رفتن به مطلب

محصولا بزودی

پست های پیشنهاد شده

بیشتر توضیح بدید.

می‌تونید موجودی محصول رو 0 قرار بدید به این صورت مشتری نمیتونه سفارش بده. در توضیحات در یا بخش‌های مناسب موقع اضافه کردن محصول می‌تونید کلمه به زودی رو اضافه کنید.

اگر منظورتون اینه که این محصولات به صورت یک لیست در صفحه اول نمایش داده بشه می‌تونید از بچه ها کمک بگیرید تا به رایگان یا با هزینه براتون انجام بدن. چون فکر میکنم با دستکاری ماژول های موجود میشه به این قابلیت رسید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بیشتر توضیح بدید.

می‌تونید موجودی محصول رو 0 قرار بدید به این صورت مشتری نمیتونه سفارش بده. در توضیحات در یا بخش‌های مناسب موقع اضافه کردن محصول می‌تونید کلمه به زودی رو اضافه کنید.

اگر منظورتون اینه که این محصولات به صورت یک لیست در صفحه اول نمایش داده بشه می‌تونید از بچه ها کمک بگیرید تا به رایگان یا با هزینه براتون انجام بدن. چون فکر میکنم با دستکاری ماژول های موجود میشه به این قابلیت رسید.

موفق باشید

اگر اشتباه نکنم همون ماژول محصولات جدید رو بشه تغییر داد که محصولات جدید رو لیست کنه ، فقط باید از لیست جدای شاخه های محصولات استفاده کنه ، یا شاخه اصلی رو به دوقسمت محصولات موجود و محصولات آینده تقسیم کرد.

اگر کسی میتونه اعلام کنه که من هم لازم دارم.

لینک به دیدگاه

با تشکر از تمامی دوستان

من قصدم اینه بعضی از محصولاتم رو بصورت بزودی قرار بدم

یعنی فقط مشخصات محصول و قیمت باشه و بجای دکمه ی اضافه به سبد خرید نوشته بشه بزودی ، که تبعا وقتی دکمه اضافه به سبد خرید نباشه تعداد هم نباید نمایش داده بشه.

اگه دوستی بتونه این ماژول رو بنویسه ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

ایشون منظورشون Coming Soon Product یا Future Products هست ،

روی سیستم موجود وقتی موجودی روی صفر هست امکان سفارش گرفته میشه ولی این امکان هست که مشتری محصول مورد نظر رو به لیست علاقه خودش یا لیست سفارش در آینده اضافه کنه ،

چیزیکه ایشون و البته خود من هم لازم دارم این هست که بجای عدم امکان سفارش یا نوشتن اتمام موجودی ، محصول به عنوان محصول آینده یا همون بزودی معرفی بشه و مشتری بتونه به لیست علاقه مندی خودش یا لیست در انتظار اضافه کنه .

اگر این امکان در کنار ماژولی مثل Cart Reminder استفاده بشه ، وقتی محصولات آینده موجود میشن ، امکانش هست که با ارسال خبرنامه که میتونه همراه با تخفیف خاصی باشه ، مشتری رو به خرید لیست علاقه مندی یا لیست در انتظار تشویق کرد.

لینک به دیدگاه

در نسخه 1.4 با فعال بودن مدیریت موجودی و امکان سفارش بیشتر از موجوی تا حدودی خواسته‌ی شما براورده میشه. وقتی محصولی موجودیش 0 بشه امکان نمایش محصول وجود داره و اضافه به سبد هم کار میکنه اما میتونید در بخشی که درهنگام افزودن محصول وجود داره متنی رو هم قرار بدید. یک ایمیل به مشتری ارسال میشه که یک یا بخشی از محصولات سفارشی شما در حال حاضر موجود نیست و در آینده فراهم میشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...