رفتن به مطلب

تغییرات در بخش ترکیبات

پست های پیشنهاد شده

ایا کسی می تونه کاری بکنه که در بخش ترکیبات وابسته به قیمت و موجودی نباشه

یعنی ما قیمت اصلیو بزنیم و اگه کسی خواست رنگ سبزو انتخاب کنه و برای اپدیت نیاز نباشه حتما بریم و قیمت رنگ سبزو اپدیت کنیم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سوالتون واضح نیست

ولی ترکیبات می تونه بدون تاثیر روی قیمت هم باشه مثلا پیرهن ابی و قرمز 1000 سبز 2000 که دوتا اولی تاثیر روی قیمت 0 هست و روی سبز 1000

لینک به دیدگاه

نه اونطوری همیشه محصول موجوده

اخه سایت من اطلاعات موجودیش دقیقه و اگه امروز تو بازار علاء الدین سونی وی موجود نباشه ما هم نداریم به اینصورت

میخوام اتفاقی بیافته که رنگها اصلا ربطی به موجودیت نداشته باشه و فقط جنبه اطلاع رسانی داشته باشد

لینک به دیدگاه

موجودی رو باید روی ترکیب بزنید و نمیشه که مشتری مثلا رنگ سفید رو بخره و شما نداشته باشید

پس باید روی ترکیب موجودی بخوره

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

درسته مشکلی نداره ولی ادپدیت کردنش قوت رستم می خواد من ده هزار تا محصولو چطورآپدیت کنم که اگه ترکیباتم بیاد روش میشه بالای پنجاه زار تا

بازم اگه از طریق اکس شدنی بود یک چیزی چرا یک ماژول فوق حرفه ایی یکبار واسه همیشه واسه اینکار نوشته نمیشه

که بشه حالا نمی گم از طریق اکسل از تو خود سایت یکجا اپ کرد

پرســتا تولــز یک ماژل اپ ترکیبات داره ولی حقیقت اطمینان نکردم بخرم اگه تونستین یک تحقیقی بکنین ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز این ماژول مدتهاست که در بازارچه موجوده ، چند روز پیش غیر فعال شده تا نسخه 1.6 هم آماده بشه و مجددا تا یکی دو روز دیگه در بازارچه قرار خواهد گرفت

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...