رفتن به مطلب

تغییر فیلدهای ثبت نام

پست های پیشنهاد شده

دوست گرامی عجله نکنین پاسخ می گیرین

برای تغییر فیلد ها دو تا راه داره ، یکی ترجمه رو تغییر بدین، برای حذف بعضی هاشون هم فیلم آموزشی تنظیمات پرتاشاپ رو آقا بهمن درست کردن، سرچ کنین توی فیلم نشون داده که قیلد شرکت و ادرس دوم رو چه جوری حذف کنین

برای ایجاد تغییر بیشتر هم باید بدین براتون درست کنن یا خودتون کدها رو تغییر بدین

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 years later...

دوست گرامی عجله نکنین پاسخ می گیرین

برای تغییر فیلد ها دو تا راه داره ، یکی ترجمه رو تغییر بدین، برای حذف بعضی هاشون هم فیلم آموزشی تنظیمات پرتاشاپ رو آقا بهمن درست کردن، سرچ کنین توی فیلم نشون داده که قیلد شرکت و ادرس دوم رو چه جوری حذف کنین

برای ایجاد تغییر بیشتر هم باید بدین براتون درست کنن یا خودتون کدها رو تغییر بدین

اون فیلم گویا برای ویرایش های قدیمی پرستاشاپ بوده. اکنون برای حذف فیلد هایی مانند شرکت و .. آیا راهی وجود داره؟

لینک به دیدگاه

تا اونجایی که یادمه

چند تا فایل باید ویرایش شه

به فولدر قالبتون برین

address.tpl

authentication.tpl

order-opc-new-account.tpl

رو کاملا بررسی و ویرایش کنید

===================================

در پایان به قسمت  روت رفته

فوادر classes

فایل Address.php

رو هم باید ویرایش کرد

=========================

با کمی حوصله میشه فیلد های اضافی رو حذف کرد

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

دوستان من تونستم فیلدهای اضافه را حذف کنم، ولی خیلی نامرتب هست، استان انتها ، کشور وسط و....

اگر بخوایم مرتب کنیم چه کار باید بکنیم

قالب من دستچین هست

از مدیران خوب انجمن هم خواهش می کنم در ویرایش ها بعدی یکبار برای همیشه این مشکل را حل کنند و فیلدهای اضافی و نامرتبی را درست کنن

از همین حالا از زحماتشان تشکر می کنم

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان من تونستم فیلدهای اضافه را حذف کنم، ولی خیلی نامرتب هست، استان انتها ، کشور وسط و....

اگر بخوایم مرتب کنیم چه کار باید بکنیم

قالب من دستچین هست

از مدیران خوب انجمن هم خواهش می کنم در ویرایش ها بعدی یکبار برای همیشه این مشکل را حل کنند و فیلدهای اضافی و نامرتبی را درست کنن

از همین حالا از زحماتشان تشکر می کنم

بومی سازی > کشورها > ویرایش کشور ایران > در بخش "ساختار آدرس" می تونید ترتیب فیلدها رو درست کنید یا برخی فیلدها رو اضافه یا حذف کنید. البته در قالب پیشفرض این روش کار میکنه بقیه قالبها رو مطمئن نیستم

لینک به دیدگاه

بومی سازی > کشورها > ویرایش کشور ایران > در بخش "ساختار آدرس" می تونید ترتیب فیلدها رو درست کنید یا برخی فیلدها رو اضافه یا حذف کنید. البته در قالب پیشفرض این روش کار میکنه بقیه قالبها رو مطمئن نیستم

سلام، وقت بخیر

آقا دستت درد نکنه، پاسخ به موقعی بود، داشتم ناامید می شدم.

برای قالب دستچین امتحان کردم شد.

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

دوستان گرامی آیا امکان حذف دو مورد:

جنسیت و تاریخ تولد از فیلدهای نام نویسی سبد خرید وجود داره؟

من تونستم از بخش بومی سازی فیلدهای مانند شرکت - آدرس 2 - تلفن ثابت رو حذف کنم ولی نمی دونم کدوم گزینه رو باید حذف کنم تا تاریخ تولد و جنیسیت یا عنوان اجتماعی هم حذف بشه

همچنین بنده اکنون چیزهایی در ساختار آدرس در بخش بومی سازی ایران باقی گذاشتم این گزینه ها هست. لطفا بگین اگر به این صورت باشه به روند نام نویسی و خرید مشتری ها آسیبی وارد نمی شه و پرستاشاپ به خوبی کار خواهد کرد ( نمی دونستم گزینه ی vat-number چیه )

firstname lastname
address1
postcode city
Country:name
phone_mobile

با وجود اینکه تنها همین 5 مورد باقی مونده هنوز تاریخ تولد و جنیست در روند نام نویسی وجود داره

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

سلام

روی قالب الکترون با تغییر ساختار آدرس فیلد ها جابجا نمیشن

لطفا راهنمایی بفرمایید

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

روی قالب الکترون با تغییر ساختار آدرس فیلد ها جابجا نمیشن

لطفا راهنمایی بفرمایید

من موارد زیر رو اضافه کردم و جواب گرفتم.

firstname 
lastname 
Country:name
State:name 
city 
address1
postcode 
phone
phone_mobile

ترتیب در بخش کاربری:
 نام
نام خانوادگی
کشور
استان
شهر
آدرس
کدپستی
تلفن ثابت
تلفن همراه
لینک به دیدگاه

سلام

من میخوام فیلد شماره تلفن در مرحله ثبت نام (نه آدرس) باشه.

چطور میتونم این کار رو انجام بدم؟

سلام

پرستاشاپ در جدول مشتری در دیتابیس، فیلد تلفن نداره و فقط داخل آدرس هست. برای اینکار باید پرستاشاپتون دستکاری (اورراید) بشه که کار استانداردی نیست.

لینک به دیدگاه

• 6 months later...

سلام

دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه که کدهای فایل authentication.tpl رو برای تبدیل فیلد کدپستی و موبایل از نوع عددی به رشته ایی و همین طور حذف فیلد تاریخ تولد ویرایش کنیم؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...