رفتن به مطلب

قالب الکترومارکت 1.6

پست های پیشنهاد شده

• پاسخ 492
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

عدم نمایش تاریخ بروزرسانی

با سلام

من قالب الکترومارکت 1.6 دارم . می خوام تاریخ بروزرسانی که برای هر محصول

میزنه رو غیر فعال کنم که نمایش داده نشه . چه جوری میتونم این کار رو

انجام بدم؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عدم نمایش تاریخ بروزرسانی

با سلام

من قالب الکترومارکت 1.6 دارم . می خوام تاریخ بروزرسانی که برای هر محصول

میزنه رو غیر فعال کنم که نمایش داده نشه . چه جوری میتونم این کار رو

انجام بدم؟

لینک صفحه سوالات پرتکرار الکترومارکت در پایین صفحه هست . برین و وقت بذارین و مطالعه کنید ( فقط 5 دقیقه وقت شما رو میگیره )
لینک به دیدگاه

با درود

امکان بزرگتر کردن فونت ها در این قالب هست ؟؟؟؟ چون در نسخه جدید فونت ها خیلی ریز هستن بخصوص در قسمت مشخصات

خیر ، فونت ها ثابت هستند
لینک به دیدگاه

سلام اقا بهمن من تو قالب دریچه یه مورد رو دیدم گفتم شاید بتونین تو قالب الکترومارکت هم اونو در نظر بگیرین

این متن تو سبد خرید میاد

((با پرداخت این سبد خرید شما می‌توانید 10800 امتیاز وفاداری جمع آوری کنید که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود 2,160 ریال.))

آیا امکان اضافه کردنش تو این قالب هست یا خیر

لینک به دیدگاه

سلام اقا بهمن من تو قالب دریچه یه مورد رو دیدم گفتم شاید بتونین تو قالب الکترومارکت هم اونو در نظر بگیرین

این متن تو سبد خرید میاد

((با پرداخت این سبد خرید شما می‌توانید 10800 امتیاز وفاداری جمع آوری کنید که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود 2' date='160 ریال.))

آیا امکان اضافه کردنش تو این قالب هست یا خیر

[/quote']باید باشه ، اگه نیست ، بررسی میکنم .

لینک به دیدگاه

سلام.

در قالب الکترو مارکت صفحه اصلی سایت سمت کناری پایین شاخه ها در قسمت سبد خرید من چطوری میتونم متن ارسال رایگان رو بردارم؟

http://ipresta.ir/idemo/themes/b/electromarket16

لینک به دیدگاه

سلام.

در قالب الکترو مارکت صفحه اصلی سایت سمت کناری پایین شاخه ها در قسمت سبد خرید من چطوری میتونم متن ارسال رایگان رو بردارم؟

http://ipresta.ir/idemo/themes/b/electromarket16

این کلمه مربوط به قالب نیست ، بلکه از خود پرستاشاپ لود میشود ، از بخش ترجمه ها میتوانید عوض کنید به هر کلمه ای که دوست دارید و به ویرایش حامل های خود بروید و در بخش مناطق و هزینه های ارسال ، فیلد " خارج از محدوده فعالیت " را روی اعمال بالاترین قیمت تنظیم کنید
لینک به دیدگاه

با سلام در صفحه پرداخت سفارش پخش پرداخت در انتهای صفحه گزینه ها رو خوب نشان نمی دهد یکی کادرش کوچیکه یکی بزرگه

ایا میشه اندازه های کادر رو یکی کرد

ایا میشه این قسمت رو جدولی کرد یعنی کنار هم باشند در یک ردیف به جای اینکه زیر هم باشند

لینک به دیدگاه

با سلام

ممنون از پشتیبانی خوب شما

یک سوال داشتم من فروشگاه رو فقط به 2 تا آپدیت اولی که فرستادید آپدیت کردم و شاید 3 تا از آپدیت ها رو انجام نداده باشم! الان میتونم آخرین آپدیت رو انجام بدم؟ و نیازی به قبلی ها نیست؟ و اگه قرار باشه شما آپدیت پرستا و قالب رو انجام بدید چقدر هزینه داره؟؟

خیر دوست عزیز ، کاملا در فایل راهنما و در اطلاعیه آپدیت توضیح داده شده که فقط افرادی که نسخه پرستاشاپ 1.6.0.14 دارن و آپدیت های قبلی را نصب کرده اند میتوانند این آپدیت را نصب کنن . اگر شما فقط دو آپدیت انجام داده اید و بقیه رو انجام ندادین ، بهترین کار اینه که ابتدا پرستاشاپ خود رابه نسخه 1.6.0.14 ارتقا دهید ( یا از بازارچه بسته ارتقا را خریداری کنید ) و سپس قالب خودتون رو پاک و آخرین نسخه قالب را که آپدیت ها توش هست نصب کنید ، چون نصب این همه آپدیت بسیار زمان بره .

موفق باشید

خیلی ممنون این کار رو انجام میدم فقط من 2000 تا محصول وارد کردم اگه قالب رو دوباره نصب کنم مشکلی پیش نمیاد و این که آخرین آپدیت قالب رو چطوری باید نصب کنم و از کی بگیرم یا دانلود کنم؟
لینک به دیدگاه

با سلام در صفحه پرداخت سفارش پخش پرداخت در انتهای صفحه گزینه ها رو خوب نشان نمی دهد یکی کادرش کوچیکه یکی بزرگه

ایا میشه اندازه های کادر رو یکی کرد

ایا میشه این قسمت رو جدولی کرد یعنی کنار هم باشند در یک ردیف به جای اینکه زیر هم باشند

بستگی به ماژول های پرداختتون داره ، اگر از پی لاین یا زرین پال یا بانک ملت استفاده میکنید باید این ماژول ها استایل داده بشن تا با بقیه یک سایز بشن .

خیلی ممنون این کار رو انجام میدم فقط من 2000 تا محصول وارد کردم اگه قالب رو دوباره نصب کنم مشکلی پیش نمیاد و این که آخرین آپدیت قالب رو چطوری باید نصب کنم و از کی بگیرم یا دانلود کنم؟

نصب یا تغییر قالب ربطی به محصولات نداره . بعد از ارتقای پرستاشاپ ، از بخش پشتیبانی تیکت ارسال کنید .
لینک به دیدگاه

نصب یا تغییر قالب ربطی به محصولات نداره . بعد از ارتقای پرستاشاپ ، از بخش پشتیبانی تیکت ارسال کنید .

باشه فقط بهمن جان من قالب رو از سایت خود شما خریدم از چه طریق قالب رو برام ارسال می کنید؟

تو بازار چه هم گشتم آپدیت رو پیدا نکردم که بخرم ! لطفا راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

باشه فقط بهمن جان من قالب رو از سایت خود شما خریدم از چه طریق قالب رو برام ارسال می کنید؟

تو بازار چه هم گشتم آپدیت رو پیدا نکردم که بخرم ! لطفا راهنمایی کنید.

عرض کردم خدمتتون بعد از ارتقای پرستاشاپ ، وارد بخش پشتیبانی انجمن بشین و تیکت ارسال کنید تا قالب برای شما ارسال گردد : www.ipresta.ir/support/

http://bazaar.ipresta.ir/prestashop-services/58-prestashop-upgrade-package.html

لینک به دیدگاه

سلام. توو قالب الکترو مارکت کل محصولات من رفته و دیده نمیشه! هیچ شاخه ای وجود نداره

در حالی که قبلا بوده

از کجا میتونم دوباره محصولات توو سایتم نمایش داده شه؟

ضمنا اینکه از کجا توو صفحه اصلی قسمت راست صفحه بالای شاخه ها ، در قسمت سبد خرید من ، کلمه ارسال رایگان رو حذف کنم؟

ممنون.

لینک به دیدگاه

سلام. توو قالب الکترو مارکت کل محصولات من رفته و دیده نمیشه! هیچ شاخه ای وجود نداره

در حالی که قبلا بوده

از کجا میتونم دوباره محصولات توو سایتم نمایش داده شه؟

ضمنا اینکه از کجا توو صفحه اصلی قسمت راست صفحه بالای شاخه ها ، در قسمت سبد خرید من ، کلمه ارسال رایگان رو حذف کنم؟

ممنون.

ربطی به قالب نداره مشکل شما ، احتمالا دچار مشکل شده فروشگاهتون . آدرس سایت هم که ....
لینک به دیدگاه

میخواستم بدونم که من چطور می تونم که محصولات بلوک محصولات محبوب و محصولات پر فروش در بدنه اصلی قالب رو تغییر بدم جون الان چند ماهه که محصولات قبلیه من هنوز روی صفحه در این بلوک ها هستند.

لینک به دیدگاه

وقت بخیر

ضمن خسته نباشید به شما طراح و پشتیبان گرامی

لطفا راهنمایی بفرمایید به چه صورت میشه قسمت گم شدن پسورد رو درست کرد ؟

من روی دکمه گم شدن گم شدن گذرواژه که کلیک می کنم همون کادر 180 درجه می چرخه, کلمات به هم میریزه و هیچی کار نمیکنه.

پیشاپیش ممنون از راهنمایی شما.

با احترام

لینک به دیدگاه

وقت بخیر

ضمن خسته نباشید به شما طراح و پشتیبان گرامی

لطفا راهنمایی بفرمایید به چه صورت میشه قسمت گم شدن پسورد رو درست کرد ؟

من روی دکمه گم شدن گم شدن گذرواژه که کلیک می کنم همون کادر 180 درجه می چرخه' date=' کلمات به هم میریزه و هیچی کار نمیکنه.

پیشاپیش ممنون از راهنمایی شما.

با احترام

[/quote']لطفا در این تاپیک فقط سوالات مربوط به قالب الکترومارکت رو مطرح کنید . مابقی سوالات خود را در تاپیک های مربوطه دیگر مطرح نمایید .

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید.

از کجا میشه به بالای سایت الکترو مارکت بنر گذاشت؟

فقط در بخش هایی میتوانید بنر و عکس اضافه کنید که در دموی قالب وجود دارد .
لینک به دیدگاه

با سلام

بهمن جان تیکت گذاشتم ولی پاسخ داده نشده

اگه خواستین بعد از مطالعه این متن رو پاک کنید

من یه ماژول جستجو پیشرفته پیدا کردم که خیلی خوبه هم عکس محصولات رونشون میده هم میشه فیلتر بر اساس شاخه ها کرد

میخوام با قالب هماهنگ کنم میشه هزینه رو اعلام کنید

یا اگه میخواین ماژول رو بدم واسه همه اینکارو انجام بدین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...