رفتن به مطلب

یه تازه کار

پست های پیشنهاد شده

سلام

بنده ابتدای کار سفارش ساخت یک فروشگاه تجاری به یکی از شرکت های نسبتا مطرح دادم ولی بعد از چند روز از کار انجام شده راضی نیستم و با اینکه چند روز روش وقت گذاشتم و محصولاتم رو چیدم ولی بازم راضی نیستم و تصمیم گرفتم بیام پرستا شاپ و از پرستا شاپ و همچنین یک قالب زیبا و کاربر پسند استفاده کنم .

الان بنده هم هاست دارم و هم دومین و فروشگاهم تکمیله ولی می خوام کلا بریزمش بهم و یه فروشگاه پرستایی استفاده کنم روی همین هاست و دومین( پرستا رو روی لوکال نصب کردم و خوشم اومد)

حتی مرحله اول نماد اعتماد هم انجام شده(تایید آدرس کد پستی).

لطفا به صورت کامل راهنمایی کنید از اینکه الان باید چه کار کنم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پیشنهاد میشه یه چند روزی ، حداقل یه هفته ، با پرستاشاپ در لوکال کار کنید و زیر و بمشو دربیارین و اموزش های انجمن رو بخونید ، سپس اگر دیدین به دردتون میخوره و میتونید مدیریتش کنید و ... اون موقع برای خرید قالب و ماژول و غیره اقدام نمایید .

صرفا با یک بار دیدن و تست کردن رو لوکال هاست نمیتونید بفهمید یک اسکریپت برای کار شما مناسبه یا نه و اگه اول کار دقت نکنید ممکنه کل هزینه هایی که کردین به هدر بره ، طبیعتا بنده به عنوان مدیر این انجمن پرستاشاپ رو تصدیق میکنم و حتی امسال نیز پرستاشاپ به عنوان برترین فروشگاه ساز اوپن سورس با رای مردمی انتخاب شد ( تو ایران رو نمیگم ، خارج از ایران رو میگم ) اما همیشه بهترین اسکریپت برای هر فردی مناسب نیست و بنابر شرایط و دانش و شخصیت و هدف و بودجه و خیلی چیزای دیگه باید فروشگاه ساز رو انتخاب کرد .

تست کنید چند روز و یاد بگیرین تا اونجا که میتونید ، بعد اقدام به راه اندازی فروشگاه کنید ، این فکر که در طول مدیریت فروشگاه یاد میگیرم ، فکری اشتباه است و فقط باعث به هدر رفتن هزینه ها و مشکلات بسیار خواهد شد ، چرا که باید اول مقدمات رو حداقل یاد بگیرین ، سپس فروشگاه واقعی راه اندازی کنید .

لینک به دیدگاه

صحبت های شما کاملا درسته

منو مدیریتش تو همه ی قالب ها همین شکلیه؟ یا ربطی نداره؟

ماژول ها چی برای یک فروشگاه محصولات الکترونیکی چه ماژول هایی نیازه؟ به طور مثال همون قالب الکترو مارکت تمام ماژول های لازم رو داره؟ یا باید تازه اقدام به نصب انواع مختلف ماژول کرد؟

برای راه اندازی پرستا رو همین هاست و دامنه ای که دارم مشکلی که وجود نداره؟

برای نماد اعتماد چی دوباره باید اقدام کنم؟

فعلا همین ها رو ممنون میشم جواب بدید

لینک به دیدگاه

ُسلام

منو های مدیریت برای قالب های مختلف فرقی نداره و فقط تو وژن های مختلف خود پرستا شاپ فرق می کنه که اونم روز به روز بهتر میشه

من که از پرستا شاپ خیلی راضی هستم واز لحاظ کار کردن هم خیلی راحت هست و مزیت های زیادی هم داره به طوری که می تونم بگم جزو بهترین فروشگاه ساز های متن باز هست

در مورد نصب ماژول بسته به نوع استفاده مورد نظر ماژول احتیاج دارین واکثر ماژول های عمومی یک فروشگاه رو داره

و در مورد نماد الکترونیک اینکه نماد برای دامنه صادر میشه و رابطی به فروشگاه شما نداره که چی باشه و شکل ظاهری فرق کنه در صورتی احتیاج به نماد مجدد هستین که بخواین فروشگاه رو روی دامنه دیگه نصب کنین

لینک به دیدگاه

با تشکر ویژه از همه

بنده تصمیم خودم رو گرفتم و می خوام وب سایتم رو پاک کنم و از پرستا استفاده کنم ولی نمی دونم چطوری شروع کنم( چطوری حذفش کنم )

لینک به دیدگاه

حتما باید دیتا بیس فعلی رو حذف کنم یا نیاز نیست فقط یه حجمی گرفته؟

فقط تو قسمت آموزش نصب پرستا شاپ ابتدای فایل این جمله رو نمی دونم چطور عملیاتیش کنم( ما در این راهنما از آموزش نحوه انتقال فایل های نصب پرستا شاپ بر روی سرور صرف نظر می کنیم)

سوال آخر اینکه نسخه روی لوکال رو به راحتی نصب کردم و حالا می خوام بدونم که روی هاست که گیر و گور خاصی نداره؟

لینک به دیدگاه

سلام

فایل زیپ پرستاشاپ رو آپلود و سپس در هاستتون اکسترکت کنید

اگه هاستتون در حد نرمال باشه مشکلی نخواهید داشت

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

فایل زیپ پرستاشاپ رو آپلود و سپس در هاستتون اکسترکت کنید

اگه هاستتون در حد نرمال باشه مشکلی نخواهید داشت

موفق باشید

خوب خدا رو شکر بدون هیچ مشکلی نصب شد

اما چطوری می تونم سایت جدید رو جایگزین سایت قبلی کنم؟

و اینکه تا زمانی که محصول نذاشتم از دسترس خارج باشه؟

و همچنین الان می تونم اقدام به خرید قالب بکنم؟

لینک به دیدگاه

اما چطوری می تونم سایت جدید رو جایگزین سایت قبلی کنم؟

و اینکه تا زمانی که محصول نذاشتم از دسترس خارج باشه؟

و همچنین الان می تونم اقدام به خرید قالب بکنم؟

لینک به دیدگاه

نصبش کردم

ولی نمی دونم چطوری آدرس جدید رو جای آدرس قبلی بزارم و نیازی به نوشتن پرستا شاپ دیگه نباشه

آدرس قدیم:www.-------------.ir

آدرس جدید:www.----------.ir/prestashop

لینک به دیدگاه

1.هر کاری می کنم آرم شمایل سایت عوض نمیشه

2. چطوری می تونم اینو درست کنم(دوتا نباشه فقط یکی باشه)

http://upload7.ir/imgs/2014-11/91839123030785352590.png

3. نحوه تعیین حداقل مبلغ برای خرید

لینک به دیدگاه

سلام

بهترین سایز تصویر برای محصولات و همچنین هدر و زیر شاخه ها چیست؟

الان بنده روی همین قالبی که دارم ( پلیکان ) چند تا سایز مختلف را گذاشتم همشونم بی کیفیت در میاد

لینک به دیدگاه

کیفیت عکس که ربطی به سایز نداره! شما گاهی اوقات باید کیفیت رو فدای سرعت لود سایت کنی

توی گوگل آموزش کاهش حجم عکس رو سرچ کنین

برای سایز دقیق قالب هم با طراح قالب صحبت کنین، هر قالب فرق می کنه

لینک به دیدگاه

برای حذف کادر انتخاب واحد پول از کجا باید اقدام کرد؟

الان واحد پول روی تومان تنظیم شده و همه چیز به درستی کار میکنه فقط می خوام این کادر بالا حذف بشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...