رفتن به مطلب

قالب الکترومارکت 1.6

پست های پیشنهاد شده

آپدیت 1.3 که برای مشتریان ارسال شده بود دارای مشکلات کوچکی در فایل زیپ بود که دوباره برای همه ارسال گردید . دوستان دوباره اقدام به نصب فایل جدید نمایند .

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 492
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

سلام

ممنون از آقا بهمن بابت آپدیت

بسیار عالی تر شده قالب. عالی که بود بهتر شد. مخصوصا قسمت جستجو و اون ماژول تر و تمیز که خیلی مفیده

دو تا مورد دیدم با اجازتون میگم دوست داشتید بررسی کنید

نوار سرچ رو وقتی نوع دوم انتخاب می کنیم یعنی نوع کلاسیک، میاد روی شماره تلفن سایت. وقتی هم حالت خوشگل و مدرن هست اندازه فونت هاش کوچیک تر از قبل شده

وقتی حالت بروزرسانی رو خاموش می کنیم، عبارتش هنوز می مونه و جلوش یه خط فاصله - میاد که جالب نیست.

بازم ممنون از توجهتون و احترام به مشتری

دست مریزاد

یه سوال هم دارم این بلوک عضویت در خبرنامه مدل الکترومارکتیش فعال نمیشه اون دیفالته فعال میشه. وقتی هم که به موقعیت displayfooter می چسبونیم میگه نمیشه!

لینک به دیدگاه

سلام

بسیار عالی تر شده قالب. عالی که بود بهتر شد. مخصوصا قسمت جستجو و اون ماژول تر و تمیز که خیلی مفیده

دو تا مورد دیدم با اجازتون میگم دوست داشتید بررسی کنید

نوار سرچ رو وقتی نوع دوم انتخاب می کنیم یعنی نوع کلاسیک، میاد روی شماره تلفن سایت. وقتی هم حالت خوشگل و مدرن هست اندازه فونت هاش کوچیک تر از قبل شده

وقتی حالت بروزرسانی رو خاموش می کنیم، عبارتش هنوز می مونه و جلوش یه خط فاصله - میاد که جالب نیست.

بازم ممنون از توجهتون و احترام به مشتری

دست مریزاد

یه سوال هم دارم این بلوک عضویت در خبرنامه مدل الکترومارکتیش فعال نمیشه اون دیفالته فعال میشه. وقتی هم که به موقعیت displayfooter می چسبونیم میگه نمیشه!

اگه در ماژول تنظیمات زیر اون قابلیت رو بخونید ، نوشته شده که با فعال کردنش ، بخش شماره تلفن حذف میشه ( نمیاد روش ، بلکه حذف میشه کلا )

اندازه فونت هم بله کوچیکتر شده ، فونت فارسی مشکلاتی ایجاد میکرد که حذف شد در این آپدیت .

خبرنامه رو هم کافیه تنظیم دوباره بزنید میاد میشینه جای خودش .

لینک به دیدگاه

با سلام قالب الکترو مارکت رو امروز خریدم . ولی متاسفانه پی دی اف ارائه شده با قالب ارسال شده هماهنگی ندارد و پیاده نمی شود . لطفا هر چه زودتر نسبت حل این مشکل اقدام فرمایید . با سپاس

لینک به دیدگاه

با سلام قالب الکترو مارکت رو امروز خریدم . ولی متاسفانه پی دی اف ارائه شده با قالب ارسال شده هماهنگی ندارد و پیاده نمی شود . لطفا هر چه زودتر نسبت حل این مشکل اقدام فرمایید . با سپاس

با پشتیبانی قالب ایمیل بدین تا براتون نصب کنن .
لینک به دیدگاه

با آپدیتی دیگر و بسیار مهم در خدمت شما هستیم :cool:

آپدیت 1.4 قالب به تاریخ 1393/9/29

تمرکز این آپدیت بر روی سرعت و کارایی ماژول های قالب قرار گرفته و بهینه سازی های زیادی انجام شده که تاثیر آن را در سرعت و کارایی سایت خود به وضوح مشاهده خواهید کرد . این آپدیت بسیار مهم و حیاتی می باشد ، مخصوصا برای فروشگاه هایی که بازدید بالایی دارند میتواند بسیار بسیار مفید واقع گردد .

[-document-]

با نصب این آپدیت نیازی به نصب آپدیت های قبلی نمی باشد ( آپدیت 1.4 خود تمامی آپدیت های قبلی قالب را نیز در خود جای داده است )

با نصب این آپدیت ، کلیه اطلاعات ماژول های قالب رو از دست خواهید داد ، ( مانند عکس های اسلایدر ، اطلاعاتی که در ماژول سربرگ ها در صفحه اصلی و ... ) پس قبل از نصب این آپدیت ، از اطلاعات خود کپی تهیه کنید تا بعدا بتونید دوباره وارد کنید .

[/-document-]

[-notice-]این آپدیت همراه خود راهنمای نصب کامل دارد ، در صورتی که بخواهید این آپدیت توسط ما برای شما نصب گردد به دلیل وقت گیر بودن ، با هزینه فقط امکان پذیر خواهد بود .[/-notice-]

شرح آپدیت : همانطور که می دانید ، قالب الکترومارکت تعداد زیادی ماژول همراه خود دارد ( بالای 20 ماژول ) و قالبی هست که از حداکثر امکانات و ماژول های پیشفرض پرستاشاپ نیز استفاده می نماید ، برای همین بهینه بودن تمامی ماژول های آن از اهمیت بسیاری برخوردار است ، ما در این آپدیت بیش از 90 درصد از ماژول های قالب را بازنویسی و بازبینی کردیم و آن را با استانداردهای پرستاشاپ هماهنگ کردیم و خرسندم که اعلام کنم ماژول های این قالب حتی بهینه تر و سریع تر از ماژول های پیشفرض پرستاشاپ شده اند .

باگ ها و امکانات :

• حذف تاریخ بروزرسانی از ماژول محصولات پرفروش ( این بخش از پرستاشاپ از این قابلیت برخوردار نمی باشد )
  • افزودن امکانات بیشتر به ماژول نمایش تولیدکننده ها در صفحه اصلی ( میتوانید تعداد برندهای نمایش داده شده را خودتان تعیین کنید )
  • رفع باگ عدم نمایش تعداد تعیین شده در ماژول های محصولات جدید و پرفروش
  • رفع باگ های کوچک در ماژول تنظیمات قالب
  • حذف گزینه رنگ حاشیه در ماژول بلوک های رنگ در صفحه محصول
  • افزوده شدن دو ماژول ( ماژول تبلیغات در ستون ها 1 - ماژول تبلیغات در ستون ها 2 )

ماژول های بهینه شده ( حداقل 200 درصد سرعت و کارایی بهتر :rolleyes: )

1. تنظیمات قالب
  2. محصولات جدید
  3. محصولات پرفروش
  4. آیکون ها در فوتر
  5. شماره تلفن در هدر
  6. سربرگ ها در صفحه اصلی
  7. بلوک های رنگی در صفحه اصلی
  8. بلوک های رنگی در صفحه محصول
  9. ماژول اطلاعیه ها
  10. محصولات دارای تخفیف
  11. گردونه برندها در صفحه اصلی

امیدواریم این آپدیت مورد توجه شما قرار بگیره و هدیه ایست به شما که به ما اعتماد کرده و این قالب را برای فروشگاه خود خریداری کرده اید . این آپدیت امروز روی یک فروشگاه واقعی از مشتریان تست شده و طی 24 ساعت از زمان منتشر شدن ، به تمامی مشتریان ایمیل خواهد شد ( مشتریانی که پشتیبانی دارن هنوز و قوانین پشتیبانی را رعایت کرده باشن )

در ضمن دموی قالب نیز بروز شد و آپدیت 1.4 روی آن نصب گردید ;)

لینک به دیدگاه

سلام خیلی ممنونم از پشتیبانی عالی که دارید خیلی ممنونم بابت زحمات شما می دونم خیلی وقت گذاشتید تا این آپدیت ها رو منتشر کنید فکر نمی کنم هیچ تیمی به این سرعت آپدیت منتشر کنه ، دوست عزیزمون درست میگند یکسری از ماژول ها اسمشون انگلیسی هست و برای حذف نصب نمیشه راحت اونها رو پیدا کرد ولی با کمی دقت میشه از اسم انگلیسی هم متوجه شد .

لینک به دیدگاه

سلام خیلی ممنونم از پشتیبانی عالی که دارید خیلی ممنونم بابت زحمات شما می دونم خیلی وقت گذاشتید تا این آپدیت ها رو منتشر کنید فکر نمی کنم هیچ تیمی به این سرعت آپدیت منتشر کنه ، دوست عزیزمون درست میگند یکسری از ماژول ها اسمشون انگلیسی هست و برای حذف نصب نمیشه راحت اونها رو پیدا کرد ولی با کمی دقت میشه از اسم انگلیسی هم متوجه شد .

ماژول ها آرم الکترومارکت رو دارن و مشخص هستند . ضمنا کافیه قبل از فعال کردن قالب پیشفرض ، این کارو انجام بدین ، اون موقع اسمشون فارسی هست ، وقتی قالب پیشفرض رو فعال میکنید در مرحله اول ، اسم این ماژول ها انگلیسی میشه .
لینک به دیدگاه

من ایننکارو کردم ولی ماژول منو شاخه ها قسمت پیکر بندی نداره اخه که آیکون بذازیم توش

پیکر بندی این ماژول مستقیما تو منوی ماژول هاست. روی گزینه ماژول وایسین.باز که شد آخرین گزینه هست

لینک به دیدگاه

چند مشکل:

• هنگام ذخیره اطلاعات در ماژول اطلاعیه پیام خطا میده. حتی قبلی ها رو هم نمیشه ویرایش کرد.
  • ماژول جستوی هوشمند در دمو وجود داره ولی در قالب خریداری شده نیست.
  • اگه بخوایم مثل قالب پیشفرض در صفحه کتگوری عکس کتگوری و متنش بیاد چه ماژولی باشد فعال بشه؟
  • در منوی سایت دمو وقتی روی یک منوی اصلی با موس قرار میگیریم منو باز شده و تصاوری از محصولات نمایش داده میشه ولی در قالب نصب شده روی سایت اینطور نیست و تصاویر نشون داده نمیشه.این هم عرض کنم که از سخه 1.2 که خریدم اینطور بوده.

لطفا راهنمایی بفرمایید.

با تشکر.

ماژول اطلاعیه ها رو بررسی خواهم کرد .

جستجوی هوشمند جزو ماژول های قالب نیست و مال خود پرستاشاپ هست . کافیه تو کادر جستجوی صفحه ماژول ها بنویسید :blocklayer تا ماژولش ظاهر بشه و نصب کنید یا اگر نصب هست به پیکربندیش برین و ...

برای عکس دار کردن منوی افقی بالای سایت ، کافیه به ویرایش هر شاخه اصلیتون برین ( کاتالوگ / شاخه ها ) و 3 تا عکس بندانگشتی اضافه کنید .

لینک به دیدگاه

سلام دوستان خسته نباشید

منم دو سه مورد مشکل داشتم لطفا بررسی کنید

ماژول اطلاعیه ها مشکل داره و آپدیت نمیشه

محصولات جدید و پرفروش هیچی نشون نمیده حتی با این که حالتش رو گذاشتم روی نمایش همیشگی بلوک

ممنون بابت بررسی

وبسایت

mobilemajid.ir

اطلاعیه ها رو که بالا عرض کردم .

بعد از تغییر در ماژول های پرفروش و جدید و ... ( مثلا تغییر تعداد نمایش ) برین بخش پارامترهای پیشرفته / کارایی رفته و از بالای صفحه / چپ کش رو خالی کنید .

لینک به دیدگاه

چند مشکل:

• هنگام ذخیره اطلاعات در ماژول اطلاعیه پیام خطا میده. حتی قبلی ها رو هم نمیشه ویرایش کرد.
  • ماژول جستوی هوشمند در دمو وجود داره ولی در قالب خریداری شده نیست.
  • اگه بخوایم مثل قالب پیشفرض در صفحه کتگوری عکس کتگوری و متنش بیاد چه ماژولی باشد فعال بشه؟
  • در منوی سایت دمو وقتی روی یک منوی اصلی با موس قرار میگیریم منو باز شده و تصاوری از محصولات نمایش داده میشه ولی در قالب نصب شده روی سایت اینطور نیست و تصاویر نشون داده نمیشه.این هم عرض کنم که از سخه 1.2 که خریدم اینطور بوده.

لطفا راهنمایی بفرمایید.

با تشکر.

ماژول اطلاعیه ها رو بررسی خواهم کرد .

جستجوی هوشمند جزو ماژول های قالب نیست و مال خود پرستاشاپ هست . کافیه تو کادر جستجوی صفحه ماژول ها بنویسید :blocklayer تا ماژولش ظاهر بشه و نصب کنید یا اگر نصب هست به پیکربندیش برین و ...

برای عکس دار کردن منوی افقی بالای سایت ، کافیه به ویرایش هر شاخه اصلیتون برین ( کاتالوگ / شاخه ها ) و 3 تا عکس بندانگشتی اضافه کنید .

ممنون از پاسختون.جستجوی هوشمند و عکس دار کردن منو درست شد.

فقط یه سوالم موند.

اگه بخوایم مثل قالب پیشفرض در صفحه کتگوری عکس کتگوری و متنش بیاد چه ماژولی باشد فعال بشه؟

بازم ممنون

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسختون.جستجوی هوشمند و عکس دار کردن منو درست شد.

فقط یه سوالم موند.

اگه بخوایم مثل قالب پیشفرض در صفحه کتگوری عکس کتگوری و متنش بیاد چه ماژولی باشد فعال بشه؟

بازم ممنون

بررسی خواهد شد و اگر مشکلی بود در آپدیت بعدی لحاظ خواهد شد .

[-notice-]دوستانی که بعد از نصب آپدیت نسخه 1.4 قالب الکترومارکت مشکلی در ماژول اطلاعیه ها داشتن و دوستانی که در صفحه تولیدکننده ها مشکلاتی در کادر بندی دارن ، این فایل فیکس رو دانلود و در روت اصلی فروشگاه خود در هاست آپلود و از حالت فشرده خارج نمایید.[/-notice-]

[-download-][attachment=2674][/-download-]

لینک به دیدگاه

بخش تولید کننده های من ثابت هستند و همه رو نشون نمیده این فایل دیرو هم در هاستم اپلود کردم

باید برین تو ماژولش و تعداد نمایش رو تعیین کنید ، همه رو که نمیتونه نشون بده ، شاید کسی 200 تا تولیدکننده داشته باشه و لود شدن همه حجم فروشگاه رو تا چند مگا افزایش میده .
لینک به دیدگاه

من از پرستای 1.5 استفاده می کنم می خواستم بدونم اگر بخوام این قالب را بر روی سایت نصب کنم می خواستم بدونم تیم پشتیبانی و فنی شما کار ارتقای پرستا از نسخه 1.5 به 1.6 را هم انجام می دهند با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیز من قالب الکترو مارکت رو خریداری کرده م - دوستانتون در بخش طراحی برام نصبش کردند. اما بعد از نصب ماژول آیکون تصویری در هدر موجود نبود .

خودم هم می خواستم نصب کنم ولی هر چی نصب می کرده ام پیام ماژول نصب شد نمایش داده میشد اما قالب در لیست ماژول ها وجود نداشت.

ممنون می شم اگر راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیز من قالب الکترو مارکت رو خریداری کرده م - دوستانتون در بخش طراحی برام نصبش کردند. اما بعد از نصب ماژول آیکون تصویری در هدر موجود نبود .

خودم هم می خواستم نصب کنم ولی هر چی نصب می کرده ام پیام ماژول نصب شد نمایش داده میشد اما قالب در لیست ماژول ها وجود نداشت.

ممنون می شم اگر راهنمایی کنید.

ماوس رو ببرین رو منوی ماژول ها در سمت راست ، از زیر منویی که باز میشه ، آخرین گزینه رو کلیک کنید و آیکون هاتون رو بذارید .
لینک به دیدگاه

مشکل همچنان پا برجاست و زمانی که فروش انجام می شود این ماژول ها کلا خالی می شه.خب این برای این قالب یک نقطه ضعف بزرگه.من کل روز رو باید در حال رفرش کردن سایت باشم که هر دففعه دیدم از کار افتاده کش رو خالی کنم؟ :D

تو دموی قالب هم هر روز کلی محصول فروش میره ، اما چیزی خالی نمیشه .

منتظر آپدیت بعدی باشید .

مدیر محترم چنانکه قبلا" هم بیان شده بنده هم همین مشکل رو دارم . و از روز شنبه منتظر پاسخ شما هستم .

در ضمن سایت بنده در حالت آزمایشی هست و کمتر از 7 قلم کالا داره . و هیچ خرید و فروشی هم انجام نمی شه . و منتظر رفع این مشکل برای ورود کالا هستم

بنده بر خلاف دوستمون فکر می کنم این موضوع ربطی به خرید و فروش نداره . برای همین هم در دموی قالب با فروش کالا اتفاقی نمی افته . مشکل از جای دیگه ای هست .

موضوع مفصل تر در ایمیل ارسالی بیان شد .

منتظر پاسخ شما

لینک به دیدگاه

مدیر محترم چنانکه قبلا" هم بیان شده بنده هم همین مشکل رو دارم . و از روز شنبه منتظر پاسخ شما هستم .

در ضمن سایت بنده در حالت آزمایشی هست و کمتر از 7 قلم کالا داره . و هیچ خرید و فروشی هم انجام نمی شه . و منتظر رفع این مشکل برای ورود کالا هستم

بنده بر خلاف دوستمون فکر می کنم این موضوع ربطی به خرید و فروش نداره . برای همین هم در دموی قالب با فروش کالا اتفاقی نمی افته . مشکل از جای دیگه ای هست .

موضوع مفصل تر در ایمیل ارسالی بیان شد .

منتظر پاسخ شما

دوست عزیز یک کاربر پرسید و عرض شد که منتظر آپدیت بعدی باشید ، چه پاسخ دیگری میتونم داشته باشم :)
لینک به دیدگاه

یه سوال داشتم دوستان.

مشتری ها تو خبرنامه عضو میشن ولی از کجا باید خبرنامه براشون فرستاد؟جایی ندیدم تو مدیریت که بشه این کارو کرد!

لینک به دیدگاه

یه سوال داشتم دوستان.

مشتری ها تو خبرنامه عضو میشن ولی از کجا باید خبرنامه براشون فرستاد؟جایی ندیدم تو مدیریت که بشه این کارو کرد!

این سوال مربوط به قالب نیست اما پاسخ میدم ، ام سوالات نامرتبط رو در تاپیک های مخصوص به خودشون بپرسین :

خبرنامه فقط برای گرفتن آدرس ایمیل مشتری هست ، تو پرستاشاپ نمیشه ایمیل و خبرنامه فرستاد . ماژول خبرنامه کارش فقط جمع آوری ایمیل هست ، از پیکربندی این ماژول میتونید ایمیل ها رو خروجی بگیرین و در جاهای دیگه استفاده کنید ( مثلا سرور ارسال ایمیل یا برنامه های ارسال ایمیل تبلیغاتی و امثال این موارد )

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...