رفتن به مطلب

حراج ماژول دسته بندی ویژگی ها

پست های پیشنهاد شده

با توجه به صحبتهایی که با اقای نجفی (نویسنده این ماژول ) صورت گرفته ایشان فرمودند در صورتی که تعداد در خواست کننده ها بالا باشد

این ماژول را ارزانتر می دهند

بنابراین دوستانی که این ماژول را نیاز دارند اسم خود را ثبت کنند تا نفرات به حد نساب برسد

با تشکر

تعداد نفرات تاکنون :

1- puzzelfix

2-engineer_yasin

3-nmh13

4-araz1araz

5-tmehdis

6-

7-

8-

9-

10-

با تشکر چند نفر دیگه بیان تمومه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

علاوه بر نسخه 1.6 باید با قالب تجاری اگه خریده باشین همخوانی داشته باشه وگرنه باید یه هزینه دیگه برای ست کردن با قالب مورد نظرتون پرداخت کنین

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این ماژول رو آقای نجفی نوشتن و گفتن با همه قالب ها همخوانی دارد واگر نداشته باشد براتون درست می کنند

و پیشتیبانی هم دارد ماژولش

لینک به دیدگاه

یه ماژول دسته بندی هست که توی قالب فقط دسته بندی رو انجام میده نه توی پنل مدیریت مهم هم اینه که توی پنل مدیریت دسته بندی انجام بده و بشه راحت ویژگی ها رو تعریف کرد مثلا ویژگی های ساعت را توی یک دسته و ... اگر اون ماژول دسته بندی هست که قبلا هم بوده فایده نداره اگر قرار ماژولی با امکانات ذکر شده نوشته بشه من 100% می خوام و حاضرم راحت هزینه کنم

مرسی

لینک به دیدگاه

دوستان اقای نجفی گفتن اگه تعداد به ده نفر برسه 25 در صد تخفیف میدن

البته ما به دنبال آن هستیم که مبلغ تخفیفو بالاتر ببریم

لطفا عزیزان مدیر اگر کسی با اقای نجفی همکاری داشته از ایشان خواهش کنن که این مبلغو کم کنند

چون واقعا خیلی عزیزان هستن که به این ماژول نیاز دارن البته من در تعجبم که چرا دوستان ipresta تاکنون خود شروع به نوشتن این ماژول نکردن

با تشکر تقی خانی

لینک به دیدگاه

سلام

آقای نجفی جزئی از آی پرستا هستند و ما با هم رقابتی نداریم. همکار هستیم .

قیمت ماژول هم نسبت به نمونه های خارجی بسیار پائینه و از نظر من هیچ نیازی به تخفیف نیست برای این ماژول.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

کاربرد این ماژول اینکه مشخصات سیستمتون نشون میده البته خود پرستا هم داره ولی خیلی ضعیفه و این ماژول قابلیت اینو داره که قسمت های مختلفو دسته بندی می کنه

http://www.prestastore.ir/front-office-features/3-category-features.html

اینم لینکه ماژوله خواستین یک نگاهی بندازین

لینک به دیدگاه

با عرض سلام

دوست گرامی all of

با استفاده از این ماژول میتوانید ویژگی های محصول در بخش کاربری رو به صورت دسته بندی شده نمایش بدین

ویژگی ها به صورت پیش فرض در پرستا شاپ

post-47-14373020222168_thumb.png

ویژگی ها به صورت دسته بندی شده

post-47-1437302022267_thumb.png

لینک به دیدگاه

با تشکر از اقای نجفی که به این پست سر زدن دوستان خواهشن یکم در تصمیم گیری عجله کنن چون من بیشتر نمی تونم صبر کنم و باید خریدمو بزنم

با تشکر

سلام

آقای نجفی جزئی از آی پرستا هستند و ما با هم رقابتی نداریم. همکار هستیم .

قیمت ماژول هم نسبت به نمونه های خارجی بسیار پائینه و از نظر من هیچ نیازی به تخفیف نیست برای این ماژول.

موفق باشید

دقیقا حق با شماست چون دوستی که این ماژول را نوشته بلاخره وقت گذاشته و با علم تجربش اینکارو کرده

ولی منظور من این بود که معمولا فروشگاهای اینترنتی 90 در صدشون نمی گیرن و جمع می کنن و گفتم اگه این اتفاق بیافته دوستان کمتر ضرر بدن

لینک به دیدگاه

اقای نجفی گفته اگه تخفیف می خواهین باید حداقل هشت نفرتون همزمان خرید کنند واسه همسن میگم یا پول به اقای نجفی بدیم یا به من

من خودم مبلغمو کنار گذاشتم منتظر شماها هستم

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...