا رو پیدا کردم.میشه یه نگاه بندازید:

http://www.prestashop.com/forums/topic/320212-solved-ps-16-always-free-shipping-in-the-cart/

ولی واسه من کار نمیکنه. مثلا میگم حمل رایگان شروع شود از فلان تومن. میشه یه عدد خیلی بالایی بذارم ولی خب نمیدونم تاثیر تو جاهای دیگه داره یا نه

لینک به دیدگاه

یعنی چی :

ولی واسه من کار نمیکنه. مثلا میگم حمل رایگان شروع شود از فلان تومن. میشه

یه عدد خیلی بالایی بذارم ولی خب نمیدونم تاثیر تو جاهای دیگه داره یا نه

توی گزینه حمل رایگان شروع شود مبلغ رو وارد کنین

لینک به دیدگاه

یعنی چی :

ولی واسه من کار نمیکنه. مثلا میگم حمل رایگان شروع شود از فلان تومن. میشه

یه عدد خیلی بالایی بذارم ولی خب نمیدونم تاثیر تو جاهای دیگه داره یا نه

توی گزینه حمل رایگان شروع شود مبلغ رو وارد کنین

ممنونم

وقتی میگم حمل رایگان شروع شود از 1 تومان، درست نمیشه. یعنی همچنان میزنه حمل رایگان.

سیستم فروشگاه منم اینطوره که خرید نقدی حمل رایگان داره. دیگه هزینه اش مهم نیست. نمیتونم اینجا شرط بذارم

لینک به دیدگاه

با توضیح خط اولتون یه خورده مشکل دارم! شما زیر 1 تومن محصول تعریف کردین که تست کنین ببینین جریان چه جوری می شه؟

اگه راه بالا جواب نداد، می تونین برای اینکه ترغیب به خرید نقدی کنین کد تخفیف تعریف کنین و بگین روی خرید نقدی اعمال می شه

یا اینکه اون محصولات رو خرید پستی نفروشین، ولی راه حمل رایگان هم درسته باید تست کنین، الان چیزی که به ذهن من می رسه و برام سوال شد اینه که من مشتری بیام و بالای 1 تومن از فروشگاه بخرم، حمل رایگان می شه ولی پرداختم خرید پستی هست! اون ماژولی که آقا بهمن معرفی کردن هم ازش شاید بتونین استفاده کنین، محدود کردن حامل و پرداخت:

حمل رایگان شه و فقط درگاه آنلاین فعال باشه، فکر کنم اینجوری همه مشکلات حل شه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...